Skocz do zawartości


Zdjęcie

1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
Wiec po krotce.
Treningi odbywaly sie 3x dziennie plus wolna mata wieczorem.
Jeden trening to jakies 1,5 godziny.
Trening poranny to byla czysta technika. w czasie treningu byly pokazywane 4 techniki. Byly dokladnie tlumaczone i objasniane. Czasu bylo dosc.
Drugi trening to juz byla powazniejsza sprawa. Podzielony byl na 2 czesci. Kondycyjna i na trening obalen lub shootfighingu (vale tudo).
Trzeci, wieczorny, trening poswiecony byl w calosci na walki. 6x 10 minut.
Caly obiekt osrodka wypoczynkowego miesci sie nad jeziorkiem. Byly do dyspozycji kajaki, silowia, sauna, boisko do koszykowki, pilki noznej, lasy do biegania, scianki wspinaczkowe, lina.
Jezeli chodzi o jedzenie to chyba byla to jedna z lepszych stron obozu. Jedzenie bylo bardzo dobre i zasadniczo nie limitowane.
Caly turnus byl bardzo wyczerpujacy i dalo sie do szczegolnie znac o sobie w czasie ostatnich dni gdy wiekszosc osob byla wyraznie juz zmeczona.
Pod koniec obozu odbylo sie ognisko z pieczonym prosiakiem poprzedzonym uroczystym chrztem na samuraja wszystkich "florkow"
W czasie obozu wystepowaly tez dodatkowe atrakcje w postaci szpalerow czyli tak zwanych tuneli milosci.

Dobra to tyle.
  • 0

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
Moim zdaniem obóz udał się świetnie. Jak na obóz sportowy panowały tam bardzo dobre warunki. Wyżywienie było wyśmienite i pozwalało się zregenerować. Każdy "kulturysta" ;P mógł uzupełnić zapotrzebowanie na białko pysznymi twarogami.
Co do walk to na każdego przypadało 6 walk, więc w sumie było ich więcej :D.
Oprócz atrakcji, które wymienił Hast to: prawie codziennie wieczorem odbywały się ogniska oraz seanse filmowe, na których wyświetlano różne filmy oraz turnieje. Ci, którym nie wystarczało oglądanie Pride w TV mogli sami uczestniczyć w nim na PS2. Najbardziej wytrwali jeździli z Nikosiem na wiejskie dyskoteki ;P. Na obozie można było również zaopatrzyć się w wszelakiego rodzaju naszywki, breloczki i ciuchy Bad Boya. Poza tym do dyspozycji mieliśmy również bilard, stół do ping ponga oraz sprzęt do karaoke.
Największe atrakcje przeznaczone były na chrzest. Podczas tej uroczystości mogliśmy zobaczyć (oraz sami w tym uczestniczyć :D) mi. kankana, męski striptiz, walkę "ciemnej strony mocy" z Songiem, "liczne cięgi, razy i biczowania" oraz wiele innych scenek przedstawiających np. ewolucje sztuk walki. Każdy uczestnik chrztu musiał również napić się "ambrozji". Pod koniec chrztu wszyscy samuraje mogli skosztować pieczonego świniaka oraz kiełbasek.

Banzaii !!!!
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
Co tu duzo mowic poprostu bylo zajebiscie NAWET ja JAKO ten CO dostalem prawie najwiecej SZPALEROW jestem zadowolony ;]]]]

Chcialem dodac ZE tekstem calego OBOZU zostal tekst SMIESZNE , SMIESZNE , czy to ku*** jest SMIESZNE!!! ;] wymawiany przez CIPKA zwanego rowniez jako CIPAO ;];];] pozdrfka dla wszytkich SAMURAII;] :) [/b]
  • 0

budo_jedynkarz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
I tak chyba nikt nie ma takich plecków jak Student. No i nie zapominaj że chyba tylko Hast załapał się na 5 szpalerów podczas jednego treningu.

Śmieszek, pytałeś o zdjęcia z obozu. Chyba jeszcze na poniedziałek nie wywołam bo muszę coś tam jeszcze dopstrykać. Może dopstrykamy właśnie na poniedziałkowym treningu :wink:


Trochim. A jak Ci sie podobał mój skecz o brazylijskim kochanku :?:

Pozdrawiam 1-arz
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
Panowie, Pietaszek bodajrze wylapal na jednym treningu 7 szpalerow :)
  • 0

budo_jedynkarz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
Faktycznie. I miał chyba najgorszy chrzest z nas wszystkich.

1-arz
  • 0

budo_dragon_ball_z
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto brudne ale najpiekniejsze..

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
bo pietaszek sobie zasluzyl...sam slyszalem jak odzywal sie do samurajow. i ogolnie nieumial sie bawic =] Ja wrocilem z obozu zadowolony i odrazu na nastepnym treningu zobaczylem swoje postepy.Jak bym mogl to bym zostal tam dluzej.
Pozdr dla wszystkich Samurajow, bylych Florasow(sam nim bylem) i calej reszty...narazie sie regeneruje na treningach o 18 =] narazie tylko tyle...

acha czy ktos pamieta te zimne przyjemne maty o 7 rano?ja juz tesknie...
  • 0

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
Co do pleców to najgorzej mieliśmy chyba my, ponieważ nasze kimona są bardzo cienkie, ale nie ma co narzekać bo Piętaszek pod wieloma względami miał gorzej ;P.

