Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zgodnie z prawem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

budo_rangers
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?
Nie ma problemu! No wlasnie taka ich praca i za to nalezy szanowac cala OPECJE za to ze to najwieksze gowno bierze na siebie...(uwierzcie mi ze oni wlasnie maja najgorsza robote!)

Pozdrowienia
rangers
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?

A i policjant nie ma prawa podawac imienia i nazwiska! Jego obowiazkiem za to bedzie podanie numeru legitymacji sluzbowej.


Mylisz się, jest zobowiązany podać swoje imię i nazwisko.
  • 0

budo_drastyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice wrocka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?
Chcialbym sobie wyobrazic jak CBS mowi domnie zebym wyciagnol wszystko z kieszeni a ja do niego ze podaj mi najpierw swoj numer.. czy imię i nazwisko :D chyba by mnie zabil smiechem.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?
A czemu akurat CBŚ?
  • 0

budo_rangers
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?
Lord von Banan: racja, lecz tyczy sie to tylko umundurowanych policjantow, policjanci nieumundurowani na zadanie obywatele maja obowiazek okazać legitymację służbową lub znak identyfikacyjny. (zgodnie z art. 61 ustawy o policji), przepraszam za pomylke ale w opecji nie pracuje...

Pozdrawiam
rangers
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?
Każdy fukcjonariusz Policji musi przedstawić się ze stopnia, imienia, nazwiska oraz "miejsca pracy". Chyba że okoliczności to wykluczają (np. wejście AT).
Na żądanie musi okazac legitymację służbową, gdzie są podane wszystkie powyższe dane.
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?

Z POLICJĄ TRZEBA WSPÓŁPRACOWAĆ - WTEDY BEDZIE WSZYSTKO CACY I TIP - TOP

nie wiesz co mówisz

policjanci to bandyci, niczym nie rózniac sie od pseudokiboli!
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?
Kolejny sfrustrowany małolat? :lol:
  • 0

budo_drastyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice wrocka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?
Oni sa tacy nieuprzejmi dla naszych rocznikow, dlawas sa dobzy :lol: :lol:
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?

Kolejny sfrustrowany małolat? :lol:

Oj, oj... najprosciej kogos obrazic i wysmiac. Gówno o mnie wiesz, gówno wiesz o tym co widziałem i o czy wiem, co od psów doswiadczyła bliska mi osoba. Mam prawo do swojego zdania, do swojej subiektywnej oceny w tym przypadku policji i Ci gówno do tego, proszę Pana.

P.S
Czyżbys był policjantem?
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?
Większość twoich wypowiedzi świadczy o twoim wieku.
A obrażając policjantów obrażasz wiele osób piszących na tym forum.

Jestem pracownikiem służb mundurowych.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?
Kurna mnie kiedys kopnal prad !! Od tego czasu wysadzam w powietrze wszystkie elektrownie! Pozatym Ugryzla mnie osa i mrowka wiec tez ze mna nie maja zycia! Zawsze nosze dezodorant i zapalniczke, zeby je tepic. Mam tez noze i pistolety zeby strzelac do dresow i hiphopow, bo kiedys mnie zaczepili.
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?

Większość twoich wypowiedzi świadczy o twoim wieku.
A obrażając policjantów obrażasz wiele osób piszących na tym forum.

Jestem pracownikiem służb mundurowych.


W stosunku do policjantów nie uzyłem ani jedego slowa uważanego powszechnie za obleżywe, wyrazieł swoje zdanie. W kilku postach pisałem, ze mam 16 lat, nigdy tego nie ukrywałem, a zreszta czy dosrosły człowiek nie mozę nie lubic policji?
Nie jestem tempym cwokiem, wiec mnie tak nie traktuj, mogłem napiac "CH...", lub inne hasło, ale tego nie zrobiłe, wyraziłem swoje zdanie, mogłeś sie znim nie zgodzic, i nie zgodziałes, lecz mogłes uargumentować swoja opinie a nie wyszydzać ze mojej młodej, lecz badź co badź osoby. Policjanci (zawsze piszę policjanci a nie np. pyciaże czy jeszcze gorzej) sa czesto bardzo agresywni, niewspólmiernie do sytuacji. Potrafia pobic człowieka na chodniku, zawiesc na komisariat i tam mu jeszcze dokopac. Mysla, ze sa bezkarni, bija ludzi bezpowodu, spisuja tez.
Dlaczego boisz sie powiedzieć kim jestes? Co to znaczy "słuzba mundurowa"? Równie dobrze mógłbys byc leśnikiem czy strazakiem, wiec grzecznie i kulturalnie sie pytam:
Przepraszam, czy Pan moze jest policjantem?

