Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof Sawicki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
279 odpowiedzi w tym temacie

budo_jarek kaminski
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

Looki ładnie scharakteryzował "nową" krav magę......oczywiście te wszystkie elementy które wymienił były zapewne od lat ćwiczone w "legendarnych" izraelskich szkołach walki wręcz ,a natomiast w "zwykłej" krav madze("popularnej"-jak to określił na swej stronce K.Sawicki) ich nie było.....a zawodnicy formuły vale tudo najpewniej jeździli do owych"legendarnych szkół"izraelskich (których przedstawicielem jest przecież kapitan Sawicki) i pobierali nauki:).....oczywiście osoby trenujące Israeli Krav Maga są na pewno skuteczniejsze w walce od zawodników występujących w formule vale tudo bo......kopią na sparringach w krocze i wsadzają w czasie sparringów palce do oczu:) (oby tylko do oczu) :lol: aby w razie walki realnej była to już czysta formalność


Hmm musze ci przyznac rację w tym co piszesz. Nie wiem czy zawodnicy vale tudo jeżdżą do IKMA, ale myślę że zawodnicy IKMA nawiązują z nimi normalna walkę. Co do wsadzania palcy w oczy i kopanie po jajach to cóż chyba domena tzw "popularnej" KM.
Ponadto rozumiem, że niewątpliwe jest to że chciałbyś w jakiś sposób zabłysną na forum... próbuj, próbuj, a jeżeli chcesz cos pokaza to pokaż bo narazie do końca nie wiesz co piszesz, a napewno nie masz o tym pojęcie ;)
  • 0

budo_looki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
borys-wodzu specjalnie dla ciebie namiary do tak przez Ciebie poszukiwanego tajnego osrodka IKMA :) :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jak poklikasz to znajdziesz nawet telefon do samego Gidona !


BTW polecam filmiki, w dziale video gallery troche ciekawych technik można podpatrzeć :)

A i jeszcze :
Wesołych Świąt !!!
  • 0

budo_ged
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
uff przeczytalem wszystko

Pana K.Sawickiego spotkalem na seminarium jak Wroclaw zmienial organizacje

Moje odczucia
+ nie odniosłem wrażenia ze jest bufonem :)
+ to, co tłumaczył robił bardzo rzetelnie i zwracał uwagę na istotne szczegóły
+ po zajęciach podczas rozmowy z uczestnikami powiedział ze chciałby walczyć z
stereotypem KM jako stylem który po miesiącu robi z kogoś super killera [to chyba uczciwe bo niemożliwe, i nie zmienią tego uderzenia w krocze czy oczy - żeby trafic w krtań trzeba umieć trafić w głowę]

+ co do sekcji wrocławskiej wcale nieprawda jest ze ci panowie powiedzieli ze to czego
dotychczas uczyli jest be.. - raczej powiedzieli że uważają iz to co proponuje IKMA jest lepsze. Co do sugestii że kierowały nimi pobudki czysto finansowe jest świństwem[wobec nich] jeśli się nie ma na to jakichkolwiek dowodów, nie odniosłem wrażenia że ci ludzie przedkładają kasę ponad wszystko.
# co do różnic miedzy różnymi KM to chyba istota tkwi w nie tylko w sposobie walki ale i metodyce nauczania, jak z nauka pływania - rodzic może was uczyć cały rok i będziecie pływali jako tako, fachowiec zrobi to szybciej i lepiej [choć w przypadku sztuk walki i tak będzie to trwało długo].
# co do podejścia do samych warunków treningowych [ typu 50 osób na sali] to mogę opisać jedynie warunki we Wrocławiu (sala Grabiszynska) ilość uczestników jest w granicach do 30 osób - zawsze jest prowadzący i co najmniej jedna osoba wspomagająca, którzy cały czas krążą wśród ćwiczących

Przepraszam wszystkich jeśli wypowiedz jest troszkę niespójna, ale zdecydowanie lepiej szły mi równania matematyczne niż język polski.

