Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof Sawicki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
279 odpowiedzi w tym temacie

budo_smietan
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
K.Sawicki zaprzestał współpracy z IKM Tomasz Adamczyka i jest wyłacznym przedstawicielem Polsce ISRAELI KRAV MAGA ASSOCIATION


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[/b]
  • 0

budo_kraverwat
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Krzysiek Sawicki trenuje Krav Maga od polowy 1998 roku (czyli ok 7 lat). Od poczatku z Adamczykiem. Instruktorami jego byli Bartek Zablocki, Janusz (Harry) Chartlenski, a potem Rafał Wdowiak (obecnie w Gdansku chyba- mozna go spytac...). Po nich Sawicki przejal nasza sekcje na WAMie w Lodzi- bardzo byl cienki i wiekszosc odeszla...
Dawniej pisal na stronie ze jest "liderem kadry" instytutu, konsultantem Komendy Glownej policji itp.
Wszyscy polewali na taki tupet i mowili mu to w oczy to sie obrazal ;-)
Nawet nie umywa sie do Mirka Kruka, Grzesia Adamczyka, Krajewskiego i innych kilku.
Teraz ze jest "pierwszym mistrzem z Izraela" teraz - jakby wszyscy nie wiedzieli jaka jest prawda i jak to mozna sprawdzic ;-)
Chyba liczy, ze "nowi" studenci sie nabiora...
Bez sensu. Ci co go znaja i tak wiedza ze to po prostu "mały Krzysio-Misio" ;-)
  • 0

budo_milus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
dobre , naprawdę dobre "krzysio - misio"...
  • 0

budo_karl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
MILUS A JAK STAŁEŚ W KOLEJCE PO NICK TO MĘSKICH JUŻ ZABRAKŁO???? :)
  • 0

budo_sahlan
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
hehe, :lol: chyba krajowy szef wyszkolenia się obudził (IKMP T.A.=INSTYTUT Krajowego Marketingu Polska Tomasz Adamczyk).
Jestem pełen podziwu co do stosowanych przez niego zaawansowanych technik marketingowych! :lol: -czyzby to buzz marketing w kraverskim wydaniu?
sięganie do "autorytetów" :wink: , podszywanie się pod inne osoby, manipulacja słowem i ludzmi oraz naciaganie i przekłamanie faktów- pełen profesjonalizm, tylko szkoda,ze tylko w marketingu a nie w kravce!
  • 0

budo_henryk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Nawiązując do moich wcześniejszych postów, pragnę powiadomić że Krzysztof Sawicki w OBECNEJ WERSJI swojego CV na swojej nowej stronie internetowej już nie zamieścił kłamliwych treści marketingowych odnoszących się to tego ,że jest jakoby "konsultantem" Komendy Głównej Policji - co pozwoliło mu uniknąć konsekwencji prawnych wynikających z oświadczania nieprawdy w swojej reklamie związanej z powoływaniem się na poważną instytucję państwową w celu odnoszenia z tego korzyści finansowych.
Pozostaje jedynie ubolewać,że występują tacy- tak bardzo bezczelni naciągacze i oszuści ,kórzy liczą na to ,że nie znajdzie się nikt kto byłby w stanie zweryfikować ich kłamstwa.
Jeśli Krzysztof Sawicki trenował tak wiele różnych sztuk i sportów walki które wymienia w obecnej wersji swojej reklamy,podreślając że ćwiczył je "blisko 20 lat" to czemu w poprzedniej swojej reklamie o tym nie pisał?...a jedynie eksponował to ,że jest "konsultantem"Policji?
Poza tym- jak można zauważyć -pojawiło się niedawno wielu nowych uczestników tego forum(poplecznicy K.Sawickiego nie zauważający ewidentnych matactw tegoż?..... lub może poplecznicy mający jakieś żywotne interesy w tym aby prawda o oszukańczych praktykach reklamowych Krzysztofa Sawickiego nie została ujawniona?) starający się wszelkimi sposobami dyskredytować tych którzy ukazują prawdziwy obraz - oznaczającego się wyjątkowym tupetem-bezczelnego naciągacza i oszusta jakim bez wątpienia jest Krzysztof Sawicki .
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Hm, słowa mocne jak kawa studenta. Jestem być może starej daty, ale jeśli pisze komuś w ten sposób, to podpisuje się imieniem i nazwiskiem, żeby nie wyjść na gówniarza i tchórza. Rzucenie takich epitetów przez internetowego henryka ma posmak kału i zmusza do zastanowienia, czy nie jest to jedna z licznych wycieczek osobistych w tym temacie. Liczę na to, że poważny człowiek napisze: "tak uważam ja...(i poda swoje dane)". Wszak mając takie układy w KG policji, chyba się nie boi?


