Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zastanawiam się ........


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

budo_pak0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
kurm28 z tymi włosami to o to chodzi, że gdybym myślałbym w twój sposób, to bym sobie sprawił aerodynamiczną fryzurkę, odpowiedni uniform i miałbym spokój.
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Tego z filmami dalej nie kumam. Ale co tam...:)

Swego bronić tzreba i nie ważne, czy chodzi o 5 PLN czy 20, czy możę o obelge. Najważniejsze w życiu jest poczucie własnej wartości i godność. Tego nikt nam nie odbierze. sami możemy z tego zrezygnować (dając pod groźbą piątaka!! ) .

Pozdro&Respekt
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
ranyboskie Niedziel, zeby mi do glowy kiedys nie przyszlo poprosic cie o kase...

juz sie chlopie modl coby mi to do glowy nigdy nie przyszlo
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........

Tego z filmami dalej nie kumam. Ale co tam...:)

Swego bronić tzreba i nie ważne, czy chodzi o 5 PLN czy 20, czy możę o obelge. Najważniejsze w życiu jest poczucie własnej wartości i godność. Tego nikt nam nie odbierze. sami możemy z tego zrezygnować (dając pod groźbą piątaka!! ) .

Pozdro&Respekt


A widzisz - to zależy od skali wartości. Dla jednych najwazniejsze jest poczucie a dla innych zdrowie i życie. Inna sprawa, ze chyba wszystko zależy od sytuacji. Nie uwierzę, że walczył byś o swoją godność i poczucie wartośći gdyby stało na przeciwko ciebie 4 łysoli po 130 kg i z pałami w rękach. No chyba, ze się nie znam ale wtedy to poklon poklon poklon poklon

Co do filmu - przeczytaj jeszcze raz wszystkie posty a później ogladnij "Chłopaki nie płaczą".

greatings

kurm
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
AAAaaaaaaa... teraz jarze!! :) Z chłpaki nie płaczą uwielbiam ten tekst: "Chcieliście wydymać Freda, no to teraz Fred wydyma was." :twisted:

I Powrót do tematu.
Wiesz Kurm myślałem o tym i powiem Ci, że jednak szacunek do samego siebie jest dla mnie najważniejszy. Będe go bronił za wszelką cenę.

A jeśli przyjdzie mi walczyć z 4 gostkami każdy po 130 kg, to będe miał świadomość, że walcze o swoje życie i do piekła paru z nich pujdzie przede mną. :evil: Nawet za 5 PLN.

Pozdro&Respekt
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Zekiet

Rozumiem i szanuje Twje zdanie. Jak już mówiłem - każdy ma swoja skalę wartości i najważniejsze, żeby być w zodzie ze sobą (kurde - mówię jak kaznodzieja :) :) :) :) )

Pozdrawiam

kurm
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Wiesz chodzi mi oto, że są pewne wartości i zasady w życiu każdego z nas, których będzie bronił do upadłego. Są to rzeczy ważne jak rodzina , ojczyzna ( bez Leppera!! :) ) i takie zupełnie małe, jak na przykład 5 PLN.

Nie mówie, że za piątaka zabiłbym typa i wdeptał w ziemie. Pewnie wyśmiałbym , zwymyślał lub lekutko strzelił z plaskacza. No ale na przykład gdyby ktoś znieważył moją panią....uuuuuuu..... chłopie!! Zrobie mu z dupy jesień średniowiecza!!
Raz był taki jeden, co u mnie na osiedlu klepnął moją panią po pupie i powiedział do swoich znajomków, że to "ostra kurewka". Kosztowało mnie to 300 PLN.... bo za tyle zniszczeń w knajpie kolesiem zrobiłem. No troszkę mnie wtedy poniosło, ale wqrwiłem się nie na żarty.

Tak więc brońmy tego co mamy, walczmy o swoje i byle komu nie dajmy w kaszę pluć!!

Pozdro&Respekt
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
no ale zgodnie z tymi zasadami nie bede wchodzil w awanture z 4 wielkoludami z powodu 5 zlotych gdyz podstawowa zasada to szanowac swoje zycie :)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
No właśnie Zekiet - bardzo dobrze powiedziane. Właśnie chodzi o proporcje.

yak

tak z ciekawości - to będziesz się lał czy nie za 5 zeta z tymi drągalami czy nie, bo nie wiem czy to ironia czy serio.... :D :D :D
żeby była jasność - ja to bym im jeszcze po piątaku na głowę dołożył z własnej woli. :) :) :) :)

pozdro

kurm
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
zeby byla jasnosc to samobojca nie jestem rowniez nie mam pistoletu maszynowego takze nie, nie walczylbym :)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
No ale jak dasz im te 5 PLN to jutro przyjdą po 10 PLN, po jutrze po 50 PLN.... Aż w końcu skończysz pod mostem popijając żur z jabłek i siarki wspominając jak fajnie było zanim dałeś te pierwsze 5PLN.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Jak przychodzi do ciebie 4 130 kilowych dresów z gazrurkami to nie po 5 zeta bez przesady. Ja bym uciekał 130 kilo nie porusza się zazwyczaj specjalnie szybko a jak szybko to już na pewno nie długo. Tak samo bym uciekał przed kolesiem z nożem jeśli pozwolił bym mu go wyciągnąć. Ale jak mam jakiekolwiek szanse zawalczyć o swoje to walczę jak mam szanse pomóc innej osobie to pomagam.
krum:
A jak nie widziałeś żadnego przypadku krojenia przez tyle czasu to znaczy że odwracałeś głowę w inną stronę a to już jest chmm... Sam się zastanów.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
ja mam tak jak jerz. wszystko musi byc przefiltrowane przez rozsadek. gwoli scislosci w zyciu mnie nigdy nie skroili.
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........

