Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof Sawicki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
279 odpowiedzi w tym temacie

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

A konkretnie co masz na mysli. Ja osobiście uważam tego człowieka za mojego mentora jeżeli chodzi o KM. Jego poziom i metodyka pracy są jednymi z najlepszych jakie widziałem. Nie wiem o co dokładnie ci chodzi. Osobiście bardzo polecam tego człowieka.
Pozdr

No no MAriusz , jakbys mógł to jeszcze bys za nim torbe nosił i ochraniacze prał...
zenada, i te treningi oparte na wydolnosciówce , poza tym ilosc osob na sali dochodzaca do 50, i zadkie pokazywanie sie Sawickiego , na treningach , podejscie , zarozumily styl bycia , zero pokory, nonszalancja, i wogole...
komercja- swiaczy o tym fkt prowadzenia 2 grup tego samego dnai prawie o tej samej porze takze pol treningu na jednej sali a pol na 2 w innej czesci miasta. hehehe
szkoda słwo zarozumialy koles, z duza techika , ale moim zdaniem czysto teoretytczna...

słyszałem,że mówi się o Sawickim że ma rozdymane ego :)
  • 0

budo_henryk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Mam kilka pytań odnośnie pana K.Sawickiego:
1.jakim prawem używa w w swojej reklamie na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] określenia-że jest"konsultantem Komendy Głównej Policji w zakresie technik i taktyk interwencji"?W pionie szkoleniowym Komendy Głównej nikt nie słyszał o takim "konsultancie"..........JEŚLI JEST TAKIM KONSULTANTEM TO POWINIEN ZAMIEŚCIĆ NA SWOJEJ STRONIE STOSOWNE OŚWIADCZENIE KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI .....jak również oświadczenia z jednostek wojskowych których jakoby również jest "szkoleniowcem"

2.Jaki K.Sawicki ma staż treningowy kravmaga - u kogo się uczył tego sytemu i jak długo?
Czemu akurat K.Sawicki przechodził-"wieloetapowe szkolenia instruktorskie w szwecji ,izraelu i polsce"? jeśli inni instruktorzy nie przechodzili aż tak skomplikowanych procedur szkoleniowych to czym sobie zasłużył K.Sawicki na takie "wyróżnienie" WIELOETAPOWYCH SZKOLEŃ INSTRUKTORSKICH"?

3.Jakie są doświadczenia K.Sawickiego w zakresie treningu innych systemów czy sztuk walki? i co to znaczy ,że ma wieloletnie doświadczenia?.....czyli co trenował i ile lat?

4.O ile mi wiadomo to w organizacji E.Yanilowa nie ma żadnych PASÓW tylko stopnie szkoleniowe ...a zatem czemu Sawicki pisze na swojej stronie ze o swoich treningach "CZARNYCH PASÓW" popartych stosownymi zdjęciami?
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
heeeeeee :)
no sie teraz zacznie.... mam taką nadzieję! :lol:
bo to są bardzo konkretne pytania...
Skoro na oficjalnej stronie zamieścił takie info to chyba nie jest ŚCIEMA???
a jeżeli jest?....


... ja tylko pytam... :wink:
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
nie ma go na forum wiec Ci nie odpowie,.
moze wyslij mu maila
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Myślisz, że odpowowie? :wink:
Może spróbuje......... :)
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
treningi pod okiem p. Sawickiego to byla prawdziwa przyjemnosc - dobry instruktor, odpowiednia fachowa wiedza lekarska (wyksztalcenie), dobrze przekazuje i demonstruje material, nie spotkalem sie z jakimkolwiek brakiem kultury osobistej z jego strony zarowno w stosunku do siebie jak i innych czlonkow grupy. tyle z mojej strony.
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
może i miałeś przyjemność "pod okiem"Sawickiego :D Uważam(i nie tylko ja) ,że to zarozumiały nadęty pubek próbujący pokazać że jest nie wiadomo kim i wie nie wiadomo ile .A poza tym ciekawe jakie kwalifikacje i doświadczenie mają "asystenci"Sawickiego którzy prowadzą treningi w jego "centrum szkolenia"?
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