Żeby nie było niedomówień - Słoniak to Tomasz Listowski nijak nie związany z Krzysztofem Sawickim, za to bardzo czuły na punkcie honoru.
  • 0

budo_sahlan
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Bravo! hehe :D widzę słowa ociekające jadem (godne samego experta CHEF instructora :lol: Tomasza Adamczyka :wink: )hehe :lol:
Skąd tyle agresji w wypowiedzi? :twisted:
Obawa przed stratą udzialu w rynku, strach przed wysoką jakością, czy poprostu problemy emocjonalne?
Nie dziwię się że Grzesiek.A, Krzysiek S. oraz inni nie chcą mieć z tym nic wspólnego.
  • 0

budo_karl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
MYŚLĘ ŻE WSZYSTKO NARAZ A NAPEWNO EMOCJONALNE PROBLEMY Z OSOBOWOŚCIĄ

MIT O TOMASZU ADAMCZYKU JUŻ MINĄŁ - JEGO CZAS SIĘ JUZ ZAKOŃCZYŁ
  • 0

budo_henryk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

Hm, słowa mocne jak kawa studenta. Jestem być może starej daty, ale jeśli pisze komuś w ten sposób, to podpisuje się imieniem i nazwiskiem, żeby nie wyjść na gówniarza i tchórza. Rzucenie takich epitetów przez internetowego henryka ma posmak kału i zmusza do zastanowienia, czy nie jest to jedna z licznych wycieczek osobistych w tym temacie. Liczę na to, że poważny człowiek napisze: "tak uważam ja...(i poda swoje dane)". Wszak mając takie układy w KG policji, chyba się nie boi?


Żeby nie było niedomówień - Słoniak to Tomasz Listowski nijak nie związany z Krzysztofem Sawickim, za to bardzo czuły na punkcie honoru.

Panie Słoniak!
Sądzę ,że wystarczająco wyjaśniłem moje stanowisko w sprawie fałszywych treści reklamy Krzysztofa Sawickiego odnoszącej się KGP.Nie jestem szczególnie zainteresowany prawdziwością innych reklam K.Sawickiego o ile nie powołuje się on w nich na KGP dla nadania swojemu wizerunkowi nobilitacji.A co do podpisywania się na forum to proszę wybaczyć Panie Słoniak ale nie jestem tym zupełnie zainteresowany,jak również prowadzeniem niekończących się dysput na tym forum.Została usunięta fałszywa reklama i jest to fakt pozytywny i mam nadzieję,że pan Sawicki zastanowi się w przyszłości nad konsekwencjami takich posunięć marketingowych.A jeśli ktoś chciałby się do czegoś lub od czegoś odwoływać to została sporządzona kopia poprzedniej reklamy.
Pozdrawiam Panie Słoniak! i proponuję odwoływać się do honoru i gówniarstwa pod inny adres
  • 0

budo_karl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
CIEKAWIE KTO NASTĘPNY BĘDZIE MIAŁ DOŚĆ TEGO SMRODU I OBŁUDY PANUJĄCYCH W INSTYTUCIE I POWIE PAPA OJCU DYREKTOROWI... O SORKI DZIADKOWI DYREKTOROWI :lol:
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

Pozdrawiam Panie Słoniak! i proponuję odwoływać się do honoru i gówniarstwa pod inny adres


A pod inne adresy odwoluję się również w sposób adekwatny do sytuacji. Dziękuję za pozrowienia.
  • 0

budo_grot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Witam Wszystkich, :D
Jestem poraz pierwszy na forum, chciałbym rozpocząć treningi Krav Maga (jeśli oczywiście warto) no ale by się przekonać trzeba sparwdzić.
Jestem jednak bardzo zniesmaczony metodami jakie panują na Forum i sposobem ich przekazu.
Pisze w temacie Sawicki ponieważ jeden z moich kolegów polecił mi gorąco trenowanie właśnie u niego.
Jestem jednak osobą ktróra najpierw by się przekonać powinna popatrzeć.
Więc zawitam do Sawickiego na treningi jak również do Stowarzyszenia i Insytutu.
Nie jestem związany z nikim związany i postaram się (być może subiektywnie) ocenić co mi się podoba a co nie.
Bo oczywistym jest iz nie mając wiedzy na temat Krav Maga moja ocena może bazować tylko na tym co widziałem i trenowałem wcześniej.
:P
Ps. Szacuneczek dla Słoniaka który stara sie być obiektywny.
i podzielam jego słowa nie każdego powinniśmy traktować z szacunkiem :!:
  • 0

