Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mr. Pudzianowski the Sap Slejer ;) ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mr. Pudzianowski the Sap Slejer ;) ?
No niech i uwarzają, a my ich nie warzne. Kiedyś jak sie pudzian w telewizji wypowiadał to wspominał, że na hawajach był ostatnio na eliminacji i mu sie podobało a konkurencji nie miał zbyt wielkiej w europie lepiej sie prezentują. Ameryka to durzy kraj i napewno sporo osób się tym interesuje, tak że kasa też by jakaś była jak by wystartował.
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Mr. Pudzianowski the Sap Slejer ;) ?
W sumie to tak jak patrze to u nas tez niewielu ludzi chodzi na silownie zeby byc silnym w zyciu i takie tam. Wiele osob przyjdzie, nakoksuje sie jak prosie i potem jak juz zabraknie kasy to koniec z silownia. Ale puszy sie dalej. W sumie znam z 3 czy 4 osoby ktore juz dlugo trenuja i naprawde to lubia. Reszta to ludzie ktorzy poprostu chca lepiej wygladac, tak jak na zachodzie. Tak jak w kazdym sporcie, albo dla zdrowia albo dla osiagow :) Czymajta sie i sie nie puszczajta
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mr. Pudzianowski the Sap Slejer ;) ?
Właśnie kiedy to jeszcze jest sport? Gość który normalnie bierze powiedzmy 90 kilo daje sobie dopalacze i odrazu wyskakuje do 120 czy 140 ale jak to określić, ekstremalny czy hory. Podam inny przykład biegacze oni też mają jakieś różne diety a dopalacze ograniczają im organizacje, jakieś kontrole antydopingowe i takie tam a oni jadą na granizy możliwości dopingu. Czy jak ktoś dzięki dopalaczą poprawi swoje osiagi powiedzmy o to 80-90 % to można uczciwie powiedzieć, że to sportowiec skoro normalnie jak ćwiczył nie doszedł do takiego efektu.

Chyba troche zamotałem, jak zwykle zresztą ale z sensu wypowiedzi chyba wiadomo o co mi chodzi.
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Mr. Pudzianowski the Sap Slejer ;) ?
No na takich zawodach z ekstremalnie wysokim poziomem powiedzmy swiatowym, to nie ma takich bez dopalaczy :) A w takim garazowo dlasiebiowym to dopalacze to kwestia wyboru. Jedni mowia nie drudzy tak i kazdy uwaza ze ma racje :) A racje mam JA :wink:
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mr. Pudzianowski the Sap Slejer ;) ?
na wysokim poziomie kazdy bierze i nie ma przebacz no w koncu ci biegacze nie wygladaja jak patyczaki to skads to sie bierze
aha i nie jada oni na zadnej granicy mozliwosci dopingu tylko maja ludzi zeby im podawali takie srodki co nie sa jeszcze zabronione albo zeby tak je laczyli zeby byly nie do wykrycia a nie ze tyle tego a tyle tamtego to on se moze wziasc
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mr. Pudzianowski the Sap Slejer ;) ?
No właśnie o to mi chodziło.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024