Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze Poczatki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_dragon_ball_z
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto brudne ale najpiekniejsze..

Napisano Ponad rok temu

Nasze Poczatki
Niewiem czy byl juz taki post ale chcialbym abyscie pisali tutaj o tym jak zaczeliscie treningi SW. Jak zaczynaliscie przez co przeszliscie, jak sie tym wogole zainteresowaliscie.Jaka droge przeszliscie i co z tych treningow wyniesliscie(czy sie oplacalo czy to tylko strata czasu oczywiscie jedynie wedlog was).A takze odpowiedzcie ktora sztuka walki jest dla was najlepsza i dlaczego BJJ :)
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dragon_ball_z
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto brudne ale najpiekniejsze..

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
ale chodzi mi bardziej o to co przemowilo do was aby zaczac trenowac BJJ, Luta ,sambo itp. "chwytane" SW? Co sie stalo ze np. nietrenujecie tego co poprzednio a zajeliscie sie grapplingiem w tej formie. Newiem moze niezrozumiale pisze :) ale mam nadzieje ze zrozumiecie oco mi dokladnie chodzi :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
Tamten temat Genosha to z pytaniem CO trenujemy, a nie Dlaczego..
Swoja droga czy nie padl ten temat ? no niech bedzie....

Czemu ? Bo chcialem sie nauczyc bic i bronic przed starszym bratem :oops: .
Na plakacie bylo tych 2 bijacych sie ludzi no i ta tajemnicza nazwa "vale tudo"..... a dalej jakos to juz poszlo.
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
:D ja pamietam doskonale, przyszedl sobie chłoptaś po kicboxingu na trening bjj, myslal ze pokaze jak sie walczy, nalozyl rekawice i w ciagu 5 walk klepal mocniej niz Zoska dywan:) konczyli go chlopcy na najprzerozniejsze sposoby, czaem nie wiedzial nawet jak nagle znalazl sie na ziemi, przeciez to on bil:) taaaaak bjj to piekny sport, cudowny, technika i taktyka nad sila i masa. Zrozumiel przewage parteru nad stojka, zrozumial wlasnie dzieki swojej bezradnosci podczas tych walk, gdy nie mogl sie ruszyc, zadnego wyjscia nawet uciakac nie bylo jak:) ehh piekne czay:)
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
Hast w tamtym topicu to wszystko jest chyba ;-) wielu ludzi wyjasnia, 'dlaczemu'... no ale niech bedzie.

Bjj zainteresowalem sie dzieki gali Pride, UFC i wyczynom Ricksona i Royce'a Gracie. Wiec nic oryginalnego :)
  • 0

budo_dragon_ball_z
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto brudne ale najpiekniejsze..

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
No wkoncu mnie ktos zrozumial :) dzieki Hast =]

Moje poczatki a raczej poczatek(trenuje bjj dopiero 2mies.) wzial sie z tego ze obejzalem kilka UFC i zobaczylem jak malutki "chloptas" pokonuje kazdego kto stanal mu na drodze...byl to Royce Gracie. Potem szukanie o tym na necie, troche technik z kumplami i stwierdzilem ze sie zakochalem.postanowilem poszukac klubu BJJ w Szczecinie i okazalo sie ze Berserkerzy sa wlasnie stad. I tak sie to zaczelo...nic oryginalnego :)
Jeszce nieumiem tej "miekkosci i kulania" i zastepuje technike sila i szybkoscia,ale poznajac coraz to wiecej technik robie sie coraz bardziej "miekki" :) wiec uwazajcie na przyszlych ligach....zart bo i tak dostane w du..e.

Hast mam nadzieje ze teraz sie niemscisz na bracie :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
Dragon Ball,
Nie mszcze sie. Kiedys zbieralem KO teraz najgorsze co moze mi sie przytrafic to gilotyna. Silny jest gosc.
Od pazdziernika zaczyna treningg judo i bjj u mnie w sekcji wiec bedzie ciekawie :) .
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
Dzisiaj mialem zamiar isc na pierwszy trening bjj, ale bylem za bardzo zjebany po calodziennym szukaniu pracy wiec niedlugo pewnie do was dolacze bo w wawie nie ma nic innego oprocz bjj w wakacje. Z nudow sie przejde wiadomo moze cos z tego wyjdzie.
  • 0

