Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof Sawicki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
279 odpowiedzi w tym temacie

budo_jan smuga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
WITAM WSZYSTKICH po dluższym czasie nie brania przeze mnie udziału w dyskusjach,a jedynie od czasu do czasu zaglądałem tutaj.było to spowodowane tym,że zraziłem sie do tego poniewaz jak sie przekonałem -dział combat w duzej mierze służy do tego aby w zakamuflowany sposób promować swoje sekcje przez zainteresowane tym osoby i jednoczesnie oczerniać (często bezpodstawnie lub mocno wyolbrzymiając niektóre zdarzenia które miały miejsce u tzw.konkurencji).zrażony również jestem tym,że modelatorzy jakoś nie zwracają uwagi na niektóre osoby które są (czy były)tu zalogowane pod kilkoma nickami i dyskutują same ze sobą ,ą talże wciągają do dyskusji innych,którzy są kompletnie nieświadomych tego ,że uczestniczą jedynie w grze mającej na celu dyskredytację niektórzych znanych osób z branży combat.ciekawe jest to ,że osoby klikające tutaj pod kilkoma nickami były dość szybko namierzone przez modelatorów(tutaj ukłon w stronę Fiodora) z innych forów i działania tych osób w ten sposób zostały tam szybko ukrócone.
jednak po przeczytaniu tekstu CARROTA nie mogę pozostać obojętnym wobec tego co on napisał.otóż uważam ,że Krzysztof Sawicki nie jest dobrym pedagogiem poniewaz żaden dobry pedagog nie dopuszcza do sytuacji ,że na treningu na dość niedużej sali jest 40-50 osob,ktorych wrecz nie sposob ogarnać i poswięcić odpowiedniej ilosci czasu aby kazdego poprawic w czasie wykonywania cwiczen.poza tym z tego co wiem -w/g przepisow na instruktora prowadzacego trening powinno przypadac 20-25 osob ,a na kazdą parę bodajże 4m kwadratowe przestrzeni na sali.matomiast Sawickiemu najbardziej zalezalo na tworzeniu wokół siebie otoczki wybitnego mistrza wznoszącego sie ponad wszystkich(tak był postrzegany przez osoby z którymi rozmawiałem i trenowałem swojego czasu w sekcji Sawickiego).nie tylko moje zdanie nt.K.Sawickiego bylo i jest takie ,że jest on nadętym bufonem nie widzącym nic poza czubkiem wlasnego nosa i jedynym priorytetem Sawickiego było promowanie swojego wizerunku( jak pisano już o tym tutaj- prawdopodobnie używając manipulacji i kłamstw zawartych stronach internetowych K.Sawickiego) i zbieranie jak najwiekszej kasy.a poza tym Sawicki czesto opuszczal treningi lub bywal na polowie treningów ,a reszte prowadzili jego asystenci.niektorzy z cwiczacych nawet pare tygodni nie widzieli swojego trenera.
  • 0

budo_grot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Te jan smuga, po tym lekkim nokałciku, który dostałeś od studenta na treningu u Sawickiego zrobiłeś się strasznie zgryźliwy na jego temat Sawickiego.
No cóż jak się nie ma zębów pozostaje tylko szczekać
:) :) :)
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Pan Sawicki zna sie na tym co robi, na treningi się spóźnia jak dojeżdza z innego miasta za to nigdy nie widziałem żeby wychodził przed końcem.Kultura osobista nie urzeka ale czy to ważne. :) .Co do jakiś oszustw itp jest mi to temat obcy ale jak poznam jakieś istone fakty to na pewno sie nimi podziele :)
  • 0

budo_ac_grzechu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Na treningu - inny człowiek - prywatnie - naprawdę w porządku!
Jak po seminarium chwilę z nim rozmawiałem to aż nie mogłem uwierzyć że to ten sam koleś. WIELKI PLUS dla Pana Sawickiego! A przede wszystkim - rekomenduje go Tomasz Krajewski a jemu ufam i polegam!
Pozdro
g.
  • 0

budo_jan smuga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
"Te jan smuga, po tym lekkim nokałciku, który dostałeś od studenta na treningu u Sawickiego zrobiłeś się strasznie zgryźliwy na jego temat Sawickiego.
No cóż jak się nie ma zębów pozostaje tylko szczekać "

