Skocz do zawartości


Zdjęcie

Progressive Fighting Systems


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
185 odpowiedzi w tym temacie

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Progressive Fighting Systems
Czesc !
Niedawno wrocilem z Monachium. Cwiczylem tam z Michaelem Grunerem -Senior Instruktorem Jeet Kune Do w organizacji Paula Vunaka - Progressive Fighting Systems, w ktorej znany w Polsce Roy Harris jest takze Senior Instruktorem.
Spotkanie z Michaelem Grunerem, sparingi z jego uczniami oraz ciezka praca przez ostatnie lata zaowocowaly przyjeciem mnie do organizacji PFS i nadanie mi stopnia Asystenta Instruktora w JKD. Zostalem takze jedynym jak do tej pory przedstawicielem PFS w Polsce.
Jak wszystko wypali to mam nadzieje ze we wrzesniu ruszy pierwsza grupa treningowa JKD w Trojmiescie!
Przepraszam ze sie tak chwale ale jestem mocno zajarany i dawno nie mialem takiego powodu do :drinking:
:peace: :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
Grats,
Mam nadzieje ze dasz znac kiedy szkola ruszy.
Jeszcze raz gratulacje. 8)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
Gratulacje!
W Trójmieście powiadasz 8)
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
Gratulacje poklon

Mam nadzieję, że sekcja będzie gdzieś w Gdyni i że nie będziesh zdzierać za dusho :twisted: :)
  • 0

budo_matti
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
Gratulacje!!!

Szykuje się powstanie drugiego poważnego osrodka JKD w Polsce.
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
Gratulacje. No i czekamy na więcej informacji w reklamach klubów, lub co, gdzie kiedy. Czy bierzesz już jakies konkretne lokalizacje w 3mieście pod uwagę?
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
Tak, na razie chodzi mi po glowie Galeon na Morskiej w Gdyni. Moze macie jakies pomysly. Potrzebna jest sala z materacami.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
Gratulejszony dla Kenjiro
Galeon-mala sala,zimno jak cholera,ale generalnie dobrze mi sie tam cwiczylo.mankamentem byly ceny,jakie narzucal galeon,ale nasza sekcja jakos dala rade:)
Kenjiro ,sugeruje tez sprawdzenie mat na stadionie baltyku.
w ogole chetnie sie pisze ja JKD,weic jakby co,to mam zamiar sie pojawic na treningu
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
Można popytać. Jaka powierzchnia będzie potrzebna? Zapotrzebowanie społeczne na te zajęcia jest jak widzisz duże :)
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
Powierzchnia? Nie mniej niz 100 m kwadratowych. Oczywiscie z mozliwoscia zainstalowania materacow. Materace nie na kazdym treningu beda potrzebne. A im dalej tym czesciej beda w wykorzystaniu...
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
Kenjiro a dowiadywałeś się czy nie dałoby rady ruszyć z tą sekcją w YMCA w Gdyni?? Sala duża, maty są (twarde i niestety trzeba je nosić, ale...) i może wyjść taniej niż w Galeonie. Nie wiem tylko czy znalazłyby się jakieś wolne (rozsądne) godziny. Spróbuj i tam, życzę powodzenia i czekam na wieści.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
No wlasnie sie dowiadywalem i mam juz nagrana sale w YMCA. Jesli bedzie mniej niz 16 osob to bedziemy na malej sali (tej z lustrami) jesli wiecej to sprobuje zalatwic duza. Tylko ze duza sala jest mocno oblozona i jesli nie uda sie jej zalatwic to niestety liczba miejsc w grupie bedzie ograniczona do 16 na zasadzie kto pierwszy sie zapisze ten lepszy;).
To tak na 99% bo jeszcze nie podpisalem umowy.
Niedlugo beda plakaty w 3City odnosnie sekcji wiec wypatrujcie ;)
pozdrowionka i do zobaczenia na treningu.
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
No to pięknie :-) Mógłbyś podać orientacyjną cenę?? Jeśli będzie mnie stać i będę się wyrabiał na tr. ze szkoły to mash jush jednego ucznia (albo nawet dwóch, bo qmpel tesh jest zainteresowany).
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
Ile treningów tygodniowo przewidujesz i w jakich godzinach sala będzie do dyspozycji? Pytanie jest może nieco lamerskie ale interesuje mnie metodyka zajęć, tzn. czy przewidujesz naukę "od podstaw", czy nastawiasz się na pracę z ludźmi oćwiczonymi w innych stylach/sztukach? Mało ludzi w Polsce uczy JKD stąd ta niewiedza.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
Treningi beda prawdopodobnie 2 x w tygodniu po 2 godziny. Najbardziej prawdopodobne terminy to poniedzialek, czwartek. Godziny rozpoczecia to miedzy 19.00 a 20.00. Cena jeszcze nie ustalona ale oscylowac bedzie wokol 80 zl za miesiac. 16 godzin treningu to wychodzi okolo 5 zl za godzine.
Od czego zaczniemy bedzie zalezalo glownie od ludzi jacy tam beda. Jesli posiadaja juz jakies doswiadczenie z boksu, taja, kali, BJJ, Sambo to bez sensu byloby zaczynanie nauki od lewego prostego. Jesli jednak przewazac beda ludzie z malym doswiadczeniem - no to lewy prosty ;) .

W praktyce to zapewne wyjdzie tak iz bede do kazdego cwiczacego podchodzil indywidualnie - taki jest przeciez sens koncepcji JKD.
Na pewno beda zapraszani ludzie bedacy autorytetami w podstawowych skladowych JKD np Pan Soczewinski z boksu.
Bedzie dobrze :)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
Kenjiro,a czy moglbys okreslic co bedzie obejmowal trening?czy beda elemnty thai boxu,bjj,zpasow,jujitsu itd.?taaa,to pytanie tez jest lamerskie :)
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
No przeciez juz pisalem...
No dobra jeszcze raz...
Stojka: raczki jak w boksie i panantukanie, nozki jak w thai, savate i pananjakman, zwarcie - zapasy, thai, kali, parter - BJJ, Sambo.
Wszystko oczywiscie nie jest oderwane od siebie. Sa to elementy wyciagniete z tych metod walki i poprzez pewne metody treningowe polaczone w jedna calosc.
Noz, maczeta, palki z Kali (Inosanto, Ilustrisimo).
Jasniej napisac sie nie da. Trzeba przyjsc na trening!!! :twisted:
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
Wchodzę w to! Za "Soczewę" to z przyjemnością zapłacę i więcej :) . Pozdrawiam i czekam na jakieś info na forum zanim zaczną się regularne powakacyjne treningi, no chyba żebyś chciał coś jeszcze zacząć w sierpniu. To też git.
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
Błagam tylko nie o 20 !!!!!!!!!!!!!!!!!! Matka nie będzie mi pozwalała tak późno wracać do domu :!: :!: :evil: :cry: :evil: :!: :!: Wiem, że to żałosne, ale mieszkam na zadupiu (Chwarzno) i powrót do domu o 23 dla moich rodziców to koszmar. Plizzz niech będzie ta 19... :|
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Progressive Fighting Systems
Ej spokojnie, będę wracał furą na Witomino, ten kawałek sobie przejdziesz przez lasek, a nuż przyjdzie wykorzystać świeżo nabyte umiejętności w praktyce :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024