Skocz do zawartości


Zdjęcie

CAPOEIRA - Sposob na zycie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

CAPOEIRA - Sposob na zycie
Mysle ze Capoeira jest swietnym sposobem na zycie.
Po pierwsze uczymy sie jedynej niezawodnej najwspanialszej i najbardziej realnej sztuki walki na swiecie.
Po drugie rozwijamy talenty wokalne i muzyczne nie brakuje nam luzu stajemy sie czarnuchami tzn. potrafimy sie swietnie ruszac
Po trzecie jak juz wczesniej wspomnial jakis oswiecony mamystraszne branie u lasek no bo Capoeira = Sex a panny na to najbardziej leca
Po czwarte poznajemy inne kraje jedziemy do Brazylii szalejemy na plazy w Rio
Po piate mozemy zapoznac jakas czarna pieknosc i ozenic sie z nia a co za tym idzie byc szczesliwymi do konca zycia
Po szoste uczymy sie portugalskiego i innych murzynskich narzeczy i potrafimy sie wszedzie porozumiec.

Jesli ktos ma jeszcze cos do dodania to zapraszam


Wniosek z tego jeden CAPOEIRA JEST NAJLEPSZYM SPOSOBEM NA ZYCIE

CAPOEIRA DA CI WIECEJ NIZ WSZYSTKO INNE

LUDZIE CWICZCIE CAPOEIRE A BEDZIECIE OSWIECENI SZCZESLIWI NA CALE ZYCIE
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie
troche te "czarnuchy" zalatuja rasizmem :?
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie
Troche dziwne te poglądy, zaraz jak to przeczytają ludzie cwiczący inne SW to od razu będą sie czepiac. Po co to pisales? Nie dla kazdego Capoeira jest najlepsza i jest sposobem na zycie(choc dla mnie jest :) )
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie
Wiesz jestem troche przekorny Nie cwicze Capoeiry ale ludzie ktorzy cwicza przekonali mnie ze maja duzy zapal i to znaczy ze cos pewnie w tym musi byc wiec takie swoje skromne przemyslenia napisalem jakie mozna wyciagnac z treningu Capo kozysci. Ogolnie nie chce sie niczego czepiac i zycze wam wszystkim zapalu i duzo sukcesow.

Pozdrawiam

PS
Mam jednak mala prosbe nie zamieszczajcie tak debilnych postow jak Capoeira a Sex bo ten co to pisal skompromitowal sie swoim infantylnym mysleniem i niech lepiej pomysli zanim takie durne posty napisze. Pozatym jest O.K.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie
ten post to prowokacja. gosc jest tydzien na forum. musi sie wyszalec. przejdzie mu.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie
nie zadna prowokacja i wcale sie nie musze wyszalec przeciez nie napisalem nic zlego troche prawde odrobinka humoru lepiej tak niz sie klocic.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie
Spajk autorem Topiku " Sex a Capoeira" jest Uirapuru czyli moderator tego forum. Nie wiem czy dobrze zrobiles nazywając go Debilnym i mowiąc ze byl Pijany. Sex a Capoeira to wcale nie jest debilny Topic. Debilnym Topikiem jest np.: "Czeka Budo Gala", "Treningi w Kartuzach"
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie
Po pierwsze nie napisalem ze autor jest debilny tylko text wydaje mi sie debilny to jest chyba znaczna roznica, po drugie wiele osob po pijaku tez mysli tylko o sexie wiec tak mi sie skojazylo a co do moderatora to osobiscie nic do niego nie mam wiec na temat jego osoby sie nie wypowiadam. Pozatym piszesz ze nie wiesz czy dobrze zrobilem krytykujac go chyba w Polsce jest wolnosc slowa czy moze sie myle ? Moderator jezeli bedzie chcil moze napisac swoje zdanie o moich pogladach i ja sie wcale nie obraze. Chyba ze on jest jakas krwiozercza bestia a ja o tym niewiedzialem i teraz on bedzie mnie scigal po swiecie
Pozdrawiam
  • 0

budo_nishruu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie
O Moj Boze... nie znowu. spajk nudzi Ci sie? Idz na impreze albo poucz sie. Kolejny troll zasmiecajacy forum jakimis nic nie wnoszacymi albo pseudo-sarkastycznymi wypowiedziami. Zgodnie z moimi ostatnimi przyzwyczajeniami odnosnie takich osob i tematow daje adekwatny obrazek:
Dołączona grafika
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie
wspaniale to zdjecie moze lepiej zamiesc w dziale Sex a Capoeira to rozni ludzie czytajacy ten bzdetny temat przynajmniej sobie popatrza. I nienazywaj mnie trolem dziecino bo ja ci ni ublizam. Pouczyc tez bys sie mogl a zacznij od nauki kultury osobistej.
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie
spajk: Kapuerzystow mozna dzielic na skromnych i na festyniarze. To, ze tutaj na tym forum przewazaja festyniarze wcale nie oznacza, ze skromnosc to cecha obca wiekszosci kapuerzystow z Polski. Nie wrzucaj wiec laskawie wszystkich do jednego wora :)
  • 0

budo_nishruu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie
Goliatus zignoruj spajka to moze sobie pojdzie (oby).
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie
coś mi się wydaje że spajk robi sobie niezła opozycje na budo :) jego wola :twisted:
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie

Goliatus zignoruj spajka to moze sobie pojdzie (oby).