ja mam tak jak jerz. wszystko musi byc przefiltrowane przez rozsadek. gwoli scislosci w zyciu mnie nigdy nie skroili.


no i tutaj się z kolegą yakiem zgadzam w 100%

jeż:
nie wyciagaj zbyt pochopnych wniosków. nie mieszkam w Bronxie i nie szwendam się po okolicach jemu podobych więc nie miałem "przyjemności" być świadkiem takich zajść.
równie dobrze moge powiedzieć, że Ty widziałeś dużo bo sam kroisz (nie twierdzę tak, ale to tak samo logiczny wniosek jak Twój).

proponuję mniej emocji a więcej myślenia

pozdrawiam

kurm
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
To nie emocje. Po prostu często się zdaża ,że ludzie nieświadomie odwracają głowę i nie widzą albo natychmiast po zajściu zapominają co się działo szczegulnie że raczej nie chwalą się swoim znajomkom że przy nim kogoś kroili a on nic. Wiesz mam niecałe 170cm wzrostu zawsze byłem raczej niepozorny i wielokrotnie mi się zdażało być napadanym nigdy nie oddałem niczego bez walki tylko raz straciłem walkmana bo mi się z paska zerwał jak się z gnojami szarpałem ale potem jeszcze ich przez jakies 0,5 kilometra goniłem. Parokrotnie pomagałem ludziom w opałach raz mi się nie udało ale dopiero potem się zorientowałem że tych trzech wysokich skejtów jest krojonych przez dwuch wychudłych i niskich dresiaży a jak się zorientowałem to było po ptakach. Okiu może się zagalopowałem z oceną Ciebie ale też zastanów się czy zawsze zwracasz uwagę na takie sprawy. Jeśli zostałeś pokrzywdzony moimi słowami to jest mi przykro ale swojego zdania nie zmieniam.

Pozdrawiam Jerz
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Pozdrawiam wszystkich z wawy - mieszkalem na Pradze (Targówek dokładniej :) ). Śliczna okolica... Wieczorem idąc do sklepu trzeba bylo brac teleskopik, i ze 2 noże (albo czasami guna jak bylo wesolo na osiedlu). I nie ma wyjścia - jak ktoś zaczepiał agresywnie (dawaj kase sk*******u...) - albo w kolano i chodu, albo łomot.
Nie mam zamiaru się chwalić - dostałem parę razy (niezbyt ostro), parę razy byłem górą...
Pamiętajcie o jednym - OCENIAJCIE SWOJE SZANSE NA ZIMNO! Gniew i inne emocje nie są dobrymi pomocnikami... Jak robi się za gorąco - chodu... Jak nie ma jak - łomot... Tyle... Powodzenia w miejskiej dżungli...

p.s. A od pewnego czasu mieszkam z powrotem w Suwałkach - fajnie tu tylko jedno mi się nasuwa na myśl: "czy każdy dzieciak jak zacznie dorastać musi nosić dresy i pretendować do miana najgorszego "gangsta" w mieście ??? "

----------------------------------------
... no carrier ... connection aborted
----------------------------------------
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Stan zagrożenia to już emocje.
Skacze adrenalina - emocje.

Ale myśleć trzeba zawsze.

Mimo to nawet 5PLN nie oddam bez walki.
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Zekiet : ok zgadzam sie... Ale chodzi mi o to że w przypadku zagrożenia lepiej jest myśleć na "zimno", nie kozaczyć, nie wdawać się w benadziejną - bo nie do wygrania walkę (np. z 4 kafarami 190+ wzrostu po 130+ wagi).
Nie oddałbym pięciu złotych, nie oddałbym nawet złotówki - nie mam zamiaru poddać się terrorowi. Poza tym dawanie jak Cię nastraszą rozzuchwala ich tylko bardziej. A jak pojadą po Tobie raz to pojadą i drugi... Jeśli poprosi mnie żulik o "zyla na bełta" albo o papierosa (zanaczam poprosi - ok nie ma problemu... Jeśli mam to się podziele. Ale jeśli ktoś chce coś z pozycji siły...
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........

To nie emocje. Po prostu często się zdaża ,że ludzie nieświadomie odwracają głowę i nie widzą albo natychmiast po zajściu ......................................
Pozdrawiam Jerz


luzik - uniosłem się. inna sprawa, że troszke mnie wkurzyły Twoje insynuacje.
1) naprawdę nigdy nie byłem swiadkiem
2) wcale nie twierdzę, że gdybym był to bym reagował - nie wiem. chyba zależało by od okoliczności i oceny sytuacji.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024