Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zastanawiam się ........


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........

No chyba, że faktycznie masz w dupie swoje życie i zdrowie, albo jesteś odważnym przedstawicielem AT i biegasz po ulicy z giwerą pod pachą (nie odmawiając Ci umiejętności walki bez broni).


My się znamy?
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
:) Nie no luz. Spoko. OK.

6 lat temu było jak teraz. A jak nie widziałeś takich sytuacji to zapraszam do Wrocławskich dyskotek w weekendy. Będziesz miał dość na całe życie.

Powraca wciąż sprawa tych 5 PLN. Stary ja nie uwierze, mimo tego co mówisz, że oddasz kase klientowi i wsio będzie git. Oznacza to że jesteś owieczką małą, która czeka na swoją kolej do zażynania!!

Pozdro&Respekt
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Żeby cię nie nikt nie kroił (jest to traumatyczne przeżycie) to ci podamy numery kont, wpłacaj co miesiąc sumkę jakowąś, będzie git :lol: .
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
A jak już przy tym jesteśmy to może są inni chętni oszczędzenia sobie drastycznych przeżyć na ulicy i także wolą drogą bankową wpłacać na poczet rozwoju chamstwa, bandytyzmu i występku comiesięczną ratę w wysokości 155 PLN ( 5 PLN x 31 dni w miesiącu ). :) :):):):):):):)

Podaję nr konta:
I Bank Rozwoju Dresiarstwa oddział Wrocław
17764-352-3463456-32313

Z gury dziękuje.

**********************************************************
Pozdro&Respekt

p.s. - panowie śmiech to zdrowie :) :):):):)
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........

Lord:

No chyba właśnie w tym problem, że za dużo filmów ogladasz. Już Cię widzę, jak stajesz mężnie sam przciwko - jak to napisałeś - "bandzie punków". Buahahaaaaaaaa!!!!!!!!!!

ej....kurm nie chce cie za bardzo "zdziwiac" ale to własnie Lord sam "napadł" na trzech złodziei kolejkowych którzy obrabowali kobiete i dostarczył w rece wymiaru sprawiedliwości...zdziwiony ?
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........

Lord:

No chyba właśnie w tym problem, że za dużo filmów ogladasz. Już Cię widzę, jak stajesz mężnie sam przciwko - jak to napisałeś - "bandzie punków". Buahahaaaaaaaa!!!!!!!!!!
No chyba, że faktycznie masz w dupie swoje życie i zdrowie, albo jesteś odważnym przedstawicielem AT i biegasz po ulicy z giwerą pod pachą (nie odmawiając Ci umiejętności walki bez broni).
Poza tym Twój jednosłowny komentarz też wiele o Tobie mówi.

hehehhehehhehehe, stary teraz to zajebałeś głową w mur.
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........

Lord:

No chyba właśnie w tym problem, że za dużo filmów ogladasz. Już Cię widzę, jak stajesz mężnie sam przciwko - jak to napisałeś - "bandzie punków". Buahahaaaaaaaa!!!!!!!!!!

ej....kurm nie chce cie za bardzo "zdziwiac" ale to własnie Lord sam "napadł" na trzech złodziei kolejkowych którzy obrabowali kobiete i dostarczył w rece wymiaru sprawiedliwości...zdziwiony ?


Jak mu się udało ich doprowadzić?
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
zrobil to tak jak Charie Chaplin
OKRĄŻYŁ ICH :)
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........

racjonalnie - czy danie badziorowi nawet te 5zł (nie mówiąc już 20z) to


Cwaniak placi 20 zl, reszta po 5 :)
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........

Ponawiam pytanie - a co kiedy jakaś technika wyjdzie nadspodziewanie dobrze i z pełną parą no i oczywiście z opłakanymi skutkami? Co później?


No coz... to w skrocie oznacza, ze agresor mial pechowy ten swoj ostatni dzien... :roll: Jak sadze (zaznaczam, ze jeszcze tego nie przerabialem) nie wzruszyloby mnie specjalnie zejscie kogos, kto minute wczesniej chcial zrobic mi kuku :evil: Przykro mi, ze nie jest mi przykro ze odstaje od standardowego modelu chrzescijanina nadstawiajacego policzek i wybaczajacego... :twisted:

no właśnie przemyślałem i dlatego pytam czy warto za 5 czy 20 zeta wylądować za kratkami. w czasie walki nie wiesz co się stanie - Ciebie trafią albo ty trafisz...... reszta jak wyżej.


