Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zastanawiam się ........


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........

:) Cwaniak placi 20 zl, reszta po 5 :)

:) :rofl: poklon :peace: chyba się popłakałem - misman jesteś wielki!!!

kurm28 jak to

Pierdolisz

zgadzam się w 100%

Może nie jestem wojownikiem, może nie jestem dobrym zawodnikiem, może nie jestem silny, może nie jestem wielki ale jak koleś będzie chciał zabrać choć jednego grosza to nie będę miał skrupułów!!!
Jeżeli ktoś mnie w takim celu zaczepia to powninień się liczyć z tym, że będę sie starał odeprzeć tą napaść w każdy możliwy sposób!!! jak trzeba będzie to i koszem śmietnikowym kolesiowi zapnę i huj mnie będzie obchodzić co z nim!!! ważne, że ja jestem w całości, a gnój niech zdycha i nie będę się zastanwiał jak go uderzyć? czy nie za mocno? najważniejsze jest skutecznie!!!

Po to ćwiczę by umieć wykorzystać w realnej walce to co wyniosę z treningu.
Mam swoje zasady według których żyję i których byle gnojek nie zniszczy oddasz raz, oddajesz już zawsze - taka prawda!!!

W imię zasad się żyje

kurm28 napisał:

Ponawiam pytanie - a co kiedy jakaś technika wyjdzie nadspodziewanie dobrze i z pełną parą no i oczywiście z opłakanymi skutkami? Co później?



No cóż... to w skrocie oznacza, ze agresor mial pechowy ten swoj ostatni dzień... Jak sadze (zaznaczam, ze jeszcze tego nie przerabialem) nie wzruszyloby mnie specjalnie zejscie kogos, kto minute wczesniej chcial zrobic mi kuku Przykro mi, ze nie jest mi przykro ze odstaje od standardowego modelu chrzescijanina nadstawiajacego policzek i wybaczajacego...


zgadzam się w 100% mam to w dupie co się z nim stało
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Jaca - WOW!!! Ale mocno napisane - respekt chłopie poklon poklon poklon

aha - jak widać to faktycznie nie ogladają filmów - przynajmniej Jaca ma zaległości. :) :) :) :)

pozdrawiam

kurm
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
kurm28 - jak juz sie wszyscy wymadrzaja, to i ja dorzuce swoje trzy grosze.

przeczytalem jeszcze raz Twoje posty w tym topiku i jeszcze pare inych i z czegos Ci sie zwierze.

jak mialem jakies 17 lat, zaczalem cwiczyc kyokushin.
i tez mialem tyle rozterek, watpliwosci, "a co bedzie", a jak "mu" krzywde zrobie itd.

wiesz, kiedy mi przeszlo?
jak troche "pokumitowalem" i sie okazalo, ze to wcale nie jest tak latwo w ogole kogos trafic, kto sie nie chce dac trafic, a co dopiero jeszcze trafic porzadnie (nie wspomne o tym, ze on wcale nie tylko ucieka) - a kiedy jeszcze sie okaze, ze jest szybszy i silniejszy...

u Ciebie ta faza moze potrwac dluzej z racji cwiczonej "sztuki walki", a moze nawet nigdy Ci nie przejdzie...

mozesz mi wierzyc, albo nie, Twoja sprawa.

pozdrawiam
  • 0

budo_crow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
A ja czasami,jak mnie jakiś menelik poprosi że mu na browar brakuje,a widzę że aż go kac telepie :drinking: to mu na browar odpalę (jak jest grzeczny i krturarny :wink: ),nawet i szlugiem poratuję,sam wiem jak czasami na kacu suszy,jak człowiek z balangi wraca i grosza nie ma,także jak ktoś grzecznie prosi i nie ściemnia tylko mówi że na bro mu brakuje,a widzę że go telepie i akurat mam jakieś moniaki-to poratuję i już. A jak ktoś niezbyt ładnie prosi......no cóż zazwyczaj potem niezbyt ładnie wygląda :twisted: ...
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
A jak do mnie ktos podchodzi po pieniadze to robie sie bardzo zly :evil:
Potrafie zaklac, a nawet udezyc 8O . Mocno. Celuje w szczeka, lub skron. Moim celem jest jak najszybciej wyeliminowac przeciwnika.

Pozdrawiam i szacuneczek
Niedziel.