Pozdrawiam wszystkich i życze wesołych świąt
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Panowie!
albo nie do końca rozumiecie to co zostało napisane,albo usiłujecie odpowiednio zaciemniać.......
A zatem postaram się odpisać na poruszone powyżej kwestie:

-każdy ma prawo odnieść takie wrażenia jakie odnosi.....znam ludzi którym się Sawicki podoba,ale znam też sporo osób które niezależnie od siebie twierdzą ,że Sawicki jest nadętym bufonem(jednak od czasu gdy "działał" jeszcze pod skrzydłami T.Adamczyka próbował zmieniać swój bufoniarski wizerunek bo sporo osób krytycznie go opisywało,a Sawickiemu wybitnie zależy na tym żeby dobrze o nim mówiono.....ale charakter nie tak łatwo zmienić) :)

-Sawicki rzeczywiście rzetelnie tłumaczy to co pokazuje-wszak bardzo lubi gdy go ludzie słuchają-może wtedy zaspokoić swoje potrzeby bycia w centrum uwagi.Jeśli inni go nie chwalą to chwali się sam......nawet kiedyś na swojej stronce samozwańczo opisywał się jako "Lider instruktorów IKMP":)

-"stereotyp krav maga"-to raczej agresywna komercja i nabijanie kasy ,a nie agresywny"styl który robi w miesiąc super-killera",a takie twierdzenie Sawickiego to nic innego jak zręczne manipulowanie i chęć zaistnienia w sytuacji gdy nie działa pod auspicjami T.Adamczyka i trzeba sobie wyrobić nowy "image":) aby czymś oryginalnym ująć nowy narybek entuzjastów krav maga

-Panowie z Wrocławia musieli coś powiedzieć na usprawiedliwienie swojego odejścia z IKMP,a pobudki finansowe ich odejścia z IKMP były związane z tym,że musieli sporo kasy oddawać T.Adamczykowi,a Sawicki zaproponował im korzystne warunki aby przeszli do niego i jak niosą wieści gminne - inni instruktorzy również pójdą z ich ślady i przystaną do Sawickiego(co będzie oczywiście wykorzystane w celach propagandowych).....ale za to niech się wini sam T.Adamczyk.Jak się jest tak ostro nastawionym na dojenie kasy z instruktorów to należy się liczyć ,że oni w końcu odejdą.A że pojawiła się dla niezadowolonych instruktorów z IKMP okazja to korzystają aby być podpiętym pod jakąś organizację.A zatem chodzi głównie o to,że nie chcą drakońskich procentów odpalać co miesiąc T.Adamczykowi skoro nie muszą:)

-Looki!miałem na myśli centrum szkolenia israeli krav maga w Polsce K.Sawickiego! a nie jakieś tam izraelskie strony! skoro jest to poważne "centrum szkolenia w Polsce" to gdzie jest jego siedziba?,fax,nr konta,tel stacjonarny...

-Jarek Kaminski:chciałbym zobaczyć jak "zawodnicy IKMA"nawiązują "normalną" walkę z zawodnikami vale tudo :lol: .....był taki Moti Horenstein(czy jakoś tak) który dostawał błyskawiczne bęcki w walkach w klatkach:)......no chyba ,że on trenował "zwykłą krav magę" i dlatego go tak obili :) .....a tak poza tym -mało mnie obchodzi co jest dla ciebie"niewątliwie zrozumiałe" jeśli wybiega to poza temat na który tutaj się pisze .
  • 0

budo_grot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
borys-wodzu, mam pytanie, dlaczego tak Sawicki zalazł ci za skórę, znasz go osobiście?ćwiczyłeś u niego? na czym opierasz swoja opinię o Sawickim (na zasłyszanych opiniach, a może gdzieś przeczytałeś) może podzielisz się tym z nami.
  • 0

budo_zion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
No cóż...też pytałem,ale odpowiedź była raczej "wymijająca" :wink: . ...

Looki,
100% zgody z Twoim "wigilijnym" postem :D

PS. Szczęśliwego Nowego 2007-go dla wszystkich forumowiczów!!! :) :drinking:
Pozdrawiam
  • 0

budo_insiderx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
a ja mysle ze sam fakt ile osob odwiedzilo ten watek oraz sie wypowiedzialo swiadczy o duzej popularnosci podmiotowego instruktora. :) a niestety tak jest ze im wyzej sie stoi w hierarchii tym wiecej wrogow i antypatii. polemike "pionkow" jakim jest np borys-wodzu potraktowalbym jako urozmaicenie dysputy. na nieszczescie to wlasnie wspomniane "pionki" tworza glownie negatywny obraz osoby zamiast spedzac czas na macie.
  • 0