budo_grot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
wdarł się mały błąd
OCZYWIŚCIE IŻ KAŻDEGO POWINNIŚMY TRAKTOWAĆ Z SZACUNKIEM.
a jesli padaja oszczerstwa powinna sie taka osoba przedstawic i podać fakty
  • 0

budo_ave
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
GROT twój test sprawdzający brzmi bardzo bardzo profesjonalnie - poprostu ja już znam wyniki ;-) ))) Jak mogłem na to nie wpaść twój pierwszy text na forum gdzie są tylko texty pierwsze i taki dobroczyńca, który zaraz na wszystko odpowie i rozwiąże wątpliwości ;-)
  • 0

budo_conlon
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Słoniak, henryk powiedział to co myślał i tyle. I co ci po tym że odpowie ci ze nazywa się np. Zenek Kowalski. Tu jest chyba forum a nie wieczorek zapoznawczy. Chodzi o wymiane poglądów. Następnym razem poprosisz go adres, i telefon domowy? Amoże prośić też o nazwiska tych co piszą za dobrze? :lol:
Poza tym mówisz że nie jesteś w żaden sposób związany z Sawickim a nie dalej niż na pierwszych stronach tego forum piszesz o nim jaki to on jest wspaniały talent, pedagogiczny. I że dla ciebie zawsze był w porządku. To chyba troche niespójne?
Czyli generalnie jak pisać to dobrze a jak nie to wara?
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
U Sawickiego byłem na seminarium, bo inaczej bym się nie wypowiadał. Ani mi on wróg, ani bliski znajomy. Na tej zasadzie to znam kilkudziesięciu instruktorów. A co do przedstawiania, to ja widzę różnice między anonimowym napisaniem: "źle mi się z tym gościem ćwiczy", a tekstem: "oznaczającego się wyjątkowym tupetem-bezczelnego naciągacza i oszusta jakim bez wątpienia jest Krzysztof Sawicki". Ja takie słowa bym podpisał, albo ich nie wygłaszał. Jest to dla mnie nadużycie anonimowości i zdania nie zmienię. Henryk może sobie o Sawickim, o mnie, o Tobie, o Kwaśniewskim albo o papieżu myśleć co sobie chce, ale w momencie, gdy obraża te osoby wykracza poza zakres zarówno myślenia jak i krytyki. W takiej postaci staje się to bluzganiem przez anonimowego chłystka (tak to odbieram i nic na to nie poradzę). Anonimowość forum jest czymś, z czego też trzeba umieć korzystać.
  • 0

budo_sahlan
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
"henryk powiedział to co myślał i tyle"...


hehe :lol: , niewiele to miało wspólnego z myśleniem, ale za to idealnie pasuje pod dwa "paragrafy":

-ZNIEWAGA art. 216 K.K.-pomówienie osoby np. o popełnienia przestępstwa,itp

-ZNIESŁAWIENIE art. 212 K.K-tzw. pyskówka, czyli np. wyzywanie od naciągaczy i oszustów.

CZYZBY CQB BYŁO TA JEGO ULUBIONA ROZRYWKA I CHCIAŁBY SOBIE ZAFUNDOWAĆ ROCZNY KURS EXTREME W CIASNYCH, ZAMKNIĘTYCH POMIESZCZENIACH?:lol: hehe :rofl:
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

"henryk powiedział to co myślał i tyle"...


hehe :lol: , niewiele to miało wspólnego z myśleniem, ale za to idealnie pasuje pod dwa "paragrafy":

-ZNIEWAGA art. 216 K.K.-pomówienie osoby np. o popełnienia przestępstwa,itp

-ZNIESŁAWIENIE art. 212 K.K-tzw. pyskówka, czyli np. wyzywanie od naciągaczy i oszustów.

CZYZBY CQB BYŁO TA JEGO ULUBIONA ROZRYWKA I CHCIAŁBY SOBIE ZAFUNDOWAĆ ROCZNY KURS EXTREME W CIASNYCH, ZAMKNIĘTYCH POMIESZCZENIACH?:lol: hehe :rofl:


Hej Sebastian,
a może napiszesz jaka odpowiedzialnosc karna idealnie pasuje dla twojego mentora-"chiefa instructora" - K.Sawickiego za posługiwanie się fałszywymi informacjami reklamowo-marketingowymi wykorzystującymi wizerunek instytucji państwowej?
  • 0

budo_ave
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
A ja mam taką propozycje do zainteresowanych. Weź ty człowieku wreszcie zadzoń do Sawickiego i sie zapytaj czy to prawda? Czy ma na to papiery czy nie. Bo to cały czas sa pomówienia, których nikt nie traktuje poważnie. Konkrety poparte jakimś autorytetem może osobowym a nie dyrdymały... 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024