PS. Co ma samoobrona do wieku. Mam 19 lat. To malo, czy duzo.
Im jestem starszy tym brutalniej reaguje na kazda zaczepke tego rodzaju.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
niedziel: malo :D
crow: ale kto w warszawie mowi urowac??
  • 0

budo_crow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Niedziel Twardzielu :) a jak podchodzi 60-cio letnia babina co na lekarstwa nie ma-to też na szczękę lutujesz?
Albo jak już wcześniej napisałem grzeczny menelik (dla mnie jakoś prawie zawsze są grzeczni :wink: ) cobyś mu na browarek durzucił 50 gr-a kolesia mało kac nie rozwali-to też na szczękę i butowanie?
No to kurna ty brachu twardszy od skały jesteś.... :) :) :)
  • 0

budo_crow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
yak:ja mówię....a co...? 8O
off topic
Urke,urek,urka,urowanie,urkowanie do dość stare "warsiawskie" słowka...niestety gwara nasza już umiera :cry: ale starej daty warszawiaki wiedzą o co chodzi
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Nie daje nikomu zadnych pieniedzy. NIGDY.
Babcie do mnie nie podchodza odkad jednej zlamalem szczeke :wink:
Tak naprawde to najbardziej mnie wk... tacy:
Doluz mi 50gr na winko, bo .... .
Czemu mam mu placic za najebke?

Pozdrawiam i szacuneczek
Niedziel
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
I dobrze Niedziel!! Qrwa swego trzeba bronić!!

Kurm28 : za cholere nie jarze tego tekstu o filmach. Jakie zaległości i co ma to wspólnego z sępieniem na ulicy.

Pozdro&Respekt
  • 0

budo_crow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
:wink: biedna babcia,a miała kosę? :wink:
A ja parę razy na kacu ciężkim wracałem z imprez,czasem z poza miasta i nie raz ktoś mnie browarkiem poratował :drinking: ,więc i ja jak mogę to odpalę na browar-ale zaznaczam że po pierwsze jak mogę,po drugie jak klient jest grzeczny,a po trzecie jak mam dobry (czyt. samarytański) humor. A taką jakąś gędę mam 8) że jak wchodzi menel do autobusu,rozgląda się i pierwsze co udeża do mnie :) -moj brat mówi że swój-swego pozna-he,he,he,przeważnie proszą o szluga,ew. o jakieś drobne-ale zaznaczam PROSZĄ-zazwyczaj staram się poratować-już taki jestem, ale jak podchodzi jakiś cfaniaczek z tekstem "kopsnij śluga",albo "zajarać coś daj",to już mnie złości :evil: ,ale jak grzecznie prosi a potrzebujący jest,to mu te parę groszy odpalę-nie zbiednieję,a bliźniemu w "męczarniach" pomogę-a to i załuga w niebie :wink:
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........

kurm28 - jak juz sie wszyscy wymadrzaja, to i ja dorzuce swoje trzy grosze.

przeczytalem jeszcze raz Twoje posty w tym topiku i jeszcze pare inych i z czegos Ci sie zwierze.

jak mialem jakies 17 lat, zaczalem cwiczyc kyokushin.
i tez mialem tyle rozterek, watpliwosci, "a co bedzie", a jak "mu" krzywde zrobie itd.

................................................


mozesz mi wierzyc, albo nie, Twoja sprawa.

pozdrawiam


Wiesz - wierzę Ci. Jakoś nigdy nie popatrzyłem na to z punktu czysto techniczego - trafić a do tego dobrze faktycznie jest ciężko.


pozdro

kurm
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........

I dobrze Niedziel!! Qrwa swego trzeba bronić!!

Kurm28 : za cholere nie jarze tego tekstu o filmach. Jakie zaległości i co ma to wspólnego z sępieniem na ulicy.

Pozdro&Respekt


Zekiet:

Przeczytaj co napisał wcześniej MrSmail - odrazu się rozjaśni.
Jak nie to UWAGA TŁUMACZĘ (chodzi o tekst mismana i euforyczną reakcję JacaTB), a z sępieniem na ulicy faktycznie nie ma nic wspónego (tyle, ze nie twierdziłem, ze ma :wink: :wink: )

pozdrawiam

kurm
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........

