Skocz do zawartości


Zdjęcie

rozcięcia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

rozcięcia
Nie wiem czy to tu czy w zdrowiu ale mam takie pytanie. Macie może jakieś sposoby na rozcięcia i to takie jakieś wieksze, mialem ostatnio mały ,,wypadek'' i teraz się zastanawiam co zrobić żeby to było jak najmniej widać.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: rozcięcia
Eeee, ja nie kumam. Może trzeba zszyć. Jeśli chodzi o kurtkę - polecam krawca. Jeśli o skórę własną - lekarza. Jeśli duże naczynia krwionośne - grabarza. A y co byś chciał sobi rozciąć, czym i na jaką głębokość?
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: rozcięcia
Chodziło, mi o to że mam rozcięcie i chciałem sie dowiedzieć czy są jakieś środki co jak sie nimi smaruje to blizna zejdzie, z czego okłady robić itd. itp. Rozcięcie jest świerze czyli najlepiej jak jakieś okłady albo coś takiego by mnie najbardziej interesowało.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: rozcięcia
Do czasu zagojenia jedynie zabezpieczać przed nadkażeniami. Po zdjęciu szwów i zejściu strupa można stosować Contractubex (drogi) lub Cepan (tańszy).
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: rozcięcia
ale pamietaj, że blizny odniesione w boju dodają nam mestwa i od zarania dziejów są powodem do dumy!! :)

no chyba, że masz rozciencie zrobione nożem do papieru, bo na kacu list otwierałeś...:)
  • 0

budo_moskit997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: rozcięcia
Ja mam blizne na policzku i jakos z tym zyje (skutek bojki - okolo 20 swiadkow nikt nie widzial noza w kolesia rece). Mozesz isc na laser to ci usuna ale moga spaprac robote i bedzie jeszcze wieksza. Jesli chodzi o masci to sa ale jak rana dosc swierza to nie poleca musi minac jakis okres zeby mozna bylo stosowac. Najlepiej idz do dermatologa on ci wyjasni jakie masci itd.
Mi osobiscie moja blizna nie przeszkadza i faktycznie kolega wyzej napisal fakt autentyczny - dodaje ona uroku. Nawet dziewczyny to bardzo lubia.
Ja mialem isc na laser ale mialem to daleko w d... i na tym sie zakonczyla sprawa. Teraz blizna wyblakla i nawet jej tak nie widac chociaz czasem w zaloznosci od temperatury jest czerwona i zuca sie w oczy.
Wybor nalezy do ciebie co z tym fantem zrobic to juz twoja sprawa
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: rozcięcia
No wsumie mi to różnicy nie robi, poczekamy zobaczymy od poniedziałku ( czyli jótro ) zaczynam robotę zobaczymy co tam na to powiedzą.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: rozcięcia
"Rycerz bez blizny, to pizda nie rycerz" - A. Sapkowski
  • 0

budo_jeszcze_nieumarly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rozcięcia
wlasnie. ja mam na ramieniu blizne dlugosci powyzej 15 cm i mi to nie przeszkadza
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024