Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
To ja mam prosze prozbe do wszystkich.
Prosze nie jezdzic po innych klubach gdyz obrazacie duzo ludzi ktorzy normalnie trenuja i nie maja nic wspolnego z krzykaczami ktorzy wystawiaja zla opinie nie tylko swojemu klubowi ale takze trenujacym sztuki walki wogulnosci.
  • 0

budo_chugaeri
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
Ja wrócę na chwilę do tego postu.

Już i tak za bardzo emocjonalnie podszedłem do Vortalu (a zawsze szczyciłem się tym , że potrafię trzymać dystans, też w stosunku do siebie :) ).
Mam trochę wyrzuty sumienia , że mogłem niechcący obrazić MLinke, no to przeprosinki lecą. I tyle.
Niestety po kilku wypowiedziach niektórych bjj-owców rzutowałem to na całokształt - mój błąd, kajam się, zresztą "w chwytaczy nigdy nie będę uderzał" :) tylko co najwyżej uczciwie posparuję :twisted: :) .
Technik bjj-owych próbowałem tylko na własną rękę (a trochę pokazywał pewien trener jujitsu, ale to nieważne ) - zupełna nowość to skrętówki, w ogóle jest tego cała masa ...
A może PZiółkowski choć trochę nabrał ogłady ?

Dla mnie to jest EOT, koniec, kropka - wyłączam się.
  • 0

budo_wioslo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
Marcin zbastuj bo cię poskromię:)
  • 0

budo_wioslo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
Niezły tu burdel siostry macie:),robicie dymy z byle czego (chłopakom cisnienie skacze wychodza przed bramę i ćwicza nowe terchniki z treningow) po co?,takiej ilości wazeliniarstwa to już dawno nie widziałem:) to na tyle trzymać sie trzepaków SIOSTRY
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
Wiosło, mi nie chodzi że bjj, to jest takie czy inne, tylko o zachowania pewnych ludzi, ostatnio byłem w Poznaniu, gdzie spotkałem pewnych ludków\, ale nie powiem kogo bo znowu będzie dym, chcieli mnie przekabacić że bjj najlepsze, weszliśmy na matę i nie było najlepsze. Chodzi mi tylko o to mieć więcej dystansu do tego co się ćwiczy, faceci gadają jacy to są dobrzy, może i są ale na swoim podwórku i powiini o tym pamiętać. Są tacy, którzy by im wpier.....li nawet się nie zmęczywszy, wkurza mnie też całe nagadywanie co jest skuteczne a co nie na ulicy. Z tego co czytam na tym forum to wiele osób to studenci z dobrych domów, którzy zaczęli cdoś robić ze swoim wolnym czasem, którzy plotą zasłyszane pierdoły, nie sprawdziwszy ich pewnych rzeczy w praktyce. Nigdy nie mówiłem że bjj jest to dupy bo inaczej nie chciałbym tego trenować, choćby amatorsko ale nie można negowac tego co dokonali inni, niech sobie robią źle, co to kogo obchodzi, ja ze swojej wogóle się nie wtrącam kto jak i co ćwiczy, jego brocha i tyle a tu widzę bandę ludków, którzyt chcą uzdrowić sztuki walki. Czepianie się kogoś że ćwiczy nieskuteczny styl jest bez sensu, niech sobie to robi, jego sprawa, nie wzyscy o czym wiele osób z bjj zapomina ćwiczą po to by naparzać na podwórku. Dlka niektórych osób sztuki to coś więcej niż kopanina czy mocna rzuty - jako przykład mogę podać żonę mojego brata, jest drobna i co ma ćwiczyć jak natłuc dwa razy cięższego frajera, ćwiczy aikijitsu bo to jest dla niej najlepsze, po za tym mieszka w kraju, gdzie na życie zarabie się przy pomocy mózgu. Jak chcą uzdrowić sztuki walki to źle wybrali, moda na bjj będzie trwać jeszcze przez parę lat i jak ten styl nie będzie oferował nic innego po za tym co oferuje to stanie się stylem niszowym jak judo, które mało kto trenuje. Mariusza szanuję bo nie gada tylko walczy, reszta dużo nawija i nic po za tym, na macie to każdy może być dobry, przyjdźcie na mecz jak gra Pogoń z Crakovią czy Arką to się okaże kto jaki jest dobry. Ktoś podawał mi link bym obejrzał sobie na temat sukcesów pewnych osób - nic tam nie ma ciekawego, po prostu nic i nie jest to tylko moja ale nawet kilku bbj-owców ze Szczecina, którym wysłałem ten link. Co do walki pana K. M. z Mariuszem to wiem, tylko że wtedy Mariusz nie znał tak dobrze bjj jak teraz, po tych seminariach w których uczestniczył jest dla nr. 1 w bjj i koniec, tym bardziej, żę ogłądałem jego walki, tamtych panów również i mało co mi się w nich podobało. Ciekawym jestem kiedy będzie taka druga walka, pewnie nieprędko :)
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale robisz bardzo negatywna reklame zarowno mariuszowi linke jak i jego druzynie.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
on jest na tyle dobry że moje posty nie zaszkodzą, tu gdzie mieszzkam niemal każdy o nim słyszal. że jesy dobry.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
tam gdzie miekszasz moze i tak jest ale dla reszta czytajacych moze wyrobic sobie inne zdanie. umiejetnosci to jedno, wizerunek osoby i trenera to drugie, a ty teraz temu drugiemu nie pomagasz.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie

tam gdzie miekszasz moze i tak jest ale dla reszta czytajacych moze wyrobic sobie inne zdanie. umiejetnosci to jedno, wizerunek osoby i trenera to drugie, a ty teraz temu drugiemu nie pomagasz.

mialo byc tak:
tam gdzie miekszasz moze i tak jest ale reszta czytajacych moze wyrobic sobie inne zdanie. umiejetnosci to jedno, wizerunek osoby i trenera (na ktory skladaja sie nie tylko umiejetnosci) to drugie, a ty teraz temu drugiemu nie pomagasz.
  • 0

budo_wioslo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
do admina :)usuń taka moja sugestia tego posta bo do niczego nie prowadzi
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
Jak to? Chyba kazdy ma swoj moozg, zeby czytajac cos niekoniecznie odrazu bezgranicznie w to wierzyc? :? Lepiej sie dowiadywac o srodowisku z takich dyskusji kiedy rozni ludzie przedstawiaja rozne argumenty. Jak ktos komus naopowiada na priv(w dodatku w reallife(tme)) to moga byc tego fatalne skutki :P
  • 0

budo_bronson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie

Mariusz jest fighterem, dlatego go szanuję ale mi chodziło o coś innego, Mariusz walczy , pokonuje przeciwników w ładnym stylu, po prostu ma styl i umiejętności, natomiast o innych fajterach robiących bjj nie słyszałem nic istotnego co by cih jakoś wyróżniało od ludzi z innych styli, weług nich nieskutecznych. Dużo gadają, a Mariusz walczy, dlkatego też jak miał bym ćwiczyć bjj to tylko u niego, r eszta to gaduły i tyle


A moglbys jakos precyzyjniej napisac kto to sa ci co "duzo gadaja", moze chociaz jakie nicki. Bo troche poprzegladalem forum i nikogo nie znalazlem kto by pasowal do Twojego opisu.
  • 0

budo_bronson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
Bo chociaz wymieniles trzy nazwiska to jako nie widze tych krzykow nigdzie. Daj Marcin linka to tez ich zbesztam. Szczegolnie jestem ciety na Matusiaka wiec jak mozesz to jego wypowiedzi jaki to on jest "fajter" daj wiecej linkow. Nawsadzam mu, ze ho ho. Powiem mu ze skopalem gosci z jego klubu co cwiczyli dwa miechy niech ma. Wtedy zrozumie, ze uczy ludzi nieskutecznych rzeczy i jest pazerny na kase. No napisze mu tez, ze jest nikim, zerem choc tak sie wywyzsza cwaniaczek bo Marcin954 nic o nim nie slyszal.
Marcin blagam dawaj linka poklon gdzi panowie M pisza jacy to sa fajterzy. Reszte zostaw mi.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie

O te wypowiedzi też mi chodzi, tak się składa, że rok temu jak byłem z paroma osobami z paczki byliśmy nad morzem, gdzie piliśmy piwsko i machaliśmy kijami, przypałętało się takich trzech paromiesięcznych praktyków i chcieli walki, walkę mieli ale nie tak jak sobie to wyobrażali, chłopakom nie poszło, byli od pana Matuszczaka, i teraz pytanie co mam sądzić o nauczycielu, który namawia swoich uczniów i wmawia im że są the best by się sprawdzali z każdym. :?


A skąd wiesz, że to instruktor?! Ja takich porypów spotkałem i nie przenoszę tego od razu na instruktora czy sekcję... Najlepsze że koleś który kiedyś dostał ode mnie dobry wp...., po długim czasie (i kilku stopniach szkoleniowych wyżej) chciał się koniecznie zmierzyć :twisted: :lol:

bo on nie gada na lewo i prawo jaki jest dobry tylko jest dobry i tyle


A kto gada? Gdzie? Kiedy? Potrzymuję pytanie Bronsona!!

wiele osób które wznoszą pochwalne pienia na temat walk w kaltkach czy gdzieś tam, że są takie rtealne, zapomina o tym że na ulicy nie ma reguł ani sentymentów , dlatego też mam czasami wrażenie że niektórzy to chyba nigdy się nie lali na ulicy, jak pracowałem na meczach i były zadymy to nikt kto ćwiczył judo, zapasy, bjj nie kombinował parterów czy pajęczych gard, tylko w ruch szły piąchy i buty.


