Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna

Ex macho,także śledze opinie w necie i nie zauważyłem takiej lawiny opinii jak ty piszesz.Będąc po towar w Fitmaxie widze ile schodzi ich gainerów i powiem ci gdyby były takie nie dobre to by tyle ton tego nie sprzedawali.Zresztą jak pisałem mogła być jakaś wadliwa partia jeżeli chodzi o wymieszanie i wyszło to dopiero podczas konsumpcji.Tylko nie pisz że ie zdarza się to innym firmom.

Opiń szukaj tam gdzie trzeba jak chcesz to Ci wyśle na PW bo w postach konkurencyjnych for reklamował nie będę, jednych ludzi to szokuje innych denerwuje taka postać rzeczy... Jeśli jak to piszesz była to wadliwa partia to jakim cudem ona wyszła wo gule na rynek ;) Wychodzi dopiero podczas konsumpcji ;) Mi się wydaje że jest to niedopatrzenie ze strony fitmaxa, być może gdy by była kontrola jakości produktu to by fitmax nie wypuścił tej partii ale jednak to zrobił. Więc jak tu można mieć dobre zdanie na temat tego gainera :unsure: Przez te 5-6 lat odkąd ćwiczę zjadłem sporo gainerów różnych firm i mówię tu szczerze że nigdy nie zdarzyło mi się mieć tak ogromniej piany, po raz pierwszy mi się to zdarzyło w gainerze od fitmaxa.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
Możliwe że nie dopatrzenie.Zapewne też stawiasz wyżej Dymatize od Fitmaxa,pomimo faktu że jawnie wszystkich oszukiwali zaniżając ilości białka w białku(z 78% do 67%).Tu celowo,w Fitmaxie poprzez wpadke.To jest po prostu syndrom wieku młodzieńczego takiej firmy,gdy będzie wystarczająco długo na rynku sama się tym zajmie.Każda firma tak zaczyna,ale nie można jej skreslać za 1 produkt.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna

Możliwe że nie dopatrzenie.Zapewne też stawiasz wyżej Dymatize od Fitmaxa,pomimo faktu że jawnie wszystkich oszukiwali zaniżając ilości białka w białku(z 78% do 67%).Tu celowo,w Fitmaxie poprzez wpadke.To jest po prostu syndrom wieku młodzieńczego takiej firmy,gdy będzie wystarczająco długo na rynku sama się tym zajmie.Każda firma tak zaczyna,ale nie można jej skreslać za 1 produkt.

Nie napisałem że stawiam wyżej Dymatize od Fitmaxa, z Dymatize praktycznie nie miałem styczności po za kilkoma porcjami Xpadna - który w sumie dawał zajebistego kopa ale to tyle co miałem wspólnego z Dymatize. No to zobaczmy jak fitmax się będzie rozwiał, tej firmy całej skreślał nie będę tylko narazie tego gaierna z listy polecanych, mam nadzieje że już to się więcej nie powtórzy.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
We wrześniu wyjdą 3 nowe produkty,pomper i stack,ale trzeci to będzie bomba,preparat na stawy na bazie Animal Flexa z Cissusem,jeżeli dadzą dobre ceny to będzie mała rewolucja na naszym rynku.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna

We wrześniu wyjdą 3 nowe produkty,pomper i stack,ale trzeci to będzie bomba,preparat na stawy na bazie Animal Flexa z Cissusem,jeżeli dadzą dobre ceny to będzie mała rewolucja na naszym rynku.

Wszystkie się zajebiście prezentują,szczególnie ten stack,dużo ma tych składników pompujących,mam nadzieje ze wszystkiego w tym stacku jak i w reszcie produktów będą konkretne dawki,w gazecie gdzie widziałem te produkty większość składników jest zamazana,a strony tych produktów jeszcze nie działają,znasz może pełne składy tych produktów? bo w gazecie da się niektóre rozczytać,ale cały chuj,czy może jeszcze nie wiadomo do końca co w nich będzie?mimo ze narazie tylko kilka składników jest jawnych to i tak mi się te produkty podobają,a i chyba coś mówiłeś ze one w Polsce nie są produkowane? no Fitmax coś w końcu kombinuje.

Zimny_piorun
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
Ja mam takie pytanie. Po zakończonym cylku brania kreatyny, jak długo w organizmie pozostaje w jakimś podniesionym stopniu, bądź jakieś inne związki. Chcę dostać się do szkoły PSP i przygotowuję się do sprawnościówki. Mianiowice 50m, 1000m i drążek. Egzamin za 1,5 miesiąca. Powiedzmy, że chcę brać kreatynę z miesiąc i przed egzaminami przestać. Pomoże? Poprawi siłę, aby na drążku więcej ciagnąć? No i szybkość i wytrzymałość w biegu. Ewentualnie po dostaniu sie po testach, miałbym szczegółowe badania, gdzieś 3 tygodnie po testach. I jak brałbym kreatynę czy potem mogą się czepić gdyby w krwi coś było...

Proszę o odpowiedź
  • 0

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
mozesz brac cały czas nawet bezposrednio przed samym testem, na pewno pomoze. A z badaniami nie wiem nie jest to substancja zakazana wiec nie powinni sie przyczepic ale nie wiem jakie maja zasady. W kazdym organizmie jest kreatyna i mozna zawsze zwalic ze sie wołowiny najadło :unsure:
  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
Podsyłałem pierwszy skład przy okazji próbek na tym forum.Jak się okazało była to najsłabsza wersja,teraz ma być bardziej energetyzująca i pompująca.Skład nie jest podany bo to na razie gra marketingowa,chcą wzbudzić zainteresowanie a produkty wyjdą dopiero we wrześniu.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna

Podsyłałem pierwszy skład przy okazji próbek na tym forum.Jak się okazało była to najsłabsza wersja,teraz ma być bardziej energetyzująca i pompująca.Skład nie jest podany bo to na razie gra marketingowa,chcą wzbudzić zainteresowanie a produkty wyjdą dopiero we wrześniu.

Mnie najbardziej interesuje ten stack,tez powinien zajebiście pompować.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024