Zakrywanie uszu to raczej kiepska metoda :)
  • 0

budo_nishruu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie
@Goliatus

Nie ma innej. Przynajmniej nie do naszej dyspozycji :]
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie
Po pierwsze nie jestem autorem tego postu, to cytat (Fiodor mnie za jaja powiesi, jeśli dodam, że z innego forum, więc tego nie dodam ;) ). Po drugie nie Wam oceniać, które posty są debilne, a które nie. Dla Arkusa debilne są akurat Czeska Budo Gala i Treningi w Kartuzach, bo mu są solą w oku. Dla Ciebie są debilne Sex a Capoeira (które notabene miało być odskocznią - co się udało - od powtarzających się wciąż postów w stylu "jak stanac na rekach" albo "Capoeira a płyty chodnikowe"). Każdy ma swój gust.
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie

Mysle ze Capoeira jest swietnym sposobem na zycie.

Czemu tak sądzisz? Żyć z capoeiry nie jest wcale tak łatwo. Co innego żyć capoeirą. 8)

Po pierwsze uczymy sie jedynej niezawodnej najwspanialszej i najbardziej realnej sztuki walki na swiecie.

Ja bym się tu zdecydowanie nie zgodził. Ale nie chcę dyskutować na ten temat, bo mi tu coś zalatuje prowokacją do dyskusji na temat skuteczności.

Po trzecie jak juz wczesniej wspomnial jakis oswiecony mamystraszne branie u lasek no bo Capoeira = Sex a panny na to najbardziej leca

Jednak nie nie można tego zbytnio brać do siebie, to nie jest coś typu: idź na capoeirę, nie będziesz mógł się opędzić od lasek.

Po czwarte poznajemy inne kraje jedziemy do Brazylii szalejemy na plazy w Rio

Kto jedzie ten jedzie. Ty byłeś, że tak piszesz? Jeśli 1% osób jedzie co trenuje capoeirę w Polsce to dużo 8)

Po piate mozemy zapoznac jakas czarna pieknosc i ozenic sie z nia a co za tym idzie byc szczesliwymi do konca zycia

To jest tak odrealnione, że aż śmieszne. Zresztą sądzisz, że każda "czarna piękność" jest świetnym materiałem na żonę?

Po szoste uczymy sie portugalskiego i innych murzynskich narzeczy i potrafimy sie wszedzie porozumiec.

Wszędzie? Oj polemizowałbym ;)

Wniosek z tego jeden CAPOEIRA JEST NAJLEPSZYM SPOSOBEM NA ZYCIE
CAPOEIRA DA CI WIECEJ NIZ WSZYSTKO INNE
LUDZIE CWICZCIE CAPOEIRE A BEDZIECIE OSWIECENI SZCZESLIWI NA CALE ZYCIE

U ciebie wszystko jest takie proste. Zbyt proste. Teoria a praktyka to co innego. Po za tym gdzieś indziej pisałeś, że wcale nie trenujesz capoeiry tylko znasz ludzi co to robią, a tu wszędzie piszesz "uczymy się", "jedziemy", "mamy".

Nie cwicze Capoeiry ale ludzie ktorzy cwicza przekonali mnie ze maja duzy zapal i to znaczy ze cos pewnie w tym musi byc

Uwierz, że wcale nie jest tak jak napisałeś. Nie ma tak, że ktoś sobie ćwiczy capo w Polsce, zaraz tabun gorących dziewiętnastek się zgłasza do niego. On stwierdza, że sobie wyjedzie do Brazylii "tak o", po drodze spotyka mnóstwo ludzi i wszyscy dziwnym trafem mówią po portugalsku. Na miejscu zanim się rozpakuje poznaje "czarną laskę" 90-60-90. Na drugi dzień biorą ślub i ona za 9 miesięcy rodzi mu dwóch mulatków, którzy wyrosną na Mestres. Oczywiście zarabia on multum kasy, grając sobie na berimbauku i prowadząc zajęcia raz na jakiś czas. Oczywiście jest on szczęśliwy do końca życia, żadnych problemów. A to wszystko, bo trenuje capoeirę. 8O
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: CAPOEIRA - Sposob na zycie
Tia a potem się obudziłeś spajk :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024