Jęsli tak to zadam Ci pare pytan, które zawsze chciałem zadac jakiemus policjantowi, boje sie podejsc do jakiegos na ulicy, bo mnie jeszcze....... pobije, a jak mu oddam to "czynna napasc na funkcjonariusz".

Szkoda, ze nie jestes takim modem jak morfeusz.

Pozdrawiam Cie.
  • 0

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?

(zawsze piszę policjanci a nie np. pyciaże czy jeszcze gorzej)


co od psów doswiadczyła bliska mi osoba.


Wyraz "zawsze" nabiera tutaj zupelnie nowego znaczenia. :) Ale to tylko tak na marginesie. Peace.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?

W stosunku do policjantów nie uzyłem ani jedego slowa uważanego powszechnie za obleżywe, wyrazieł swoje zdanie.


Nazwałes policjantów bandytami, a to jest obelgą dużego kalibru. Każdy uczciwy glina wolałby być nazwany chujem niż bandytą.

Dlaczego boisz sie powiedzieć kim jestes? Co to znaczy "słuzba mundurowa"? Równie dobrze mógłbys byc leśnikiem czy strazakiem, wiec grzecznie i kulturalnie sie pytam:


Nie wynika to z mojego strachu a z chęci utrzymania pewnej dozy prywatności, co daje mi internet.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?
Wos-jestem młodszy od Ciebie, a jednak nawet gdybym miął niezbyt pochlebne zdanie o policji to napisał bym to grzeczniej. Jak dla mnie trochę przegiąłeś. Znam policjantów, którzy są naprawdę mili i uprzejmi (chociażby mój dzielnicowy- którego serdecznie pozdrawiam), a znam tez takich, którzy zachowują się gorzej niz...niż. ktoś bardzo zły. Nie generalizujmy.
Pozdrawiam i tak szczerze, po koleżeńsku mówię Ci wos-troszkę pokory i szacunku, bo jak ci ktoś oklepie maskę, obrobi mieszkanie, albo zarąbie komórkę to gdzie zadzwonisz?... no właśnie :wink: .
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?
Ja do policjantow nic nie mam. Nie rzucam sie do nich dlatego ze mnie spisuja bo pije browar w miejscu publicznym albo dlatego ze troche sie gibam(czasami sie zdarza :) )- bo taka praca i takie ich zadanie.( a wiem po moich znajomych ze to sa praktycznie jedyne powody dla ktorych policjanci sa traktowani tak a nie inaczej). Na policji bylem jeden raz w swoim zyciu i musze powiedziec ze wiecej tam juz nie pojde- jak mialem 13 lat to mnie z kumplem okradlo jakis 2 brauniarzy na glodzie.(Mowie to zeby uswiadomic bezsilnosc prawa nie policji). Abstrachujac ze samo spisywanie protokolu trwalo 3 godziny to jednak pokazalem chlopca ktory mnie okradl. Okazalo sie ze uciekl wlasnie z zakladu poprawczego ale tez ze ma wglad do wszystkich moich danych jesli mu wytocze sprawe- skonczylo sie ze wolalem dac sobie siana.
Puenta taka ze nie mozna uogolniac policjanci sa zli albo policjanci sa dobrzy bo sa napewno ludzie ktorzy oddaja temu cale swoje zycie i calego siebie. Skzoda tlyko ze w przypadku jak moj jesli sie nie wykona samosądu sprawca pozostaje bezkarny(wole cofnac zarzuty niz bac sie ze ktos mi dom podpali 8O ) pozdro
  • 0

budo_drastyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice wrocka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?
To byl zawsze krochy temat i racja lezy po srodku sa dobzy i zli policjanci
I nikt nie moze tego podwazyc.
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?
ja tylko podsumuje i powiem od siebie....nie mam za dobrych wspomnień zwiazanych z policją,ale nie mówię,ze to same sk...syny...w każdym środowisku zdarzająsię ludzie i taborety....nie można mówi,ze każdy niebieksi chce machać swoja lolą,bo to gówno prawda....są też wporządku policjanci....swoją drogę bardzo niewdzięczny zawód...
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgodnie z prawem?

Ci wos-troszkę pokory i szacunku, bo jak ci ktoś oklepie maskę, obrobi mieszkanie, albo zarąbie komórkę to gdzie zadzwonisz?... no właśnie :wink: .

Nigdzie nie dzwonie,idę po kumpli... .
Pokory? Szacunku? Przed kim?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024