Skocz do zawartości


Zdjęcie

Już jest książka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Już jest książka
Zapowiadana wcześniej ksiązka o samoobronie kobiet jest dostępna w księgarniach od dziś.
Tytuł: Zawsze Bezpieczna. Poradnik psychologicznej i fizycznej samoobrony dla kobiet.
Autorzy: Wojciech Kruczyński, Paweł Droździak
Wydawnictwo: Prószyński i Ska
Cena: 19 zł

Książka opisuje reguły samoobrony psychologicznej w różnych sytuacjach, poczynając od ulicznego napadu do złośliwości ze strony szefa. Wspomina też o samoobronie fizycznej, są rozważania np. o celowości podejmowania treningu takiej samoobrony itd.

Mam nadzieję, że się spodoba.

Paweł Droździak
Szkoła Samoobrony dla Kobiet WSDP
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Już jest książka

Zapowiadana wcześniej ksiązka o samoobronie kobiet jest dostępna w księgarniach od dziś.
Tytuł: Zawsze Bezpieczna. Poradnik psychologicznej i fizycznej samoobrony dla kobiet.
Autorzy: Wojciech Kruczyński, Paweł Droździak
Wydawnictwo: Prószyński i Ska
Cena: 19 zł


Dzięki za info. Za tę cene to kupie żonie i mamie, teściowej chyba nie ;-)
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Już jest książka
Ja bym swojej ex tesciowej tez nie kupil. A ksiazke mozna sciagnac przez internet z ksiegarni Merlin:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdr,
Pawel Drozdziak
Szkola Samoobrony dla Kobiet WSDP
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_lubomir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca (zapraszamy uprzejmię)

Napisano Ponad rok temu

Re: Już jest książka
"z pewną taką nieśmiałością" kupiłem dla żony. żona nie dzieli mojej pasji jeżeli idzie o sztuki walki bo ma uraz po jakimś toksycznym związku z zamierzchłej przeszłości, więc nie byłem pewien czy zrozumie, doceni itp.
a ona właśnie mi melduje, że kończy pierwsze czytanie (jakkolwiek to brzmi), potem drugi raz dla utrwalenia i puszcza w obieg bo kolejka przyjaciołek czeka.
żona nie jest typem ofiary, a ofiarą losu już w żadnym wypadku - tak więc książka nie jest DLA NIEJ objawieniem tajemnic czy coś w tym rodzaju - raczej potwierdzeniem jej codziennej postawy.

Panie Pawle! gratulacje. kawał dobrej roboty.
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Już jest książka
Fajnie, ze sie podoba. W przygotowaniu jest podobna ksiazka skierowana dla mezczyzn. Ma wyjsc pod koniec 2004.

Pozdr,
Pawel Drozdziak
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Już jest książka

Mam nadzieję, że się spodoba.


Przeczytałem przed żoną, podoba mi się. Może poprawię moją asertywność na czteropunktową :-) (bo ja mam taką dla facetów, po jednym dwóch punktach robi się z tego agresywność). Ale wiesz czego w tej książce nie ma w żadnym przykładzie, sytuacji? Przypadku uczennica/studenta vs. nauczyciel/wykładowca. Opisy i porady które dajecie są uniwersalne i bez trudu można je przeniść na inne sytuacje, ale nigdy wprost nie opisujecie tego zagadnienia. Nikt nie poruszył tematu? A może "zaloty" wykładowców do studentek to już norma i kobiety się nie skarżą? Przeoczyliście?
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Już jest książka
Zdaje sie ze przeoczylismy. Chyba dlatego, ze ten temat jakos nie wyplywa na zajeciach. Przynajmniej nie moge sobie przypomniec. Juz predzej o przypadkach lekcewazacego stosunku do studentek - to bez przerwy - ale na to o czym piszesz chyba sie nam jeszcze zadna dziewczyna nie skarzyla. Choc na szefow w pracy bez przerwy.

Pawel Drozdziak
Szkola Samoobrony dla Kobiet WSDP
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_andy_hug
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Już jest książka
po prostu studentki są napastniczkami, wcale nie zartuję, znam kilka przypadków:)
odmówisz, przerabane, skorzystasz, musisz zaliczyc:)
życie profesora też nie jest proste....

RobertP: teściowej kup poradnik, jak przyjmować na nerki pchnięcia nożem, niedługo do kupienia, mnóstwo info praktycznych i opinii uzytkowników tego systemu :wink:
  • 0

budo_amioko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Już jest książka
Wczoraj przeczytałam.
Naprawdę fajna książka - bardzo mi się podoba no i polecam wszystkim moim znajomym.
Gratuluję i pozdrawiam
  • 0

budo_valkyria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kendo

Napisano Ponad rok temu

Re: Już jest książka

Wczoraj przeczytałam.
Naprawdę fajna książka - bardzo mi się podoba no i polecam wszystkim moim znajomym.
Gratuluję i pozdrawiam


Książka wyczerpała temat, i nikt już nie pisze na grupę? :)
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Już jest książka

Książka wyczerpała temat, i nikt już nie pisze na grupę? :)


ja piszę :-) .

moja żona idzie dziś na KM. Zobaczę czego tam ucząi czy to przydatne dla kobiet. :-)

Jutro mogę podzielić się wrażeniami - choć po pierwszy mrteningu zazwyczaj niewiele można powiedzieć.

pozdro.
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Już jest książka
Pytalem w kilku ksiegarniach w Lodzi i nikt o takiej ksiazce nie slyszal. W jednej nawet uslyszalem, ze Proszynski i S-ka stoi na progu bankructwa wiec raczej nikt nie chce juz z nimi handlowac :?: .
W koncu zamowilem u Proszynskiego przez Internet i wlasnie dzisiaj otrzymalem :D . Dalem do czytania mojej towarzyszce zycia i czekam na jej opinie. Jak skonczy to sam tez przeczytam.
  • 0

budo_mangifera
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Już jest książka
Jetem w fazie czytania wlasnie tej ksiazki, musze przyznac ze jest napisana ciekawie i trudno sie od niej oderwac. podobaja mi sie liczne przyklady-wypowiedzi kobiet. Mam nadzije ze troche mi ta ksiazka pomoze ..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024