Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garda na ulicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Garda na ulicy
No ale......
Ja nie mowie ze cala cap. jest do d... powtarzam i powtarzam ze nie.
Jak ktos cwiczy cokolwiek to trzeba byc debilem zeby sie czegokolwiek nie nauczyc. Ja pisze to samo. Gdyby go ogolocic to nie byla by cap.
Kazdy robi co lubi i cwiczy co lubi.

A co to ma do gardy :wink: :?: :wink:
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Garda na ulicy

Dajac mi przyklad polowy zycia, to porownaj to do kogos kto poswiecil pol zycia na box, kbox, tajbox, tkd, bjj ( mozna jeszcze inne dodac ).

Jest stary, bez kondycji, ma reumatyzm, wielki caban, porozwalane kolana i trzeszczacy kregoslup! :twisted:

Niedziel: Gdyby ogolocic capo z tzw. kwiatkow to by nadal bylo capo. Tak sie sklada, ze capo to jest wlasnie ta ogolocona forma + kwiatki(akrobacje itp.). Sporo ludzi(takich jak np. ja) nie ma talentu do "pieknej gry" i proboje realizowac sie w samych kopnieciach. Potrafia oni mocniej, celniej, stabilniej i szybciej kopac niz inni bardziej zdolni. Zazwyczaj sa rowniez wieksi niz reszta :) Ja rowniez chcialbym byc szybkie i skuteczne 90kg pomnozone przez 193cm i kiedy tylko moge to kozystam z manekinow czy tarcz 8)

Niedziel: Tak jak mowil Genshoa: farmazony nie sa mile widziane :)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Garda na ulicy

Dajac mi przyklad polowy zycia, to porownaj to do kogos kto poswiecil pol zycia na box, kbox, tajbox, tkd, bjj ( mozna jeszcze inne dodac ).

Jest stary, bez kondycji, ma reumatyzm, wielki caban, porozwalankolana i trzeszczacy kregoslup! :twisted:


Nie osmieszaj sie mowiac takie bzdury.
Wszystko zalezy jak cwiczy.


Niedziel: Gdyby ogolocic capo z tzw. kwiatkow to by nadal bylo capo. Tak sie sklada, ze capo to jest wlasnie ta ogolocona forma + kwiatki(akrobacje itp.).


Tak, karate bez katy tez jest karate ?

Sporo ludzi(takich jak np. ja) nie ma talentu do "pieknej gry" i proboje realizowac sie w samych kopnieciach. Potrafia oni mocniej, celniej, stabilniej i szybciej kopac niz inni bardziej zdolni.


Jak moga byc lepsi od bardziej zdolnych? Co z tego ze sie tak wspaniale realizuja, jak w tkd sa leprze kopniecia, wiecej, poza tym w realu 99% kopniec jest do d... .

. Zazwyczaj sa rowniez wieksi niz reszta :) Ja rowniez chcialbym byc szybkie i skuteczne 90kg pomnozone przez 193cm i kiedy tylko moge to kozystam z manekinow czy tarcz 8)


To fajnie, ze sa wieksi. Z tym 90, 193 to nie czaje, ale wiem ze jesli kros ma takie warunki to w kboxe, boxe, taju wymiata.
Co do manekinow i tarcz : Kupujesz dmuchana lale i ...
Czy cwiczysz uprawianie sexu ?

Niedziel: Tak jak mowil Genshoa: farmazony nie sa mile widziane :)


Wiec przestan sie wypowiadac w temacie, o ktorym nie masz pojecia. Jle razy biles sie na ulicy? Ile razy wykorzystales cos z kaplery?
Genshoa, ktorego tak wiernie cytujesz ( wyszukujesz tylko fragmety zamiast miec wglad calosciowy ) , a ktory cwiczyl capoeire ( :wink: ) sam twierdzi ze jest to nieskuteczne, ale ty swoje i swoje.
Ja nie mowie ci zebys przerwal treningi, rob co chcesz, tylko nie wciskaj mi kitu ze to ch... wie co , bo nie jestem glupi.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Garda na ulicy
Kufa... dyskusja dyskusja, ale naucz sie pisac nazwe sztuki walki o ktorej mowisz !!
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Garda na ulicy
Moderator - podziel ten temat bo co ma Capoeira wspolnego z garda na ulicy ? ;)
  • 0

budo_animek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Garda na ulicy
Uffff Ale się porobiło. :) Tylko że...
Temat który teraz poruszacie był jush wałkowany wielokrotnie w dziale Capoeira i proponuje żeby tam toczyć dalej tą owocną dyskusje. Z BJJ nie ma ona nic wspólnego.

