Skocz do zawartości


Zdjęcie

akrobatyka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

akrobatyka
Bardzo często widziałem na tym forum jak krytykowano ludzi, którzy chodzą na capo tylko po to żeby nauczyć sie akrobacji ( i to najcześciej na pokaz ), zawsze radzono im żeby po prostu zapisali sie na akrobatyke. no to ja teraz mówie cwaniacy ( :wink: ) pokarzcie mi gdzie we Wrocławiu jest jakaś sekcja o profilu niewyczynowym, czyli taka gdzie mogą przyjść osiemnasto, dwudziestolatkowie i pouczyć sie, co nieco?!

ale powaznie pokarzcie bo chciałbym to takiej pochodzić :)
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka
grupo magia na nowym dworze akrobatyka nie jest tutaj podstawa owszem podczas otwartych roda zarzuca się nam czesto że skaczemy zbyt dużo ale ludzie się ucza tego głównie w czasie wakacji na pilczycach z takich typowo akrobatycznych to uczymi sie na treningach głównie podstaw czyli np. stanie na rękach. A co do 18-20 latków :] są nawet starsi jest nawet 29-letni dziadek ;)
kontakt:
4123336-moje GG dosyć łatwo mnie złapać
2538926-GG naszego trenera jest dosyć zajęty ale czasami wpada :)
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka
hehehehe, 29 letni dziadek :) :) :)
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka
nawet nie wiecie jak alkochol,papierosy, i kobiety przydrożne potrafia zniszczyc człowieka :wink:
  • 0

budo_nishruu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka
Hmm... odnosnie tematu, wiecie moze gdzie w Warszawie mozna zalapac "co nieco" z akrobatyki za rozsadna cene? Chodzi mi o zajecia stricte akrobatyczne...
  • 0

budo_jetisc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka
krakow tez sie pyta gdzie mozna cos pocwiczyc
  • 0

budo_sapateiro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka
co do akrobatyki, to ostatnio się tym interesowałem, nawet znalazłem namiar na takową w Katowicach(awf), zadzwoniłem i gostek spytał się mnie ile mam, a że jestem w wieku gimnazjalnym to powiedział żebym dał se spokuj, a drugim czynnikiem była b. wysoka cena...
  • 0

budo_plastus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka
Czy istnieje szansa nauczenia sie samemu takich akrobacji jak : salto w przod/tyl, fliflak, armada i gwiazda bez rak(arial). Powiedzmy ze mialo by sie dostep do materacy, basenu z gabakmi (klub sportowy Tecza). Jezeli tak to ile zajelo by to 20 latkowi?
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka
Czekaj, spojrze do tabeli, hmm...

No tak, tabela informacyjna, w ktorej mamy zestawione wszystkie te informacje mowi wyraznie, ze 20 latkowi (ale statystycznemu !) zajelo by to od 6 miesiecy do roku. Ale musimy wziac poprawkę na dostep do materacy... zaraz... jak to sie przeliczalo? hmmm.... ustalmy punktacje strachu na 20, podzielmy przez warunki fizyczne, predyspozycje psychiczne i fizyczne... no jo, z 6 miechów Ci to zajmie :D

Tabela "Ile czasu zajmie mi rozciaganie" jest na stronie nastepnej, a "Czy nadaje sie do Capoeira" dwa rozdzialy dalej ;) :D
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka
Nie chce zakładać juz nowego tematu a jak już jesteśmy przy off topicach :) możecie zapodać jakimis linkami do tematów o rozciąganiu chodzi mi o rozciąganie zarówno dynamiczny jak i statyczne wiem ze gdzies to było ale nie mogłem znaleźć a pozatym nie mam czasu szukać :oops:
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka

Czy istnieje szansa nauczenia sie samemu takich akrobacji jak : salto w przod/tyl, fliflak, armada i gwiazda bez rak(arial). Powiedzmy ze mialo by sie dostep do materacy, basenu z gabakmi (klub sportowy Tecza). Jezeli tak to ile zajelo by to 20 latkowi?

Istnieje taka szansa. Co jest potrzebne: osoba, która już to potrafi i jest gotowa pomagać, dużo czasu i chęci, warunki do ćwiczenia (np. salka). A co do armady to z tego co wiem to nie zalicza jej się do akrobacji tylko do kopnięć :) . Byćmoże miałeś na myśli armadę duplę, a to co innego już. 8) A co do basenu to nie wiem do czego by ci się tu przydał :P Chyba tylko do salt, choć i tak to nie jest dobry pomysł :P
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka

Nie chce zakładać juz nowego tematu a jak już jesteśmy przy off topicach :) możecie zapodać jakimis linkami do tematów o rozciąganiu chodzi mi o rozciąganie zarówno dynamiczny jak i statyczne wiem ze gdzies to było ale nie mogłem znaleźć a pozatym nie mam czasu szukać :oops:

Nie kombinuj tylko ćwicz systematycznie w domu. Rozciągaj się jak nie masz treningu robiąc te same ćwiczenia co pokazuje trener na treningach to wystarczy 8) . Przy rozciąganiu najlepszą techniką jest: systematyczność. :)
  • 0

budo_sapateiro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka

Nie chce zakładać juz nowego tematu a jak już jesteśmy przy off topicach :) możecie zapodać jakimis linkami do tematów o rozciąganiu chodzi mi o rozciąganie zarówno dynamiczny jak i statyczne wiem ze gdzies to było ale nie mogłem znaleźć a pozatym nie mam czasu szukać :oops:



[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kasiag
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka

Hmm... odnosnie tematu, wiecie moze gdzie w Warszawie mozna zalapac "co nieco" z akrobatyki za rozsadna cene? Chodzi mi o zajecia stricte akrobatyczne...



Prosze bardzo - w Warszawie: DKS Targówek ul. Kołowa 18 (na tyłach teatru RAMPA) prawie codziennie o 20:30 zajęcia z akrobatyki dla wszystkich za ok 10 zł za 1-1,5 h zajęć (w zależności od liczebności grupy) Dawno tam nie byłam, ale proponuję przejść się i zapytać....

Pozdrawiam
KAsiaG
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka
witam kolezanke ;-)

ja tez tam dawno nie bylem.

zajecia na targowku polecam. bardzo dobry trener.
  • 0

budo_jetisc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka
powiedcie ze jest cos w krakowie prosze ..... :)
  • 0

budo_dora
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka

chodzi mi o rozciąganie zarówno dynamiczny jak i statyczne


Tu cos jest :wink: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka
a jest coś w częstochowie ? :? Kciałbym być tak sprawny fizycznie jak Jet li :) Możecie mi podpowiedzieć co mam trenować ??Byłem na Kung-Fu u mnie w czewie ale tam nie ma nic z akrobatyki :cry:
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka
Cześć...
Właśnie się dowiedziałem ,że na akrobatyke przyjmują dzieci w wieku 10 lat -12 to max [ja mam 15]
to w takim razie jak sobie radzą ludzie trenujący capo.??
przeciesz tam też jest akrobatyka a większość ludzi z mojej grupy ma ponad 15 lat :|
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: akrobatyka
tzn. my też mamy akrobatyke ale nie osiągniesz tego co np. ludzie na akrobatyce
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024