budo_nn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Jak to jednak jest z tym systemem p. Sawickiego. Skoro we Wroclawiu instruktorzy odeszli od Adamczyka na rzecz Sawickiego i argumentowane to jest tym, ze jednak Krav Maga Adamczyka nie do konca uczy wlasciwych zachowan walki, pewne rzeczy sa bledne itd. to jak to sie ma do tego, ze przeciez instruktorzy sie nie zmienieli, przeciez nie zdazyli na pewno poznac wszystkich aspektow metodologicznych i technicznych ktore promuje Sawicki. W ilu szkoleniach uczestniczyli, ze nadal sa instruktorami, czy z dnia na dzien zdazyli poznac wszystkie aspekty nauczania nowego systemu?Przeciez nie bylo zadnej przerwy we wroclawiu na przeszkolenie instruktorow. Nadal prowadza Ci sami tylko pod innym szyldem. Moze mi ktos to wytlumaczy, moze sie myle.
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
czyżbym uraził czyjąś dumę? :lol: ..."fakt ile osób odwiedziło ten wątek oraz wypowiedziało świadczy"......o kontrowersyjności postaci kapitana Sawickiego i o zakresie jego bezczelności w naciągactwie i nachalnym nastawieniu na jak największy zarobek(kłamliwy marketing, dopuszczanie do treningów na ponad miarę niebezpiecznie przepełnionych salach,pojawianie się swojego czasu na dwóch treningach na różnych salach treningowych przez dowożenie go tam przez szoferów po to aby oblecieć dwie grupy trenujących mające zajęcia w tym samym czasie). Należy także podzielić "wątek"kapitana Sawickiego przez zalogowanym popleczników Sawickiego, urabiających w necie jego nadwątloną reputację i promujących nową, orginalniejszą krav magę :lol:
Ciekawe co miał na myśli insiderx pisząc o"staniu w hierarchii"?Jakiej hierarchii?
Kapitan Sawicki sam zapracował na swój "negatywny obraz"i jest negatywnie rozpoznawany przez coraz więcej osób związanych czy zainteresowanychsystemami combat i krav magą i na wszelkie próby kamuflowania tego negatywnego obrazu przez coraz to pojawiających się"nowych" użytkowników tego forum jest już chyba za póżno....
"Pionek" Borys-Wodzu pozdrawia wszystkich nie dających nabijać się w butelkęz etykietką-"kpt K.S.":)
  • 0

budo_grot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Tomasz Adamczyk KŁAMIE!!! :!: :!:
i to on jest winny iz jest taki b...... w Polsce w Krav Maga
nasyła takich PIENIACZY jak borys-wodzu którzy oczerniają jego konkurencję.
Gościu nic merytorycznego do tej pory nie napisał.
Schowaj się w swojej ślizgiej norce i nie wypełzaj więcej skoro nic wartościowego nie masz do powiedzenie.
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
..GROT!tylko bez takich mi tutaj! :D bo pomyslę ,że naprawdę jesteś niemiłym chłopcem :wink: .....nie oczerniam tylko wręcz przeciwnie-rozjaśniam!........ale widzę ,że podskoczyło ci cisnienie i troszkę się wzburzyłeś :D .....może dla rozluźnienia nieco atmosfery(wszak już niedługo czekają nas huczne sylwestrowe imprzezy i nie można się denerwować) napiszę odnośnie fotek zamieszczonych przez Kapitana S.na swojej stronce :wink: .......otóż wiadomym jest ,że Kapitan S.ma nieco powyżej 160cm wzrostu i wyobraźcie sobie jak pozował do zdjęć z komandosami z Żandarmerii...otóż Kapitanowi S.podstawiano stołeczek na którym pozował do fotek w gronie wojaków-komandosów :lol: ..natomiast owi wojacy wtedy nieco przykucali aby na zdjęciach było widać wszystkim głowy:)
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Borys, schodzisz trochę poniżej dopuszczalnego poziomu.
Po pierwsze Krzysztof Sawicki jest kapitanem Wojska Polskiego i jest to szanowany stopień, na który sobie zasłużył, więc daruj sobie ironiczny ton przy jego używaniu. No chyba, że przedstawisz się nam z nazwiska i stopnia, bo wtedy będzie to krytyka konkretnego odważnego faceta a nie rozkapryszonego smarkacza. Tekst o stołeczku jest lekko prymitywny i zakładam, ze widziałeś to osobiście, a wtedy zaśmiałeś się Krzysztofowi Sawickiemu w twarz. Jeśli nie to jesteś tchórzem. A czy na zdjęciu z Haimem Gidonem Krzysztof też jest na stołku, bo jest od Haima wyższy? A może Haim jest małym pozerem?
Pomyśl kolego zanim coś napiszesz, jeśli jad pozwala ci myśleć.
  • 0