......Ten jak piszesz- "nokałcik" był wynikiem zaniedbań Sawickiego podczas treningu ,który dopuścił do tego aby bardziej zaawansowani sparowali z mniej zaawansowanymi(czyli ze mną np)-to po pierwsze,a po drugie nie jestem zgryźliwy tylko wkurza mnie to ,że ktoś próbuje zaleczać swoje kompleksy (m.in.wzrostu- który u zarozumiałego Sawickiego wynosi ok.165cm.....a jak na dumnego instruktora sztuki walki to raczej skromnie:) bufonadą,kłamliwym marketingiem(wyjawienie kłamstw marketingowych Sawickiego,które swojego czasu eksponował na swojej stronie spowodowało,że spora część jego uczniów odeszła z jego sekcji) i próbami robienia z siebie nie wiadomo jakiego znawcy od wszystkiego
  • 0

budo_jan smuga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

Na treningu - inny człowiek - prywatnie - naprawdę w porządku!
Jak po seminarium chwilę z nim rozmawiałem to aż nie mogłem uwierzyć że to ten sam koleś. WIELKI PLUS dla Pana Sawickiego! A przede wszystkim - rekomenduje go Tomasz Krajewski a jemu ufam i polegam!
Pozdro
g.

........hej AC! tylko się tak nie podniecaj bo orgazma dostaniesz!:)))))))) i jeszcze się zakochasz w swoim instruktorze!:) ........ lepiej napisz jakie to nowe,zabójcze chwyty i dźwignie poznałeś na treningach ISRAELI :)
  • 0

budo_jan smuga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
AC _grzechu - nie obraź się,ale twoje wcześniejsze posty świadczą że jesteś wyjątkowo naiwnym nastolatkiem(wśród takich Sawicki rozsiewa swój mit o swej wyjątkowości :) Krajewski rekomenduje Sawickiego ponieważ po nieporozumieniach w rozliczeniach finansowych z IKMP przyłączył się do Sawickiego aby pod szyldem Israeli Krav Maga wydusić jeszcze kasę od tych naiwnych którzy wierzą ,że nauczą się walczyć wsadzając palce w oko napastnika:))))))
  • 0

budo_ac_grzechu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
tak - jestem naiwnym nastolatkiem i dziękuję Ci mistrzu za umoralnienie i naprowadzenie na nową drogę życia.

Wiem że IKM nie jest idealne - mi odpowiada - ale na pewno nie jest czymś co wystarczy.

A oceny Krajewskiego zostaw sobie - pozdrawiam

g.
  • 0

budo_jan smuga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
AC_grzechu - oprócz dokładnego czytania tekstu powinieneś również nauczyć się rozumienia go.Nie oceniam Krajewskiego a piszę o tym,że występują przede wszystkim zależności biznesowe w róznych układach personalnych i to ,że ktoś jest rekomendowany czy krytykowany jest TAKŻE podyktowane względami interesowności w owych działaniach i zapewne gdyby panowie Krajewski i Sawicki nie mieli wspólnego interesu to nie wspieraliby się.Z tego co wiem to Sawicki był swojego czasu wiernym uczniem różnych chwytów marketingowych pana T.Adamczyka i przyswoił różne rodzaje ściem i manipulacji w swoich reklamach- dochodząc do mocnych przegięć i zapominając w swoim zadufaniu że pewne informacje przez niego propagowane ktoś dociekliwy może sprawdzić( co miało miejsce) i w związku z powyższym Sawicki już nie reklamuje ,że JEST czy nawet że BYŁ instruktorem Policji,a za to na swojej stronie rozpisuje jakich to ilości stylów walk nie trenował:).....z kilkanaście chyba ...
A propos jeszcze trenowania Żandarmerii-podobno dlatego Sawicki prowadził zajęcia dla Żandarmerii ponieważ wygrał przetarg na prowadzenie tychże zajęć.........a wygrał bo zgodził się na najniższą stawkę za treningi............................dla celów reklamowych:)
  • 0

budo_ever
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

Pan Sawicki zna sie na tym co robi, na treningi się spóźnia jak dojeżdza z innego miasta za to nigdy nie widziałem żeby wychodził przed końcem.Kultura osobista nie urzeka ale czy to ważne. :) .Co do jakiś oszustw itp jest mi to temat obcy ale jak poznam jakieś istone fakty to na pewno sie nimi podziele :)


