Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ktokolwiek wie ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_muha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Ktokolwiek wie ...
Witam,

Mam nadzieję, że to tylko plotki. I niestety nie mogę nawet podać konkretnego źródła, z którego to do mnie dotarło. Ale słyszałem, że coś się stało poważnego ze zdrowiem Chiba sensei. Czy ktokolwiek może potwierdzić, lub zaprzeczyć? Oczywiście nie na zasadzie "nic nie słyszałem, więc to chyba nieprawda"...

Takie informacje powoli wychodzą z dojo i jeśli nawet coś faktycznie się dzieje, to być może usłyszymy o tym baardzo późno, jeśli wogóle. Ale może ktoś jest bliżej źródła... Ja usłyszałem, że jedna z osób przebywających tam na programie uchideshi z powodu zdrowia Chiba sensei wróciła do domu.

Dobra, kończe bo nie chcę tu uprawiać czarnowidztwa. Ale jeśli ktoś coś wie i nie ma przeszkód "dyplomatycznych", to proszę dzielcie się informacjami...
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktokolwiek wie ...
No nie dziw sie Muha, shihani maja juz ponad 60 tke i po 50 lat codziennego cwiczenia na tatami, normalne ze czasem zdrowie szwankuje. A jeszcze co tydzien musza latac samolotami w roznych strefach czasowych zeby prowadzic staze. To jest super wyczerpujace. Zamiast Chiby sensei , na wschodnie wybrzerze przyjezdza w tym roku do Valley Aikido, Murashige sensei - zdaje sie jego prawa reka w dojo. Mamy nadzieje sie wybrac z Majka. Choc nagle porobilo sie mnostwo stazy i troche ciezko z kasa.
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktokolwiek wie ...
witam
już dobrze... podobnież wrocił do zdrowia i co prawda delikatnie ale cwiczy jak cwiczył. był w Meze - 3 tygodnie temu... Z San Diego wiem ze znow bje i znow boli
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktokolwiek wie ...
I ja też się jakoś słabo czuję :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024