budo_brodaty krasnal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Obecnie jestem w innej federacji, natomiast nie uznaje stosowania czarnego piaru.
Sawickiego poznałem jakiś czas temu widywałem go na różnych seminariach.
Był może i małomówny, ale za to prezentował bardzo wysoki poziom i to trzeba mu przyznać.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Dziwna dyskusja
Sawicki po prostu jest dobry.

o czym chyba niektórzy zapomnieli
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Panie Modelatorze Słoniak!napisał Pan:
"....Po pierwsze Krzysztof Sawicki jest kapitanem Wojska Polskiego i jest to szanowany stopień, na który sobie zasłużył, więc daruj sobie ironiczny ton przy jego używaniu. No chyba, że przedstawisz się nam z nazwiska i stopnia, bo wtedy będzie to krytyka konkretnego odważnego faceta a nie rozkapryszonego smarkacza. Tekst o stołeczku jest lekko prymitywny i zakładam, ze widziałeś to osobiście, a wtedy zaśmiałeś się Krzysztofowi Sawickiemu w twarz. Jeśli nie to jesteś tchórzem. A czy na zdjęciu z Haimem Gidonem Krzysztof też jest na stołku, bo jest od Haima wyższy? A może Haim jest małym pozerem?
Pomyśl kolego zanim coś napiszesz, jeśli jad pozwala ci myśleć"....

otóż może być ewentualnie szanowany (lub nie) człowiek a nie stopień.Nie słyszał Pan Modelatorze Słoniak mojego tonu ,a zatem proszę się nie wypowiadać czy był on ironiczny czy nie. A swoje wyobrażenia o mej ironiczności na powyższy temat -proszę zostawić dla siebie lub wyrazić je w formie przypuszczenia tudzież zapytania.Wyraźnie nadmieniłem ,że to co napiszę o "stołeczku" będzie "dla rozluźnienia atmosfery"i miało charakter żartobliwy ,a nie zły czy złośliwy . Poza tym-jeśli bym się przedstawił "z nazwiska i stopnia....." -to wtedy miałbym prawo coś lub kogoś krytykować?? tzn jeśli miałbym wyższy stopień oficerski to mógłbym krytykować kogoś z niższym?? nie krytykuję stopni ,ani nie krytykuję BEZPODSTAWNIE pana Sawickiego....proszę mi zarzucić JAKIEKOLWIEK kłamstwo w jakimś z moich postów!
"Tekst o stołeczku" ma wymiar czysto humorystyczny i jeśli kogokolwiek uraził to proszę przyjąć moje słowa przeprosim. Natomiast pisanie o "zaśmiewaniu się... w twarz" i "rozkapryszonych smarkaczach" i jakieś "zakładanie" Pana Modelatora SŁoniaka są "lekko prymitywne".Godne UBOLEWANIA jest to jak że Pan Modelator Słoniak nie reaguje na posty oczerniające i pozywające T.Adamczyka od kłamców bez jakiejkolwiek rzetelnej podstawymerytorycznej!....a z godną podziwu żarliwością Mderator Słoniak stoi na straży rzekomo naruszonych dóbr moralnych pana Sawickiego.Brak obiektywizmu ze strony Moderatora Słoniaka i wybiórczość jego "interwencji" przyczynia sie do bałaganu jaki coraz bardziej tu się panoszy m.in.za sprawą histerycznych postów GROTA...ASugerowanie mi przez Pana Słoniaka "tchórzostwa" pozwala wysnuć wniosek ,że JAD przyćmiewa obiektywizm Pana Słoniaka,jakim to powinien się cechować rzetelny modelator.....A tak a propos zdjęcia panów Gideona i Sawickiego ...to nie widać im na zdjęciu nóg :D .......a może się mylę?! :D Życzę wszystkiego najlepszego z Nowym Rokiem i więcej obiektywizmu!
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Czy ja gdzieś pisałem, że jestem obiektywny? Swojej rzekomej gorliwości też trudno mi się doszukac, bo nie będąc MODERATOREM (tak się to nazywa, domyślam się, że modelator to jakiś rodzaj modelarza) działu Combat bywam tu sporadycznie (jak i na Budo ostatnimi czasy - od zmiany pracy). Nie zarzucałem Ci kłamstwa, tylko niskość wypowiedzi. A jako oficera (w stanie spoczynku) zniesmaczył Twój sposób pisania "kapitan Krzysztof Sawicki". Dla kogo on kapitan, to kapitan, a dla pozostałych albo Krzysztof Sawicki, albo jeśli chcesz wypowiadać się górnolotnie "Pan Krzysztof Sawicki". Moja wypowiedź miała chrakter indywidualny i nie wiązała się z moderatorskim upomnieniem, karaniem, czy jakąkolwiek formą represji. Po prostu jako człowiek, kapitan Tomasz Listowski poczułem się zniesmaczony mącicielską wypowiedzią. A zarzut, że nie słyszałem tonu jest śmieszny, bo ironia z niego kapała. Nie zauważyłem też specjalnego rozluźnienia atmosfery przy tekście o stołeczku.

