Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oscar de la Hoya vs Shane Mosley 13.09 TVN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Oscar de la Hoya vs Shane Mosley 13.09 TVN
Po przegranej w czerwcu 2000, Oscar de la Hoya, słynny "Golden Boy" ma okazję skrzyżować rękawice z rewelacyjnym Shane'm Mosley. Rekordy oby panów są imponujące:
Oscar de la Hoya 36-2 w tym aż 29 wygranych przez KO, pokonał 14 mistrzów świata w tym takie sławy jak Julio Cesar Chavez ( 2x ) czy Hector Camacho. Wygrane 22 walki w obronie tytułu, dwie przegrane. Do tej pory przegrał z Felixem Trynidad ( wrzesień 1999 ) i z Mosley'em właśnie.
Shane Mosley 38-2 w tym 23 przez KO. 13 razy obronił tytuł, dwa razy przegrał, pod rząd w styczniu i czerwcu 2002 z Vernon'em Forrest'em.
De la Hoya p przegranej z Mosley'em stoczył 4 wygrane walki, Mosley po porażkach z Forrestem walczył tylko raz, wygrał ale walka zaliczona jest jako non contest.
Moim skromnym zdaniem, po 2 porażkach ( z tym samym przeciwnikiem ) i jednej walce NC, Mosley staje do tak trudnego pojedynku za szybko. Czy uważany za najszybszego boxera na planecie Mosley po raz drugi poradzi sobie z mistrzem kombinacji de la Hoyą? Będzie ciężko. Ja stawiam na "Golden Boy'a".
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Oscar de la Hoya vs Shane Mosley 13.09 TVN
To juz w sobote :D

A 18 pazdziernika Tygrys bedzie walczyl w obronie tytulu mistrza swiata w wadze polciezkiej federacji WBO.
Jeszcze dwie wygrane i pokona rekord Rockie Marciano :)
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oscar de la Hoya vs Shane Mosley 13.09 TVN
Widzieliscie te smiszne reklamowki na TVN te texty " Dostane Cie " oscara :) paranoja....... a wygra Golden Boy ... zobaczycie
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Oscar de la Hoya vs Shane Mosley 13.09 TVN
Przegapilam :/
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Oscar de la Hoya vs Shane Mosley 13.09 TVN
Kto ogladal dzisiaj w nocy walke? :)
Mi troszke szkoda bylo de la hoya, bo to prawdopodobnie koniec jego kariery boxerskiej.
Ale co tam, wazne, ze z usmiechem opuscil ring.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oscar de la Hoya vs Shane Mosley 13.09 TVN

Mi troszke szkoda bylo de la hoya, bo to prawdopodobnie koniec jego kariery boxerskiej.

Fakt, że walka zupełnie nie po jego myśli. Może Michalczewski ma rację, mówiąc, że nie ważne jak i z kim by się Oscar przygotowywał i tak nie wygra z Mosley'em. Mnie zaskoczył fakt, że de la Hoya od początku nie miał właściwej sobie werwy do walki, nie boksował prawą ręką i co najgorsze nie wyprowadzał swoich słynnych kombinacji. Był słabszy fizycznie i wolniejszy, bezdyskusyjnie słabiej przygotowany niż do pierwszego pojedynku. Mosley ma taki dynamit w nogach, że szczęka opada, technika też jakby lepsza niż kiedyś. A napakowany, że szkoda gadać. Spodziewałem się czegoś mocniejszego po tym pojedynku, ale i tak nie ma na co narzekać, nieczęsto widzi się boks w takim wykonaniu. Co do emerytury Golden Boya, to bym nie przesądzał sprawy, myślę, że jeszcze pokaże na co go stać. Dla mnie to nadal wielka postać w świecie zawodowego boksu.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Oscar de la Hoya vs Shane Mosley 13.09 TVN
23:50 Oscar De La Hoya - Shane Mosley Gala Boksu Zawodowego w Las Vegas

Powtorka, jak ktos nie ogladal.

Szacuneczek
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oscar de la Hoya vs Shane Mosley 13.09 TVN
NO i co, oskar na emeryturkę, tak jak zapowiedział?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024