faktycznie sie na treningi nie spoznial.
gorzej, że (przynajmniej w wawie) na treningach to on jest rzadkim (i to bardzo) gosciem.
dobrze bylo jak raz w miesiacu sie pojawil. Wiec zajecia prowadzili jego uczniowie. Czasami zupelnie bez ladu i skladu, nie mowiac juz o braku ciaglosci pomiedzy zajeciami. do tego zajecia z 30-40 osobami na sali to porazka. Aczkolwiek sam Sawicki jest dobrym fachowcem. Szkoda tylko, ze uczestnicy jego kursow maja male szanse sie o tym przekonac.
  • 0

budo_grot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
znowu ktoś, komu żal d…. ściska, konkurencja boli i wypisuje głupoty
a może, dlatego że u Sawickiego chce się uczyć cały Wrocław i Centrum szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce. No, ale jak nie można konkurować wiedzą, umiejętnościami i świetną Kadrą Instruktorską to tylko pozostaje wypisywanie BZUR.
Zero polemiki z gościem, weź się lepiej do treningu. :)

ciekawe komu ? :?:
  • 0

budo_ever
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

znowu ktoś, komu żal d…. ściska, konkurencja boli i wypisuje głupoty
[...]

hm.. to bylo do mnie?
  • 0

budo_mikei
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

znowu ktoś, komu żal d…. ściska, konkurencja boli i wypisuje głupoty
a może, dlatego że u Sawickiego chce się uczyć cały Wrocław i Centrum szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce.
Z tego co wiem to nie cały Wrocław tylko była sekcja Adamczyka. A przeszli do Sawickiego bo Adamczyk ich na kasie robił aż miło. Nie chcę źle wróżyc ale jak znam życie sytuacja sie powtórzy


  • 0

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

znowu ktoś, komu żal d…. ściska, konkurencja boli i wypisuje głupoty
a może, dlatego że u Sawickiego chce się uczyć cały Wrocław i Centrum szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce.
Z tego co wiem to nie cały Wrocław tylko była sekcja Adamczyka. A przeszli do Sawickiego bo Adamczyk ich na kasie robił aż miło. Nie chcę źle wróżyc ale jak znam życie sytuacja sie powtórzy

..........O! i tak się właśnie buduje mity!.....niby "cały Wrocław" ma się biegać o zaszczyt:) trenowania krav magi u Sawickiego! ...a tu okazuje się coś innego!.....że tylko zawiedzione finansowo osoby z sekcji T.Adamczyka (podejrzewam ,że Adamczyk wyciągał od nich kasę za obowiązkowe egzaminy:)))).....ale cóż! poplecznicy Sawickiego już dobudują ideologię o wielkich rzeszach Wrocławian biegnących z piskiem na trening do Wielkiego(małego) Mistrza Sawickiego(dzielnie wspieranego na tym forum przez swoich asystentów M.C.i S.B.:))))) A tak a propos -żródła donoszą ,że Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej zrobiło niezły interes z Sawickim:za bezpłatne szkolenia za reklamę i udostępnienie loga przez CSMW na stronie Sawickiego:)))).....
  • 0

budo_grot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Karolak , widze iz jesteś dobrze poinformowana osobą :)
podaj nam które sekcje we Wrocławiu przeszły do Sawickiego a które zostały u Adamczyka
a tekst z logiem jest śmieszy wymyś cos bardziej orginalnego, a nie cytujesz oklepane teksty. Więcej faktów .... jeśli chcesz dyskutować
  • 0

budo_zion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

No i co w tym złego? Skoro CSMW zdecydowali się na współpracę to chyba nie jest taki zły -chyba byle czego by nie brali.
A że za friko, cóż reklama dźwignią handlu :D :roll: KM to teraz niezły "towar" więc jest marketing/reklama. Klient przychodzi i sam ocenia czy jest dobrej jakości i taki o jaki mu chodziło... :wink:


  • 0

budo_looki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Na Israeli we WROCKU przeszeszli wszyscy liczący się instruktorzy z instytutu a z nimi całe grupy trenujących
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
I chwała im za to .... bo rozwijać się trzeba !
tylko zdechłe ryby płyną z prądem :)
  • 0