może i miałeś przyjemność "pod okiem"Sawickiego Very Happy Uważam(i nie tylko ja) ,że to zarozumiały nadęty pubek

lol
moze i tak jest, nie wiem, ja tylko pisze jak to wspominam

to byl czas kiedy KM mozna bylo trenowac w naprawde niewielu miejscach.. co do asystentow to pamietam ze byl taki chudy killer Roland hehe - nie odnioslem wrazenia jakoby brakowalo mu kwalifikacji.
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Trenowałem kilka miesięcy w Warszawie w tzw."centrum szkolenia Sawickiego" :D Sawicki często "wyręcza się" w prowadzeniu treningów swoimi "asystentami" którzy nie wydają się być szczególnie doświadczeni,a i opinia o Sawickim była taka ,że jest zarozumiałym i zadufanym w sobie bubkiem sprawiającym wrażenie pozera kreującego się na "wybitnego specjalistę" który wie wszystko najlepiej -co ja również zauważyłem.A poza tym jeśli już płacę kasę za treningi to chcę aby mie uczył instruktor-trener, a nie jego "asystenci" czy starsi uczniowie. Byłem na treningach BJJ i jest tam zupełnie inne podejście do trenujących ,a instruktor mimo swoich(jak zdążyłem się zorientować)dużych umiejętności nie jest napuszonym dupkiem .A wiedza medyczna Sawickiego akurat mało mnie obchodzi i na pewno nie przyczynia się do podwyższenia jego kultury.Jeśli ktoś jest zarozumiałym,aroganckim dupkiem to nie wiem jak by się starał- to takim zostanie
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Mi się najbardziej podobał w tej dyskusj K_P którego szczerze popieram i to tak żeby nie myślał że jest sam... 8) ...W kręgach KM o sawickim jest chyba tyle samo złych co dobrych opinii, ale bardzo zdarza się tak aby o trenerze mówić tylko w jeden sposób. To wynika z indywidualności ćwiczącego. Straszne podziały śa w tej Kravce ...

p.s. NAUCZCIE SIE CYTOWAC BO SIE TEGO CZYTAC NIE DA
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
widze ze sporo juz czasu uplynelo od kiedy przestalem trenowac KM..

A wiedza medyczna Sawickiego akurat mało mnie obchodzi i na pewno nie przyczynia się do podwyższenia jego kultury.


twoje zdanie tez malo mnie obchodzi i naucz sie czytac ze zrozumieniem (takie cwiczenie w podstawowce) to moze zrozumiesz zdanie "tyle z mojej strony", ale widze ze jestes jedna z wielu ofiar mitow i legend na temat KM z serii "przyjdz na trening KM a po 3 miesiacach bedziesz mogl rozlozyc dowolna ilosc zuli na raz pod osiedlowym monopolem" trenujac "legendarny system samoobrony izraelskich komandosow" (cytat oryginalny z ulotki).
  • 0

budo_edek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Witam,
Miałem okazje trenować pod okiem Krzysztofa Sawickiego, Jarka Rogowskiego, brałem udział w seminariach z Eyalem, byłem na treningach prowadzonych przez Borejkę
Z tych osób najbardziej odpowiadał mi Sawicki, duża wiedza, ostrość szybkość agresywność ruchu – prawdziwy fachowiec, nie mogę zgodzić z opinią iż jest bufonem, uważam iż pełna kultura, a jeśli ktoś na treningach nie zachowuję się odpowiednio to może i dostał jakąś burę. Jarek też jest ok., jednak Sawicki odpowiada mi najbardziej. Obecnie jestem wyłączony z treningu ale wrócę.
A byłem u Borejki na treningu jaka patologia kravki, ruszał się jak żelbetonowy kloc – nie polecam
  • 0