Hmm. To są dwa mity.

1) Bjj na ulicę.
2) Klatki = walka realna. Olać. Oba nieprawdziwe.
  • 0

budo_vithal
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
1. narazie to w tym poscie ty jestes krzykaczem
2. skad wiesz co i gdzie cwiczyli? moze poznali w tobie wielkiego fightera i chcieli sie z toba zmierzyc? a jak ich pokonales to pewnie powiedzieli ze cwicza u Karola?
3. jak mieliscie palki to co mogli zrobic?
4. jakich jeszcze chcialbys osiagniec? mundial czy moze odrazu wystepy vale tydo w Pridzie?
5. z kim walczyles na macie?
z kims konkretnym czy moze kims kto cwiczy tylko kilka miesiecy?
6. przetrwales na ulicy? u ale ty dobry jestes Rickson ma rekord ponad 400 walk wygranych z jakimis laikami w mma i o czym to swiadczy?
  • 0

budo_vithal
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
a pozatym dobry zawodnik wcale nie musi byc dobrym nauczycielem
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
Chcialbym zaapelowac do wszystkich zeby USPOKOILI sie..!!! i torszke ruszyli bana A nie NERWAMI!! i MIESNIAMI!!! Marcin poprsotu zle napisal ten oto post On tylko chcial zapytac O SUKCESY w inncyh klubach ... poprsotu slyszal duzo o zawodnikach z Berserker`s Team Szczecin (Maniek , Bagi , The Zoo) a NIEWIELE o innych ... zapewne niechcial nikogo obrazic poprostu uzyl za mocnych SLOW :( ...zamiast mu wytlumaczyc to wy wjezdzacie na niego moze lepiej wytluamaczyc niz bezsensownie sie KLOCIC!!!! ??? :evil:

Tak ja oto zrozumialewm ten PoSt moze zle moze dobrze sami to wywnioskujecie ;]
pozdrfka for ALL!! ;] :)
  • 0

budo_krzysiekk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
Co ćwiczyłeś wcześniej Marcin?
Jeżeli uczeestniczyłeś w zawodach to jakie masz osiągnięcia sportowe?
  • 0

budo_wioslo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
Z tego co wiem to Marcin to stary wyjadacz SW mialem okazję sie z nim poturlać:)obecnie trenuje jakaś odmiana KARATE,wczesniej Jiu-jitsu i napewno coś jeszcze to na tyle pozdrowionka for all
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie

Chcialbym zaapelowac do wszystkich zeby USPOKOILI sie..!!! i torszke ruszyli bana A nie NERWAMI!! i MIESNIAMI!!! Marcin poprsotu zle napisal ten oto post On tylko chcial zapytac O SUKCESY w inncyh klubach ... poprsotu slyszal duzo o zawodnikach z Berserker`s Team Szczecin (Maniek , Bagi , The Zoo) a NIEWIELE o innych ... zapewne niechcial nikogo obrazic poprostu uzyl za mocnych SLOW :( ...zamiast mu wytlumaczyc to wy wjezdzacie na niego moze lepiej wytluamaczyc niz bezsensownie sie KLOCIC!!!! ??? :evil:

Tak ja oto zrozumialewm ten PoSt moze zle moze dobrze sami to wywnioskujecie ;]
pozdrfka for ALL!! ;] :)



właśnie o to mi chodziło, faktem jest że się mogłem zbyt mocno wyrazić, ale nie zamierzałem nikogo mieszać z gównem. Po prostu interesowało mnie dlaczego pewne osoby w Polsce robią tyle szumu wokół bjj, zniechęcając do tego stylu wiele osób swoimi tekstami. Jeśli gdzieś coś powiedziałem za mocno to trudno, jestem tylko człowiekiem.


Co ćwiczyłeś wcześniej Marcin?
Jeżeli uczeestniczyłeś w zawodach to jakie masz osiągnięcia sportowe?





osiągnięcia spotowe mam niewielkie, jakieś 10 lat temu miałem w jakichś zawodach karate trzecie miejsce, potem nie startowałem bo mnie wkurzały to sztuczne reguły. :evil: Ćwiczyłem najpierw karate i tekłon, potem 6 lat jiu-jitsu (dosyć ostro przez 4-5 lat, potem się wszystko rozwaliło), iaido ćwiczę od 4 lat, z powrotem wróciłem do karate od jakiegós 1,5 roku. Po za tym odebrałem edukację na meczach wyjadowych Pogoni Szczecin jako kibol, ale szybko z tego wyrosłem (zostały mi potym blizny :evil: ).


jak mieliscie palki to co mogli zrobic?

nie biliśmy się przy użyciu pałek czy kijów tylko rąk.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024