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
GROT,zapytaj Mikei ktore sekcje przeszły.Wiem,że Sawicki próbuje skaperować pod swoje skrzydła instruktorów którzy są u T.Adamczyka ...oczywiście proponując warunki "współpracy"atrakcyjniejsze niz oferuje T.Adamczyk i wykorzystując to aby sie pochwalić ,że jakoby ci instruktorzy przejrzeli na oczy i docenili skuteczność kolejnej,jedynej,prawdziwej,oryginalnej,legendarnej,wspaniałej...itd,itd - krav magi.A ze względu na to ,ze T.Adamczyk doił z nich kasę równo to nic dziwnego ,że KAŻDE inne warunki są do przyjęcia:)
T.Adamczyk od lat organizował obozy treningowe na terenie CSMW(jeszcze gdy Sawicki był u niego i również jeździł na obozy do CSMW i wyrabiał tam sobie znajomości,a teraz to wykorzystał aby móc bić pianę jakoby CSMW chciało się tak bardzo uczyc u niego) i z tego co wiem to Adamczyk nie doszedł do porozumienia z dowództwem CSMW co do kasy za szkolenia,a T.Adamczyk od jakiegoś czasu już nie prowadzi marketingowo-reklamowych bezgotówkowych zajęć:)....bo odpowiednią ilość dyplomów za takie szkolenia już zebrał:) A Sawicki musi się teraz wypromować i działa za darmo.....o przepraszam za możliwość wreszcie LEGALNEJ,prawdziwej informacji na swojej stronie o szkoleniach,albowiem już przylgnęła do niego w środowisku etykieta bufona i naciągacza marketingowego.CSMW ma okazje do darmowych szkoleń to korzysta!Sawicki korzysta bo może wreszcie jakąś prawdziwą informację wstawić na swoja stronkę i promować siebie i swoje szkolenia "legendarnej"Israeli Krav Magi:),uczniowie w sekcjach cieszą się jaki to wspaniały jest ich misztrz:) i wszyscy są zadowoleni i radośni!......oprócz konkurencji;) która też kombinuje do jakiej to instytucji z jakimś tam prestiżem zapukać z prośbą o to aby się zgodziła na ofertę darmowych szkoleń,aby pochwalić się tym kto to do nich się ZGŁOSIŁ z prośbą o lekcje krav maga:)))))))) Pozdrawiam serdecznie!:)
  • 0

budo_grot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Karolak, bardzo dziwne iz masz tyle informacji i tak jesteś świetnie zorientowany, zachowujesz się jak by ci K. S. proponował współpracę!! moim skromnym zdaniem pod tym nikiem ukrywa się Tomasz A. który, wypisuje bzdury na necie, bo mu sie grunt pod nogami pali, a teraz próbujesz skierować temat na tematy finansowe
Instruktorzy od ciebie odchodzą a dlaczego bo widza różnice i to, że ich oszukiwałeś i przez lata wmawiałeś głupotę,
A szybkość, z jaką produkujesz nowych jest zastraszająca!!!
I co najgorsze psujesz opinię o Krav Maga
Temu Panu mówimy dość!!!! skończył się w KRAV MAGA
  • 0

budo_sk-rav
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
karolak z twoich wypowiedzi wynika wyjątkowo duże zacietrzewienie i prześmiewanie wszystkiego i wszystkich kto przeciwko Panu A. Strony Pana A. natomiast przypominają mi nic innego jak prowincjonalne bilbordy w stylu Mc Giver z gościnnymi występami, np. Rysia z Klanu. Na tych stronach brakuje jeszcze tylko informacji o tym, że uczy odpychać ziemię w stylu KRAVMAGA. We Wrocku to nie był reżyserowany film i nikt tam nie mówił o kasie - lał się pot, a każdy z uczestników dostrzegł niesamowitą różnicę.
Nie wdaję się w dalszą dyskusję na temat tego kto jest cacy, a kto be, bo nie ma ona najmniejszego sensu - ja wyraziłem swoje subiektywne odczucia. Wniosek jest jeden - sekcje A. poszły w wielką komercję i afiszują się gwiazdami medialnymi (niekoniecznie z branży), aby przyciągnąć za wszelką cenę klientów, a chyba to nie na tym polega.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024