Wiesz - wierzę Ci. Jakoś nigdy nie popatrzyłem na to z punktu czysto techniczego - trafić a do tego dobrze faktycznie jest ciężko.

pozdro

kurm

wiesz, co - jak chcesz, to sie nabijaj.

ale zastanawiac sie, "czy aby sie kogo niepotrzebnie nie skrzywdzi" mozna wtedy, kiedy jest sie w stanie skrzywdzic.
nie wczesniej.

takie rozwazania, jakie przedstawiasz sa akurat dosc typowe dla wiekszosci znanych mi ludzi, ktorzy swiezo zaczeli cos tam cwiczyc - zwlaszcza rzeczy, w ktorych sie nie sprawdza na biezaco, "czy to faktycznie dziala" - i jeszcze nikt im nie pokazal, ile to jest warte.

pozdrawiam
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Zara zara - czy ja się nabijam??????? 8O 8O 8O

Przyznałem Ci rację - naprawdę nigdy ni spojżałem na to z tej strony.

Jak bym sobie kpił to bym był bardzo zjadliwy. Zauwazył byś napewno.

:) :) :) :)

Pozdrawiam

kurm
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
E tam jak jestes dobry bonzo to i bez trenowania jestes w stanie zrobic krzywde. I wcale nie musisz umiec sie super bic.
Nie widzieliscie nigdy jakiejs walki desperata? Wystarczy popchnac kolesia a potem uderzyc jego glowa o chodnik z 5 razy.
1 walka mojego brata [jakies 13 lat mial] wygladala jak UFC :)
Kilka razy w maske, dosiad, obijanie_buzi, balacha [to akurat mu pokazalem :) ]. Nic nigdy nie cwiczyl.... a w szkole ma spokoj i uwazaja go za wielkiego fajtera. Mogloby sie wydawac, ze nie moze zrobic krzywdy :)
Jak dla mnie to trzeba miec predyspozycje i juz.
A krzywdzi sie potrzebnie :twisted:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........

naprawdę nigdy ni spojżałem na to z tej strony.

wcale mnie to nie dziwi - i wlasnie o tym pisze.

3m sie.
  • 0

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Stary filmy filmami, a życie życiem... i nie mam kilkunastu lat lecz sądzę, że jesteśmy w podobnym wieku....
Z tym, że ja znam to życie z dwóch stron, a Ty pewnie nie i tylko dziwne myśli Cię nachodzą ...
Fakt część postów jest przejaskrawiona, tutaj się z Tobą zgadzam - ale mądry człowiek wyciągnie odpowiednie wnioski, za to z częścią dotyczącą "20 zł" się z Toba nie zgadzam i wyraziłem swoją opinię, chciałeś odpowiedzi to ją dastałeś - więc stary odpuść sobie bo dalsza wymian tego typu jest bez sensu, każdy już wie jak kto podchodzi do tematu i jedna strona nie przekona drugiej...
wiec kończę jak dla mnie
pozdrawiam
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........

yak:ja mówię....a co...? 8O
off topic
Urke,urek,urka,urowanie,urkowanie do dość stare "warsiawskie" słowka...niestety gwara nasza już umiera :cry: ale starej daty warszawiaki wiedzą o co chodzi

hehe jakos mam 32 lata prawie, urodzilem sie w warszawie i cale zycie tu mieszkam ( w odroznieniu od kupy "warszawiakow" ktorzy warszawiakami sie stali kiedy tu przyjechali na studia) i jakos nigdy kolo mnie tak nikt nie mowil. za to robotnicze dzieci-lobuziaki z woli tak gadaja. wiec mi tu nie krec ze stara gwara bo ta umarla wraz z totalna rozwalka miasta czyli 1944 rokiem tylko mow jak czlowiek :P
  • 0

budo_crow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawiam się ........
Yak:skoroś taki warsiawiak to powineneś wiedzieć że w 44 nie całe miasto legło w gruzach-ostała się praszka,z tejże praszki od pokoleń się wywodzę gwoli ścisłości-nie którzy mówią że praga to nie warszawa-ale to właśnie jedno z nielicznych miejsc (uważam że poza pragą to tylko starówka i łazienki)-gdzie można zobaczyc prawdziwą warszawę i rodowitych warsiawiaków-a Ty zamiast się cieszyć że jeszcze ktoś stara się umierający już język podtrzymać to się czepiasz :?
PRZEPRASZAM ŻE OFF TOPIC
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024