budo_edek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Koleś rusz się jak Diabeł Tasmański, prawdziwy żywioł
Zanim mrugniesz już cię nie ma
Skubaniec dobry jest!
  • 0

budo_madxxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Nie ćwiczyłem u Sawickiego ale kolesie z mundurkowi mówią iż jest dobry, słyszałem to od wielu osób i przy okazji mówili kiepsko o Adamczyku.
  • 0

budo_edek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Prawdziwy wojownik i do tego dobrze przygotowany merytorycznie
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
moze by pan edek zarejestrowany 10 godzin temu przestal walic w chuja i siac niskich lotow propagande?
  • 0

budo_marcello
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

Koleś rusz się jak Diabeł Tasmański, prawdziwy żywioł
Zanim mrugniesz już cię nie ma
Skubaniec dobry jest!

:) :) :) sawicki-diabeł tasmański i edek - wchujalecący :)
  • 0

budo_marcello
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

Prawdziwy wojownik i do tego dobrze przygotowany merytorycznie

:) sawicki- "prawdziwy wojownik" :) :) :) DOBRE! :)
  • 0

budo_marcello
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

Mam kilka pytań odnośnie pana K.Sawickiego:
1.jakim prawem używa w w swojej reklamie na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] określenia-że jest"konsultantem Komendy Głównej Policji w zakresie technik i taktyk interwencji"?W pionie szkoleniowym Komendy Głównej nikt nie słyszał o takim "konsultancie"..........JEŚLI JEST TAKIM KONSULTANTEM TO POWINIEN ZAMIEŚCIĆ NA SWOJEJ STRONIE STOSOWNE OŚWIADCZENIE KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI .....jak również oświadczenia z jednostek wojskowych których jakoby również jest "szkoleniowcem"

2.Jaki K.Sawicki ma staż treningowy kravmaga - u kogo się uczył tego sytemu i jak długo?
Czemu akurat K.Sawicki przechodził-"wieloetapowe szkolenia instruktorskie w szwecji ,izraelu i polsce"? jeśli inni instruktorzy nie przechodzili aż tak skomplikowanych procedur szkoleniowych to czym sobie zasłużył K.Sawicki na takie "wyróżnienie" WIELOETAPOWYCH SZKOLEŃ INSTRUKTORSKICH"?

3.Jakie są doświadczenia K.Sawickiego w zakresie treningu innych systemów czy sztuk walki? i co to znaczy ,że ma wieloletnie doświadczenia?.....czyli co trenował i ile lat?

4.O ile mi wiadomo to w organizacji E.Yanilowa nie ma żadnych PASÓW tylko stopnie szkoleniowe ...a zatem czemu Sawicki pisze na swojej stronie ze o swoich treningach "CZARNYCH PASÓW" popartych stosownymi zdjęciami?

dobre pytania
  • 0

budo_marcello
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

Mi się najbardziej podobał w tej dyskusj K_P którego szczerze popieram i to tak żeby nie myślał że jest sam... 8) ...W kręgach KM o sawickim jest chyba tyle samo złych co dobrych opinii, ale bardzo zdarza się tak aby o trenerze mówić tylko w jeden sposób. To wynika z indywidualności ćwiczącego. Straszne podziały śa w tej Kravce ...

p.s. NAUCZCIE SIE CYTOWAC BO SIE TEGO CZYTAC NIE DA

opinie o sawickim są podzielone ponieważ sawicki robi wrażenie na dyletantach i leszczykach(z całym szacunkiem :D ) i tacy ludzie zachwycającą się panem sawickim bo na takich żółtodziobów sawicki może wywierać swój czar :lol: i to tacy ludzie rozpływają się w zachwycie nad bajeranckimi umiejętnościami swojego Mistrza :lol: ,natomiast ludzie bardziej zorientowani dostrzegają karierowiczostwo i marketing treningowy sawickiego.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024