Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie suplementy dla 16 latka cwiczacego boks! ! !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_naruto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suplementy dla 16 latka cwiczacego boks! ! !
Dzieki za udzielenie mi odpoweidzie na moje pytanie, ale nie wiem jak mam sie odzywiac [ czyli ile ma byc bialka itp na kg/mojej masy ?] A tak wogule ktos z was ma podobny problem jak ja ??? Doze do teogo czy ktos ma chormonogam posilkow dla ludzi cwiczasych sporty walki ? ? ? Jezeli tak to bylbym ograomnie wdzieczny za wysalnie go mi na meila [ jezeli mozna oczywiscie ] :P
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suplementy dla 16 latka cwiczacego boks! ! !
Jak chcesz masy nabrac to 2 gramy bialka na kilogram masy ciala/ polecam sery biale pelnotluste. Pozatym duzo weglowodanow przed i po treningu radze kupic glukoze i rozpuszczac w wodzie pic przed po i duzo bananow. Bez weglowodanow miesnie nie beda sie szybko regenerowaly . Suplementy nie sa ci zbyt potrzebne do sztuk walki mase zrobisz bez nich. Jak koniecznie musisz cos brac bo tak sobie wymysliles to juz od biedy kreatyne wez.Troche ci sila ciosu powinna sie zwiekszyc i wydolnosc w czasie brania
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suplementy dla 16 latka cwiczacego boks! ! !
nie wiem czemu sie uparles ze masz cos brac koniecznie :) Jak zaczynalem trenowac tez mialem zajawke typu"ooo kreatynee jasne bede bral bede wielki itp itd." :lol (zeby bylo lepiej chodzilem tylko na kickx, nie na silke- ale i tka myslalem ze mi pomoze:) W koncu nic nie bralem i sie ciesze. U mnie w sekcji jest w ogole tak ze trener daje zestaw witamin i np. kreatyne jak uwaza ze komus moglaby pomoc,dopiero przed zawodami.
Wracajac do tematu moj kumpel ktory chodzil na silke 7 miesiecy na poczatku podnosil 45 kg na klate, potem doszedl do 100(po 7 miechach). Codziennie 4 schabowe i micha ryzu :) :) jedz tez duzo bialka przetworzonego typu serki itp. Nie sluchaj sie reklam "pij mleko bedziesz wielki" :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suplementy dla 16 latka cwiczacego boks! ! !
Nie kombinowac. Normalnie sie odzywiac. Nie robic z siebie, maszyny do przetwarzania zarcia w g....
Do boksu masz bardzo dobre parametry - dlugi i szczuply.
K_P
  • 0

budo_nseal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, czasami Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suplementy dla 16 latka cwiczacego boks! ! !
Hi, Naruto
Ja bym posłuchał Słoniaka, bo on chyba biegłym w funkcjonowaniu ludzkiego organizmu jest.
Młody jesteś, rośniesz... chyba nie masz co się łapać za supelmenty. Ja staram się jeść następująco:
rano sniadanie bogate w węglowodany (ok. 6:30)
ok 9:00 drugie sniadanie: kanapki z razowcem, serem żółtym i szybką
ok 12:30 obiad: przeważnie kurczak z ryżem i surówką. gotowany
ok 15:00 jakiś owoc lub inny posiłek bogaty w węglowodany (energia do treningu)
trening: siłownia i MA - w trakcie duuuużo wody
po treningu od razu jakieś węglwodany (np. styropian, tzn. takie pieczywo z ryżu lub kukurydzy), ew. jakiś owoc
w ciągu dwóch godzin po treningu jakiś posiłek bogaty w białko
jak nie jest bardzo późno, jeszcze coś bogatego w białko przed snem

ale ja mam 28 lat i już się wyłącznię podtrzymuję przy życiu :)

btw: pokarmy bogate w białko: ryby, mięso (najlepiej drób-lekkostrawny), ser twarogowy chudy, jajka
w węglowodany: wszelkiej maści pokarmy zbożowe, miodek, ryż itp

nie należy wpieprzać na potęgę białka, bo to szkodzi na wątrobę i nerki chyba,
pamiętaj przede wszystkim o tym by jeść dużo warzyw
ogólnie jedząc dużo warzyw, pijąc wodę, ograniczając słodycze. jedz zdrowo i z sensem, odżywki nie będą potrzebne. dla mnie stanowią alternatywę dla tłustego posiłku z g... mięcha jaki serwuje SodexHo u mnie w budynku-jeżeli nie mam czasu sam sobie obiadu przygotować.

Pozdrawiam, sukcesów
  • 0

budo_nseal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, czasami Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suplementy dla 16 latka cwiczacego boks! ! !

ok 9:00 drugie sniadanie: kanapki z razowcem, serem żółtym i szybką


Miało być SZYNKĄ. Aż takim twardzielem nie jestem ;)

Pozdro
  • 0

budo_naruto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suplementy dla 16 latka cwiczacego boks! ! !
Ja terz nie :)
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suplementy dla 16 latka cwiczacego boks! ! !
Naruto a tak z czystej ciekawosci- gdzie cwiczysz??? :)
  • 0

budo_bjjmate
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mary mount

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suplementy dla 16 latka cwiczacego boks! ! !
mysle, ze im mniej bedziesz jadl sztucznych dodatkow, tym lepiej.
Pytanie, co chcesz uzyskac? chwilowa mase, czy trwale efekty?
im dluzej dochodzisz do oczekiwanej masy miesniowej, tym dluzej sie ona utrzymuje.
Polecam Ci trzymanie sie zasady znajomego trenera od zapasow:
najwazniejsza jest nie sama masa, ale sila na dana jednostke masy!
  • 0

budo_faolinar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suplementy dla 16 latka cwiczacego boks! ! !

Wracajac do tematu moj kumpel ktory chodzil na silke 7 miesiecy na poczatku podnosil 45 kg na klate, potem doszedl do 100(po 7 miechach). Codziennie 4 schabowe i micha ryzu :) :) jedz tez duzo bialka przetworzonego typu serki itp. Nie sluchaj sie reklam "pij mleko bedziesz wielki" :)


hehe , ja w wieku 17 lat wyciskałem 100 jadąc tylko na białeczku , no i na bardziej obfitych obiadkach ( nawet nie było w nich tak wiele ryżu , kurczka i tuńczyka - czyli rekomendowanych składników ) ... nieraz ostro mnie kusiło by coś dobrać i ( o ile pamiętam ) gdybym się wtedy nie rozchorował na grypę or something to napewno bym zaczął ( nawet już cosik wtedy kupiłem ) - do dziś mam w domciu jakieś piguły...

Jeśli chodzi o masę to z doświadczenia coś dodam : ćwicząc ostro na siłce w wieku 17 lat zafundujesz sobie rozstępy ( na serio , nawet nie musisz specjalnie nic brać ) - rośniesz jeszcze sam ,a bonusowo od pakerni rośnie ci kabel i spółka - ja sobie zafundowałem strasznie brzydkie szkarłatne szramy

no ale istnieje na to sposób: jak zauważysz początki rozstępów , to zacznij sobie wcierać Fissan - krem dla kobiet w ciąży , uelastycznia skórę , bez recepty , działa 8)
to tyle porad
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024