Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_senior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
Moje pytanie dotyczy celu i czasu, który chcecie poświęcić na trening. W moim wypadku robię to aby poprawić ogólna sprawność i chciałbym trenować przez wiele lat ( treningi 3-4 razy w miesiącu ). Zastanawiam się czy wielu z was zamierza związać swoje życie z zawodowym uprawianiem BJJ – czy to jako zawodnik czy trener.
  • 0

budo_jetisc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
ja trenuje do konca miecha a potem wracam na capo, ale "I be back" jeszcze nie wiem kiedy.
  • 0

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
ja chce trenować aż ściana w moim pokoju wypełni się medalami :)
ot takie skromniutkie marzenie
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
A ja chce trenować tak długo jak będe mógł :) Tyczy się to nie tylko BJJ ale i innych styli... A jeśli chodzi o kariere zawodniczą to myśle że na to jest już za późno :roll: Trener? Kto wie może w przyszłości jak już nie będe mógł tak intensywnie ćwiczyć :wink:
  • 0

budo_radziawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chełm/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
a ja trenuje bo mi sie to podoba i chce w tym być coraz lepszy, moze to troche trywialne, ale prawdziwe.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
Zamierzam trenować jak długo bede mógł. Niewyobrażam sobie jak mógłbym np. teraz przestać ćwiczyć i już nigdy nie wrócić na mate. Treningi dają mi ogromna satysfakcje, czuje sie dobrze, więc mam nadzieje ze to będzie trwało jak najdłużej. Medale, puchary.. jasne. Bycie trenerem również fajna sprawa ale jak sie życie potoczy niewiadomo(np. teraz nietrenuje od ponad 3 miesiecy - zerwany mięsień), niema co planować. Póki co sumienny trening
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
Bede trenowac tak dlugo, jak bedzie mnie to bawic. Wstrzymuje sie od deklaracji powaznych, bo zawsze lepiej zrobic cos ponad plan niz nie spelnic wlasnych oczekiwan.
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
Ja w swojej karierze w sportach walki kierowalem sie jedynie skutecznoscia uzywajac wlasnej wiedzy, przechodzilem ze sportu mniej skutecznego w bardziej. Tak w koncu dotarlem do bjj ktory jest sportem wedlug mnie ( i chyba wiekszosci ludzi ze swiata MA) najskuteczniejszym i chyba nic lepszego nie zostanie stworzone, a napewno nie w najblizszym czasie. Zostane wiec przy tym jak najdluzej mi zdrowko i czas pozwoli( a to jest jeszcze duuuuuuuuzo treningow- 18 wiosen dopiero:)).
  • 0

budo_senior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
Wygrywanie zawodów O.K.
Zabawa O.K
Samoobrona ? Podejmę może teraz dość drażliwy temat przydatności, skuteczności BJJ w walce, który został przedstawiony jako główny argument za treningiem przez pinecone85. Wydaje mi się, że to po prostu nieprawda. BJJ jest skuteczne, ale czy jest skuteczne na ulicy stosowane przez słabo wyszkolonych ( tu mam na myśli mniej niż niebieski pas ). Czy jednak nie lepiej mieć 50cm w bicepsie.
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?

BJJ jest skuteczne, ale czy jest skuteczne na ulicy stosowane przez słabo wyszkolonych ( tu mam na myśli mniej niż niebieski pas ). Czy jednak nie lepiej mieć 50cm w bicepsie.


Jasne ze człowiek ktory przyszedl na kilka treningow i cos tam zobaczyl nie bedzie kozaczyl na ulicy. Jednak wydaje mi sie ze po kilku miesiacach intensywnego treningu to juz inna sprawa. oprocz nabytych umiejetnosci dochodzi calkowita zmiana sposobu myslenia o walce. po prostu bjj w polsce jest jeszcze tak malo znane ze bardzo latwo zaskoczyc przeciwnika nawet jesli trenuje sie dosc krotko.

ps. 50cm w bicepsie dodatkowo nie zaszkodzi
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
Tematem tego postu nie jest czy bjj jest skuteczne a ile zamiezamy trenowac. Ja sie wypowiedzialem jak dlugo zamierzam trenowac ten sport bo takie bylo pytanie a dla mnie odpowiedz na nie scisle wiaze sie ze skutecznoscia ( wedlug mnie scisle zaznaczylem ) owego. Postow poruszajacych temat skutecznosci bylo juz zapewne wiele i chyba nie ma sensu poruszac tego problemu jeszcze raz.
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
oj sorka zamieRZamy przez "rz". Bardzo nie lubie robic bledow :D i wolalem sie poprawic.
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
Do konca wakacji zamierzam trenowac 5 dni w tygodniu, a pozniej to sie zobaczy :) Naturalnie od sierpnia wracam do mojej capoeiry :)
  • 0

budo_mściwoj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słoneczna Kalishfornia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
Ja jak wielu przedmówców czyli jak tylko bede mógł. A kariera hmm chyba jestem juz na to za stary ale pewnie będę mógł uczyć moje potomstwo :)
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
ja jak zaczne trenowac to bede chcial tyle ile tylko bede mogl :) hehe a ile trzeba miec lat zeby miec jeszcze szanse na jakas kariere?:P
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?

ja jak zaczne trenowac to bede chcial tyle ile tylko bede mogl :) hehe a ile trzeba miec lat zeby miec jeszcze szanse na jakas kariere?:P


Bjj to sport jak narazie amatorski (Europa) wiec kariere moze zrobic kazdy :) . Wszystko zalezy w zasadzie od Ciebie kim bedziesz.
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
:) jedno wiem - samym bjj swiata nie zawojuje :) jak to powiedzial Saku (chyba) "Era jednostylowcow juz dawno minela" (jakos tak to bylo ;) ) dobra ale nie schodzmy z tematu :D
  • 0

budo_p4w3l
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Środa Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
z racji planów zawodowych trenowanie SW wyznaczylem sobie na jeszcze 5 lat...w tym czasie bede trenowal bjj...rownoczesnie przez 2-3 lata bede sie zajmowal boxem by potem przerzucic sie na kickboxing...w wakacje mam zamiar robic zapasnicze "rekonesanse"...bedzie cos ze mnie ?
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
Pawel, jak zaczniesz ruszac dupe na rozgrzewki, to moze bedzie.
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo zamierzasz trenować BJJ ?
hyhy Pawel wyjedz do shaolin a co tam w koncu i tak zamierzasz cale zycie trenowac :) Z wlasnych doswiadczen wiem ze trenowanie 2-3 stylow walki naraz jest trudne do pogodzenia czasowo i fizycznie na dluzsza mete...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024