budo_miszczu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
Pewnego razu przychodze sobie do szkoły i dowiaduje sie, ze 2 osoby z mojej klasy cos trenuja... 8O Zawsze sie fascynowalem MA, no to jak JA nie trenuje?! Potem szukałem czegoś odpowiedniego dla siebie kierujac sie glownie fajna nazwa bo sie nie znalem :oops: Jakims cudem trafilem na to forum i poczytalem o najlepszym wg wszystkich systemie: bjj. Znalazlem cos o Grappling Krakow i.... Od lutego 2003 zapierdzielam na treningi :D
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
Najpierw dluuugo karate...12 lat. Potem troche znudzony zaczalem szukac czegos nowego. Obejrzalem tez w tym czasie UFC (straszna kopia z Ruskim podkladem :) )
No i trafilem do "oslawionego" Boruty. Najpierw na sekcje potem jeszcze prywatne lekcje. No tral chcial ze znalazlem sie w Lodzi w szkole Wojtka Adamusika. No i mocno zajaralem sie koncepcja JKD...Idea bycia skutecznym w kazdym dystansie walki. Zwlaszcza podchodzi mi zwarcie...I tak to sie buja do dzis.
Aha, jeszcze zaczalem szukac dobrego noza bo to co jest cwiczone poza USA to kiczowate jest. Roy Harris napomknal ze znalazl faceta od Kalis Ilustrisimo i ze Ilustrisimo wsrod broni to tak jak BJJ wsrod sztuk golymi lapkami. Zaczalem szukac i znalazlem. W mim JKD jest tez noz z Ilustrisimo.
To tyla... :)
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
sorka...za duzo pifka...
Oczywiscie nie poza USA tylko poza Filipinami jest wszystko co cwiczone kiczowate...Wybaczcie ale rozumicie :)
  • 0

budo_dragon_ball_z
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto brudne ale najpiekniejsze..

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
Brisban polecam BJJ z calego serca :) Niedosc ze ciekawy to jeszcze realnie skuteczny w walce. A jak jeszcze masz w sekcji zajecia Vale Tudo to juz wogole zaj..iscie.

Hast -> to jak zacznie twoj brat chodzic to dopiero bedziesz mial fajnie :)
Ja ze swoim niemialem problemow bo on wysoki i chudy a ja umialem sie ruszac wiec jak kiedys do mnie zaczynal to dostal piescia w brzuch i sie poddal :) Do dzisiaj mam spokoj, a jak sie dowiedzial ze trenuje BJJ i Vale Tudo to teraz wogule niezaczyna :)
  • 0

budo_jedynkarz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
Dragon ball z, wiesz chyba jak to było ze mną. Nie porzuciłem swojej pierwszej sztuki walki i ciągnę to dalej tylko może trochę w inny sposób. W sposób bardziej skuteczny.

ps. Mówiłeś że nikt Ci nie wychodzi z trójkąta :wink:

1-arz
  • 0

budo_dragon_ball_z
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto brudne ale najpiekniejsze..

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
nikt ze zwyklych ludzi i kiedy niejestem zmeczony ;)

A osoby ktore wyszly to: Mariusz, Maciek, Yamabushi, Jedynkarz i kilu innych masterow :) (tych ktorych niepamietam przepraszam) Ale takie zwykle "ciecie" typu Zapasior to szans niemaja :) (zart, wiec bez obrazy prosze)

Ale juz niedlugo...poznaje nowe techniki trzymania trojkata itp. :) A pozatym juz niedlugo przejde do cwiczen jak zalozyc balahe gdy ktos ucieka z trojkata :) Ostatnio to widzialem i mi sie spodobalo :) A pozatym trojkaty rzadza...=] szczegolnie te z dziewczynami ;)
  • 0

budo_dragon_ball_z
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto brudne ale najpiekniejsze..

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
A pozatym to niebyl trojkat tylko cie nogami trzymalem ...;)
  • 0

budo_dragon_ball_z
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto brudne ale najpiekniejsze..

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
I jak mozesz to opowiedz swoja historie, ja ja znam ale moze ktos inny by chcial poznac.No chyba ze nie chcesz, masz do tego prawo.Ale chyba warto. :)
  • 0

budo_jedynkarz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
Jak bym napisał to ludzie by pozasypiali przed monitorami. :splat: Krótko mówiąc jako człowiek uprawiający uderzane sztuki walki 14 lat z czystym sumieniem mogę powiedzieć że skuteczność Bjj nie podlega dyskusji. Nie żałuję tych 14 lat bo nie była to strata czasu tylko takie dłuższe przygotowanie do Bjj. Pozdrawiam 1-arz
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
hehe ToMeK to ty masz leb;] jescze o jednym masterze zapomniales OMNIE!!;];];];]
  • 0

budo_dragon_ball_z
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto brudne ale najpiekniejsze..

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze Poczatki
tak sobie mysle ze juz za duzo trojkatow(znaczy sie samych) wiec zaczynam opanowywac cos innego...a co to zobaczycie :)
A ty smieszek na treningi marsz to powalczymy, a nie sie obijasz, ja proponuje szpaler tak jak dla capoeiry ;)

Zapomnialem tez o masterze Bagim, ale jego to nawet chyba niemusialem wspominac :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024