Goliatus
A co do capoeiry to jest jaka jest i tyle - trzeba się z tym pogodzić. I po cholere odzierać Ją z "kwiatków"? Zostanie Ci pooźniej badyl którym tylko od psów bedziesz się moogł opędzać. :wink:
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Garda na ulicy
Do cholery no! Ani razu nie powiedzialem nic o skutecznosci tego co cwicze! :lol: Gdybym mial takie zdanie jakie mi systematycznie wmawia Niedziel to po co bym wybieral sie na bjj(a od wrzesnia na tajski jak piniedzy i czasu starczy)? Jak po tych przygodach calkowicie nie skloczeje i nie zbetonieje to bedzie dobrze 8)
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Garda na ulicy
Wlasnie.. moderator by sie przydal ;)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Garda na ulicy
Dobra, ja juz na ten temat nie nawijam bo mi sie odechcialo. Ja mam swoje zdanie, kazdy ma swoje.
Co do gardy tez napisalem co mysle.

> Pani Tafiu umiem pisac poprawnie capoeira, co nie znaczy ze mi sie chce zawsze. Poza tym puki wiadomo o co chodzi, to tylko jak sie nie ma co powiedziec to sie do detali p.... .
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Garda na ulicy
Niedizel: wybacz ja naprawde nie czuje sie zobowiazana udowadniac swojej wartosci i wiedzy kazdemu nowemu userowi ;)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Garda na ulicy
> Tafia nie bede prywatnych spraw rozwiazywal na forum. Czlowiek znajacy swoja wartosc nie musi nic udowadniac, chyba ze czuje sie " nizszy " wobec innego. Po co muwisz cos o udowadnianiu. Odwiedz strone : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Twoja wiedza to twoja sprawa.

Co do zbzczania z tematu to ty w 3' ch postach nie zblizylas sie do tematu ulicy, walki, walki na ulicy, gardy na ulicy( ja zreszta w paru poprzednich tez ), nawet nie odnioslas sie do tej nieszczesnej caplery ( robie to dla ciebie :wink: ) . Masz problemy z ULICA : Garda na ulicy to zapraszam od str nr 1, potem prosze sie konstruktywnie do calosci odniesc.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Garda na ulicy
Ostatnia odpowiedz:

Tafia nie bede prywatnych spraw rozwiazywal na forum

Nie jest to prywatna sprawa, to OT

Po co muwisz cos o udowadnianiu. Odwiedz strone : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Po to:

tylko jak sie nie ma co powiedziec to sie do detali p....

A za linka dziekuje, napewno mi sie przyda :)

Co do zbzczania z tematu to ty w 3' ch postach nie zblizylas sie do tematu ulicy, walki, walki na ulicy, gardy na ulicy( ja zreszta w paru poprzednich tez ), nawet nie odnioslas sie do tej nieszczesnej caplery ( robie to dla ciebie ) . Masz problemy z ULICA : Garda na ulicy to zapraszam od str nr 1, potem prosze sie konstruktywnie do calosci odniesc.

Pewnie nie wiesz, ale jest cos takiego jak archiwum, gdzie temat taki jak ten i mu pokrewne ( w roznych konfiguracjach) byl juz poruszany.
Czytalam i wypowiadalam sie nie raz.
EOT
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Garda na ulicy

Po co muwisz cos o udowadnianiu. Odwiedz strone : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Po to:

tylko jak sie nie ma co powiedziec to sie do detali p....


I..........

Dziekuje Tafiu ze zwrocilas mi uwage na archiwom, codziennie czlowiek uczy sie nowych rzeczy.

Zwracam owage ze masz kolejny off top.

Co do swiata psychologii to napewno znajdziesz cos pod siebie :wink: .

Co do gardy to jest z nia tak jak z bjj na ulicy 1:1 ideal, ale nie jak jest wiecej przeciwnikow.
Chyba sie powtorzylem. :(
  • 0

budo_wyrok
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Garda na ulicy
Balcerowicz MUSI odejść :!: :!: :!:
i to bez dwuch zdań!!!
najlepiej szybko
aha i śmiem twierdzić ze bjj nie ma szans z myśliwcem f-16
KM też nie, tylko Bartyga.
to starożytny styl walki opracowany wcozraj przez mojego, 13 letniego brata.
Ameryko...
STRZEŻ SIĘ :!: :!: :!:
  • 0

budo_bfree
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Garda na ulicy
NIe zgodze sie Bjj ma szanse z f-16, wystarczy ze sprowadzi go do parteru :twisted: :twisted: :twisted:
buehehhee
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024