Nowy Rok zapowiada mi się dobrze, ale za życzenia dziękuję i również powodzenia życzę.
  • 0

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
jakoś nie można się doszukać jakiejś krytyki w tym co napisał Borys.A jak widac Słoniak będzie obstawał przy swoim koledze(Sawickim) po byłym oficerskim fachu w kazdej sytuacji.To sie chyba nazywa kumoterstwo:) i nieładnie że eksponowane na tym forum. A skoro bywa sporadycznie na tym forum to czy powinien być moderatorem?a zresztą nie wiem jakie są "obowiązki" moderatora :?
A wracajac do tematu Sawickiego to zamiescil on na swojej stronie jakies izraelskie zapiski na poszczególnych kartkach -szkoda ze bez tłumaczenia i twierdzi ,że ma prawo używać loga,a wszycy inni którzy sie tym logiem posługują-robia to nielegalnie:
"DOKUMENTY REJESTRUJĄCE LOGO I NAZWĘ IKMA
W IZRAELU I UNII EUROPEJSKIEJ
(Rejestracja obejmuje 20 krajów Unii Europejskiej włączając Polskę)
IKMA symbol: Israeli registration # 67192
European registration # 004691598
Zarejestrowany symbol może być używany tylko za zgodą
Israeli Krav Maga Association
lub przez reprezentantów IKMA.
Używanie zarejestrowanych znaków przez osoby do tego nieuprawnione jest
nielegalne"
-i wtym miejscu Sawicki ma na myśli zapewne Stowarzyszenie Krav Maga Polska,które to oskarża o nielegalność używania loga!Tylko Sawicki zapewne nie wział pod uwagę ,że prezesi SKMP zarejestrowali logo (którego używają) w 2001 roku,a Polska weszła do Unii Europejskiej w 2004 roku! i rejestracja loga przez Izraelczyków obejmowała kraje Unii Europejskiej bez Polski!...innymi słowy Izraelczycy mieli zastrzezone logo w krajach Unii Europejskiej.... ale ta rejestracja nie obejmowała Polski! i sytuacja jest jednak taka,że to Sawicki używa loga NIELEGALNIE!
  • 0

budo_jarek kaminski
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Czy nie zauważyłes na dokumencie jakie państwa są wyszczególnione?
Czy nie wiesz że Kopciowo ma cofnięta rejstracje znaku - bo weszlismy do unii?
  • 0

budo_jarek kaminski
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

Przeciez nie bylo zadnej przerwy we wroclawiu na przeszkolenie instruktorow. Nadal prowadza Ci sami tylko pod innym szyldem. Moze mi ktos to wytlumaczy, moze sie myle.

Z tego co wiem to ci instruktorzy bedą instruktorami z papierami IKMA za jakieś kilka lat. A teraz zaczynaja się uczyć - razem ze swoimi uczniami. poprawiaja błędy i powoli zaczna zmieniac profil treningów
  • 0

budo_zion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

Czy nie zauważyłes na dokumencie jakie państwa są wyszczególnione?
Czy nie wiesz że Kopciowo ma cofnięta rejstracje znaku - bo weszlismy do unii?


Hmm,...a to akurat chyba ciekawy wątek do tematu "krav maga:kto tu kłamie" dyskutowanego w tym dziale...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024