Dołączona grafika
Na samym dole Piętaszek zwany również Filipkiem lub Konopkiem. BTW. Część osób już z niego zeszła.

A jak Ci sie podobał mój skecz o brazylijskim kochanku ?

Był to jeden z najlepszych skeczów :D
  • 0

budo_capoeira
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berserker's Team

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
Jak dla mnie oboz byl zajebisty na maxa. Atmosfera byla super treningi tez bomba i bylo sie tez z czego posmiac ,:D tunele milosci nie pasowaly wogule do tuneli smierci( paru z nas je przeszlo) chodzi mi o te kochane przez wszystkich low kicki :cry: . Wielkie uzxnania dla trenerow za zorganizowanie takiego obozu. Juz niemoge sie doczekac nastepnego :twisted:
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
Ej Ej niezapominajmy ze ja juz 1 dnia dostalem ;] 2 szpalery 2 dnia znof 2 szpalery ;] 3 dnia znof 2 szpalery ;] caly 4 dzien BYL dlamnie bez szpalerow ;] i w 5 dzien dostalem znof jeden ;] ale to byl szpaler LOW KICKOW ;];] i juz niepamietam czy w 6 mialem ale mniesza ztym mialem kolo 8 czy 7 szpalerow ;] moje plecy byly obolale ;]

A co do plecow STUDENTA on mial poprostu DELIKATNE plecki dlatego tez mial strasznie posiniaczone PLECY i wygldal jak BIEDRONA :}

A ogolem to pietaszek to INNA HISTORIA ;]!!! hehe ZWALA BYLA jak praiwe z 25 masek sie na niego polozyla ;] a on piszczal ;];] :) :)

MaM jedno pytanko TROCHIM do ciebie kim jestes..;] chyba mi sie przedstawiales ale niejestem pewny wiec jak mozesz ;] sie przedstawic ;]
  • 0

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony

MaM jedno pytanko TROCHIM do ciebie kim jestes..;] chyba mi sie przedstawiales ale niejestem pewny wiec jak mozesz ;] sie przedstawic ;]

Przedstawiałem Ci się. Byłem jednym z TKD. Walczyłem z Tobą, a tuż obok nas Marta el. Czołginio męczyła mojego kumpla i nas poganiała.
  • 0

budo_dragon_ball_z
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto brudne ale najpiekniejsze..

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
Marta el Czolginio zwana rowniez przez Bagiego podczas kapieli w jeziorku "morswinkiem" =]
  • 0

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
Przypomniała mi się jedna ciekawa sytuacja z obozu.
Kiedy oglądaliśmy UFC przyszła mała grupka osób z Aikido i zaczęli oglądać TV z nami. Nagle padło pytanie:

- Senseju czy to prawda, że w tym się zabijają?
- Widzisz ... I w Aikido się czasami zabijają.

Później przyszedł jeszcze jakiś dzieciak "O ... co to jest? Boks ziemny?".
  • 0

budo_jedynkarz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
Jak macie więcej zdjęć albo będziecie mieli to wrzucajcie. Dzięki 1-arz
  • 0

budo_marx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
Na obozie bylo rewelacyjnie, ludzie w pozadku , treningi wypasione,poprostu nic dodac nic ujac. Wszyscy czekamy na nastepny oboz, tym razem jako samurajowie :) pozdrowienia dla wszystkich od teamu ŁAMATOR! narka
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
marx ;] mam male pytanko jak sie czuje ;] duzy koles z waszego TEAMU ;] ;;] niewiem jak ma na imie bo sie nieprzedstawil wiem tylko ze wazyl 108 kg hhihi ;]
  • 0

budo_dragon_ball_z
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto brudne ale najpiekniejsze..

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
Hast a pamietasz dzieci z Aikido? Jak zobaczyly troche technik BJJ i zaczely biegac po macie, rzucajac sie na ziemie i krzyczac "Jujitsu, Jujitsu!" pochwili wszedl ich sensei i jak to zobaczyl to troszeke sie zdenerwowal :) A najlepsze bylo stwierdzenie jednego z nich po tym jak z Capoeira pokazalismy im trojkat - " O! teraz jak kogos rzuce na ziemie na Aikido to odrazu udusze..." takie mile grzeczne dzieci...
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
taaa i takie male dzieci nauczyles tez udezac z lokcia a potem to na korytarzu na sobie cwiczyly.... :roll: pamietamy, pamietamy ;)
i ja tam tez bylam Dragon_Ball_Z_jiujitsu dobrze ze sie od was nie ucze :lol:
  • 0

budo_dragon_ball_z
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto brudne ale najpiekniejsze..

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
ja im takiego czegos nie pokazalem :) same sie z filmow nauczyly :) ale dowiedzialy sie tez ze na wyzszym poziomie wtajemniczenia aikido dowiedza sie jak paralizowac energia :) jak to pokazywal im na mnie Yamabushi :) i wiedza tez ze musza rozrabiac zeby duzo "pompowac" :wink:
A ze tam bylas to pamietam, jakbym mogl zapomniec :) tylko ze nicka nie znalem z Budo. A teraz juz znam.
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 turnsu obozu Berserkerow zakonczony
pompki to sama im zadawalam ;) z filmow powiadasz? dobra dobra takie cos to mozesz dzieciom tak samo jak paralizowanie energia chodz mi jeszcze brakuje do tego wyzszego poziomu :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024