Skocz do zawartości


Zdjęcie

zwody SW warszawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

zwody SW warszawa
mam tkie pytanko: które teamy przyjadą do warszawy na zawody sw we wrześniu????
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zwody SW warszawa
jesli przyjada kluby zrzeszone w bjj polska i lidze bjj to jest szansa zorganizowania pierwszych prawdziwych ogolno-polskich zawodow submission wrestling.

szczeguly na valetudo.pl
  • 0

budo_bdgkf
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zwody SW warszawa
Jak to jest z tymi zawodami-jedne we wrześniu drugie w listopadzie?-bez kitu ale czegoś tu nie czaje.Swoją drogą to wrzesień to trochę lightowy termin, bo sporo osób zacznie trenować dopiero w październiku z powodu studiów,a na rozgrzańca na te zawody jechać to trochę przypał.
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zwody SW warszawa
we wrzesniu sa zawody bez gi a w listobadzie w gi. jesli chodzi o termin to jest taki jak kazdy inny. po wakacjach zreszta wszyscy sa w wiekszosci wypoczeci i chetni do walki :)
  • 0

budo_bdgkf
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zwody SW warszawa
:( Chustkowo,bo bardziej się jarałem właśnie 'no gi'-a tu będzie trzeba się przygotowywać samemu,bez sparingów itp.,bo do Poznania wracam dopiero pod koniec września.
ps.A jak ma być z podziałem-bo po zawodach w Gdyni Karol mówił że będzie podział na początkujących (ćwiczących poniżej roku),niebieskie i reszte.(czy coś wtym stylu).
  • 0

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zwody SW warszawa
a to, to wie chyba tylko Mirek :) w kimonach raczej napewno bedzie podzial na pasy a bez to nie wiem
  • 0

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zwody SW warszawa
z tym ze mozna trenowac kilka lat i nie miec niebieskiego pasa, watpie zeby byla grupa trenujacych ponizej roku. Jezeli ktos trenuje krotko a ma okazje to i tak powinien przyjechac bo takie zawody daja naprawde duza, szczegulnie tym ktorzy trenuja krotko
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: zwody SW warszawa
Kapu:
Niech ktos to naprawi na stoce gdyz mozna odniesc wrazenie iz obie imprezy: ta we wrzesniu jak i w listopadzie beda w tej samej formule czyli SW.
W SW ciezko zrobic podzial na pasy. W Bjj sens to obecnie ma maly. W SW nie mozna. Co zrobic np. z takimi z LL ?
PZ.
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zwody SW warszawa
Przykro mi ale w tej chwili o zawodach wiadomo naprawde niewiele :? Myle ze jak Mirek wroci z obozu wszystko wyjasni i wtedy ktos wrzuci pelne info do dzialu zawody...

Najprawdopodobniej w zawodach SW we wrzesniu podzialu na pasy nie bedzie. Jesli chodzi o bjj to tam raczej podzial nastapi(vide zawody w gdyni).
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: zwody SW warszawa
Kapu,
Jezeli beda to zawody otwarte w bjj to czy niebieskie beda sie bic z purpurami ?
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: zwody SW warszawa
Kapu,
Jezeli beda to zawody otwarte w bjj to czy niebieskie beda sie bic z purpurami ?
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zwody SW warszawa
pialem juz ze niewiele wiadomo o tych zawodach. wszystko to "najprawdopodobniej". wydaje mi sie ze podzialu nie bedzie(vide liga) ale kto wie...
  • 0

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zwody SW warszawa
no dobra wszystko fajnie ale ja sie pytalem które teamy przyjadą do warszawy na te zawody więc jeżeli kto wie że jego drużyna się wybiera niech da znać
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: zwody SW warszawa

no dobra wszystko fajnie ale ja sie pytalem które teamy przyjadą do warszawy na te zawody więc jeżeli kto wie że jego drużyna się wybiera niech da znać


Odwroc pytanie. jakie zawody ? co o nich wiadomo ?
Oprucz tego ze beda i jakie jest wpisowe nic nie wiadomo. Deklaracje startu na pewno zloza wszyscy. Kto pojedzie? To juz inna sprawa.
Na jesieni szykuje sie kilka duzych imprez i po prostu moze nie starczyc czasu / funduszy (Krakow / Szczecin).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024