No wlasnie. reszta j.w.

coguar:
nie znam Cię, ale skoro wyznajesz zasadę, że silniejszym się podkładasz a odbijasz sobie na słabszych to gratuluję. od dawna tak postępujesz? ciekawe, bo czytałem wiele Twoich wypowiedzi i raczej nie odniosłem wrażenia, że jesteś takim TYPEM człowieka. kurde - jak to łatwo się pomylić.


Pomyliles sie. Przeczytaj jego wypowiedz jeszcze raz, ze zrozumieniem. jesli to nie pomoze - jeszcze raz. A jesli dalej nie zrozumiesz - to odpusc juz sobie czytanie ;) :)
  • 0

budo_pak0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Mam się pożegnać z włosami, by potencjalny przeciwnik zachował zęby? Nigdy!
Nie oddamy nawet cala swoich ulic.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
tak trzymac chlopaki, tak trzymac

a za dwa palce zaoranej miedzy kosa po zebrach
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_pak0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Dobra wiem, że to brzmi patetycznie, ale gotuje się we mnie kiedy widzę na ulicy taką znieczulicę.
Podam ci pewien przykład z mego życia.
Moja dziewczyna stała kiedyś w kolejce, dwóch dresiarzy próbowało się przed nią wcisnąć, ona oczywiście sobie na to nie pozwoliła. Dresiarze zwyzywali ją od brudasów, pogrozili, że jej wpierdolą i wcisneli się przed kogoś innego. Akurat tak się stało, że po paru minutach pojawiłem się tam ja, oczywiście porozmaiałem z kolesiami (bez wulgaryzmów i przemocy), nie zrobili nic.
To nie koniec parę dni moja dziewczyna spotkała jednego z dresiarzy w towarzystwie ekipy na ulicy, nie zrobili nic, nawet słowa nie powiedzieli.
I żeby było śmieszniej jednego z nich spotkałem u siebie na ulicy, gdy mnie zobaczył przeszedł na drugą stronę ( w ten sposób zdobyłem kawałek ulicy, dosłownie). Jak się okazało koleś kumpluje z kibolami z mojego osiedla, do dzisiaj żyję i nic nie zapowiada żeby było inaczej.
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Stary nie ma co się dziwić. Kulturalnie załatwina spraw, bez epitetów i przemocy daje niemal 100% pewności na zachowanie przyszłego bezpieczeństwa.
Tylko totalny burak zareaguje agresją na rozsądne argumenty i logicznie konstruowane zdania.

:) :):):):):):):):):):):):):):):):)

Chyba będe musiał kiedyś tego spróbować!! :) :):):):)

Pozdro&Respekt
  • 0

budo_pak0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Dzięki Zekiet za uznanie, ale nie chodziło mi o fakt, że załatwiłem to pokojaowo, ale o to, że się nie wycofałem.
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
No prosże jak się miło zrobiło - emocje opadły, równowaga wróciła... luz. te 5 zeta to jutro wpłacę tak na poczet przyszłych napadów - mam nadzieję, że Bank wystawia jakieś zaświadczenia....... :wink: :wink:

Lord a Ty sie nie denerwuj bo się może okazać, że jestem wyższy stopniem :wink: :wink: :) :) :) 8)

Pako - ale o co chodzi z tymi włosami? 8O 8O 8O 8O


pozdrawiam wszystkich

kurm
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........

Lord a Ty sie nie denerwuj bo się może okazać, że jestem wyższy stopniem :wink: :wink: :) :) :) 8)

już widac że nie jesteś bo stopień niewiele :) znaczy a liczy sie funkcja..
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
...liczy się funkcja i z kim sypia mama ;)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........



Lord a Ty sie nie denerwuj bo się może okazać, że jestem wyższy stopniem :wink: :wink: :) :) :) 8)

już widac że nie jesteś bo stopień niewiele :) znaczy a liczy sie funkcja..


:) :) :) pewnie że nie jestem, ale w "Psach" był taki fajny tekst i tak mi się spodobał, że puściłem wodze fantazji :wink: :wink: :wink: :) :) :)

a Ty Zekiet się o moją mamę nie martw :!: :!:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
kurm! chlopi przeciez tu chlopaki filmow nie ogladaja!!!

czasu nie maja, bo wiekszosc zajmuje im bieganie w czerwonych majteczkach i ratowanie ludzkosci rotfl :
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024