Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do Panów Mar. i Kenjiro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_b.anderas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Do Panów Mar. i Kenjiro
Kochani, dlaczego prowadzicie taką ożywczą dyskusję w dziale, w którym nie wszyscy mogą się wpisywać???

swoją drogą to niesamowite, żeby poznać jakiś system walki w 12 godzin...
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Panów Mar. i Kenjiro
Drogi Panie Andreas...
A co przeszkadza Tobie aby napisac odpowiedz w ktoryms z tematow?
Gdzie jest napisane ze ktos z nas poznal jakis system w 12 godzin?
  • 0

budo_b.anderas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Panów Mar. i Kenjiro
Ano nie mam uprawnień do pisania w tamtym dziale...
Skąd te 12 h?
Otóż z Pana opisu swego wyjazdu szkoleniowego.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Panów Mar. i Kenjiro
I gdzie tam napisalem ze POZNALEM system w 12 godzin??? Bo chyba slepy jestem...Mozesz zacytowac?
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Panów Mar. i Kenjiro
Widze ze nie kwapisz sie do cytatu, wiec zrobie to za Ciebie:

Witajcie witajcie!
Wczoraj wrocilem z dwudniowego treningu (12 godzin) Kali Ilustrisimo. I co s Wam powiem: to ZUPELNIE INNY niz inne FMA.
Poruszanie jest naturalne tzn tak jak sie chodzi Ataki to glownie pchniecia z mechanika jak w szermierce. Glowna linia obrony jest poruszanie. Jesli juz trzeba wykorzystac blok to nie jak w innych FMA: strefy i tysiac roznych blokow - tylko jeden na wszystkie linie atakow (na wszystki katy). Dlatego tez nie ma takiego pojecia w Ilustrisimo ja angle 1 albo angle 3 bo po jednym dniu treningu nie mialo dla mnie znaczenia pod jakim katem leci atak!
Widac ze technika z Ilustrisimo jest przyswajana bardzo szybko.
Cwiczylem glownie noz i maczete.
Glowny chwyt noza to reverse grip. ataki sa uderzeniami ze snapem - reka od razu wraca na miejsce. Ataki sa bardzo szybkie - pierwszego dnia podczas sparingow dostalem tyle uderzen w glowe ze nie moglem ich zliczyc . Byly to tylko simple direct - czyli bez zwodow. Potem doszly jeszcze zwody (fakes) i bylo jeszcze weselej
Drugiego dnia bylo juz znacznie znacznie lepiej.
I jeszcze jedna uwaga - w Ilustrisimo nie ma zasady defang the snake - czyli atakow na reke trzymajaca noz. Tam ataki sa przeprowadzane na glowe i szyje. Nikt sie nie certoli
Pozdrawiam


Prosze wskaz mi gdzie napisalem o poznaniu systemu w 12 godzin. Nastepnym razem czytaj ze zrozumieniem a nie wypisuj pierdol, bardzo prosze :evil:
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Panów Mar. i Kenjiro
Hi

:::Kochani, dlaczego prowadzicie taką ożywczą dyskusję w dziale, w którym nie wszyscy mogą się wpisywać???

Moze to i lepiej. Ten dzial to "Reklama klubow" a nie "Walka bronia", czy "MMA"...
Jesli chodzi o poprzednia rozmowe jest skonczona :wink: .

Jesli chodzi o;

:::Wczoraj wrocilem z dwudniowego treningu (12 godzin) Kali Ilustrisimo. I co s Wam powiem: to ZUPELNIE INNY niz inne FMA.

Jest normalnym objawem. Tak samo bylo jak pierwszy raz przyszedlem na trening Rapidu(jesli kogos bardziej to obchodzi [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) solidna robote poznalem takze w DP Ploska z ktora jestem zwiazany do dzis.

Pozdrawiam
  • 0

budo_b.anderas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Panów Mar. i Kenjiro
tak tylko jeszcze wpadnę na chwilkę...
Chyba te style nie są aż tak odległe, aby nie można było ich porównać w jakimś turnieju czy coś takiego.
Z tego, co słyszałem, wnioskuję, że DP ma sporą ofertę formuł zawodów.

Ale przyznam, dyskusja była porywająca.
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Panów Mar. i Kenjiro
Hi

:::Chyba te style nie są aż tak odległe, aby nie można było ich porównać w jakimś turnieju czy coś takiego.
Z tego, co słyszałem, wnioskuję, że DP ma sporą ofertę formuł zawodów.

Owszem od nastepnych zawodow ma zostac powiekszona o zasady WEKAF'u. Czyli zawodnicy beda mogli sprobowac sie w trzech formulach.

1)WEKAF
2)Semikontakt
3)Fullkontakt.

Oczywiscie wszystkich zainteresowanych zapraszamy(nie tylko ludzi z DP Polska). Padl pomysl stworzenia czegos na wzor ligi stickfightingu. 3 spotkania wyjazdowe(rozne miasta) i ostateczne w Jablonowie Pom. Wszystko ma na celu podniesienia poziomu "palkarstwa" w naszy kraju... Tym bardziej zapraszamy wszystkich wojownikow z serduchem do sprobowanie swoich sil.

Pozdrawiam Mar.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024