Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chce trenować Kickboxing ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_lcd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Norwegia

Napisano Ponad rok temu

Chce trenować Kickboxing ??
Witam !!!
Mam 17 lat i chciał bym trenować Kickboxing . Tylko mam problem podobno jest tutaj sekcja Kickboxingu ale jest mało osób i ma jej nie być.
Co zrobić ??
Narazie sam sie w domu próbuje rozciągać i trenuje walke z cieniem, mam także dostęp do worak na którym trenuje. Znacie może strone ale jakieś ćwiczenia żeby sie rozciągnąć ?? i coś żeby poprawic siłę udeżenia ręką i technike bo to chyba najważniejsze !!!!

Pozdrawiam

  • 0

budo_bfree
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce trenować Kickboxing ??
wiec tak :D nie radzilbym ci udezac w worek ani kopac ani nic z tych rzeczy jesli jeszcze nie zaczales trenowac kicka i nie znasz techniki nie znasz pozycji nie umiesz trzymac gardy :P nic nie umiesz nawet prostego dobrze uderzyc :], wiec moja rada trenowac pompki brzuszki przysiady (najlepiej silka) co do rozciagania to sklony siadanie i raz jedna stope starasz sie zlapac raz druga tak samo na stojaco :) najlepiej zaczac jezdzic na rowerze (kondycja) biegac itp itd ;];] bardzo wazne jest to zeby wzmocnic tez nogi nei mozna o nich zapominac bo sa bardzo wazne :) no i tyle :lol: potem jak zaczniesz chodzic na treningi to bedziesz szybciej wszystko przyswajal a potem bedziesz wymiatal wsrod poczatkujacych :twisted:
  • 0

budo_lcd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Norwegia

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce trenować Kickboxing ??
Witam !!!

Na rowerze jeżdze strasznie dużo bez niego nie moge żyć :twisted: i to nie tak rekreacyjnie tylko jak najszybciej. Nogi mam mocne jeżdze też na nartach i chodze po górach. Pompki i brzuszki robie od dawna więc chyba mam dobre warunki. Musze chyba tylko sie zapisać na sekcje i trenować jak najwięcej. :P
  • 0

budo_bfree
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce trenować Kickboxing ??
:peace: Tak jest zapisac sie to jest podstawa :-) jeszcze jak bys mial silownie gdzies u siebie to tez nie zaszkodzi a nawet spooro pomoze ale i tak mowisz ze robisz pompki brzuszki itp od dawna i na rowerku pomykasz powaznie to bedziesz rzadzil na treningach :box:
pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024