Skocz do zawartości


Zdjęcie

Apel do zdrowych głów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
77 odpowiedzi w tym temacie

budo_louis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Apel do zdrowych głów
Witam wszystkich
Obserwując to co przelewa się przez to forum chcialem powiedzieć, że jest to miejsce najlepiej świadczące o tym w jakim stanie jest polski światek MA. Nie obserwuje innych działów, ale dział Karate poprostu żyć zaczyna jak ktoś na kogoś najeżdża, podważa czyjś autorytet udowadnia wyższość czegoś nad czymś. Nie wiem jaka jest średnia wieku urzytkownikw forum, ale czasem mam wrażnie, że nie przekracza ona 10 lat (nie obrażając rozsądnych 10 latków).
Jeżeli tak ma być to proponuje nazwać ten dział "kloaka wokół karate w Polsce" i wszystko będzie jasne - nie bedzie po co zaglądać i spokój.

Albo niech moderatorzy się za to jakoś rozsądnie wezmą (nie koniecznie usówając niewygodne tematy), ale może kierując to na jakieś rozsądne tory, bo jeżeli nie to forum będzie rosło w liczbę gromadząc gówniażerie dla której najważniejsze jest żeby się wyszczekać, a jak czasem przyjdzie się spotkać bezpośrednio na treningu to niedaj Boże jaki poziom.
Pozdrawiam i radze się zastanowić, zanim się zacznie pisać.

Zastanawiający się nad wypisaniem z Forum.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów
Popieram apel, opanujcie się troche!
Czytając całe forum zauważyłem, że w żadnym dziale nie ma tyle kłótni i obgadywania co na forum karate :? W tym dziale niemal każdy temat się tym kończy... naprawde smutne :roll:
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów
:oops: Obiecuję poprawę, proszę o pokutę i rozgrzeszenie :oops:

Pragn jednak nieśmiało zwrócić uwagę, że wypowiedzi na forum sa jedynie odbiciem nastrojów w polskim światku karate. Wrogość, niezdrowa konkurencja, niechęć do współpracy, walka o autorytet mający przynieść kasę... w tym wszystkim zapominamy o sprawie najważniejszej : o KARATE, o SZTUCE.
Szkoda. Może kiedyś się to zmieni.
  • 0

budo_raphael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów
Nie uważam, że to forum odbija nastroje w środowisku karate. Gdyby tak było faktycznie, to wiele wypowiedzi by o tym swiadczyło a tak naprawdę to tylko karateka1 ma problem z akceptacją "walczących inaczej" czyli z poza Kyokushinu. :oops: Apel Louisa popieram w 100 %.

Pozdrowienia
Raphael
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów
Pisze sie Pan Karateka :!:

Forum to wiele osób z róznych środowisk, miejscowości,styli ,itp. CZyli poprostu każdy jest istota niezalezna , a to wieąże się ,że każdy maj swoje zdanie i to jest chyba tzw niezależność poglądów z którymi mozna sie zgadzać lub nie.Jeżeli ktos mysli inaczej to właśnie oto chodzi.
Nie mozna zamienic forum w grupe dyskutanktów ,któzry będa pisali sobie na wzajem pochwały typu jesteś wielki, wspaniały co za mądrośc itp.

Jeżeli kogoś przeraża taka odmiennośc to ciekawe jak sobie poradzi ,kiedy wyjdzie z pod opiekuńczych skrzydeł rodziców i zdezry sie z brutalną rzeczywistościa tego świata na studiach czy w pracy.

Tak więc kazania o pokoju zostawcie dla księży na niedzielne kazania bo tak muszą, a tutaj nie każdy pisze to co mysli i czuje aby forum żyło i sie rozwijało.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów
Zgadzam się z przedmówcą.
Jeśli wszystko odbywa się w ramach kulturalnej wymiany poglądów - jest OK, każdy ma prawo przedstawi swój punkt widzenia. Jeśli ów punkt widzenia jest inny niż większości forumowiczów to jest to dodatkowe urozmaicenie dyskusji.
Tak przynajmniej ja to widzę.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów
Panowie i panie, wymiana poglądów nie polega na tekstach typu "Wszystko, co inne niż styl/osoba X, to wielkie g****". A niestety tak to teraz wygląda. A ja nie mam ochoty, żeby to forum zmieniło się w ring, na którym wszyscy okładają się nawzajem błotem. Ale z tego co widzę, są tu osoby, które to lubią i cieszą się, gdy wynajdą jakąś aferę i zacznie się kłótnia.

Ci, którzy nie widzą różnicy między dyskusją, a nawalanką na argumenty na poziomie rynsztoka, niech wrócą do szkoły - może tam ich tego nauczą.

Poza tym jeszcze jedna kwestia. Większość tu piszących jest anonimowa. Może jeśli zaczęliby podpisywać się swoim imieniem i nazwiskiem, to już nie byliby tacy odważni i zaczęliby brać odpowiedzialność za swoje słowa.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów

Poza tym jeszcze jedna kwestia. Większość tu piszących jest anonimowa. Może jeśli zaczęliby podpisywać się swoim imieniem i nazwiskiem, to już nie byliby tacy odważni i zaczęliby brać odpowiedzialność za swoje słowa.


Dokładnie :) - nie mam nic przeciw anonimowości, dopóki się personalnie nie próbuje rozliczać innych. Łatwiej też możnaby sprawdzić, co dana osoba sama osiągnęła w SW...

Pozdrówka

Gizmo
Piotr Bernat :D
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów
Ktoś mądry powiedział kiedyś:
"Nienawidzę tego co mówisz, ale dałbym się zabić, żebyś mógł to mówić."
Panowie, brak szacunku dla poglądów, nie może się przekładać na brak szacunku dla człowieka. I wtedy bedzie to forum dyskusyjne, a nie podwórkowa liga chamstwa. I tego nam wszystkim życzę. Nawet panu, Panie karateko. Tomasz Listowski zwany Słoniakiem.
  • 0

budo_pumbiszon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów
"Droga karate zaczyna się i kończy na uprzejmości. Bądź zatem należycie i szczerze uprzejmy przez cały czas." Mas. Oyama
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów
Święta racja osu !!!!
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów
No właśnie. Teraz jeszcze tylko spróbować wprowadzić to w życie i wszyscy będą zadowoleni...

Gizmo
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów
ja uparcie bede tkwil w swoim pogladzie aby pisac konkrety( czyli nie pan X z organizacji Y).pozatym jestem przeciwny zamykaniu "niewygodnych " tematów gdyz to zalazek cenzury, jednioczesnie zgodze sie z tym ze duzo latwiej pisac pewne rzeczy pozostajac anonimowym.
p.s. rzeczywiscie szkoda ze w tym dziele wiecej jest walki niz np. wynikow z turniejow zarowno tych swiatowych, rangi krajowej jak i malych regionalnych.postaram sie o poprawe swojej skromnej osoby ale nic nie obiecuje :)
to napisałem ja pitman-sławomir lech( juz nie anonimowy)
  • 0

budo_pumbiszon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów
Pitman to moze założ własne forum pt:,,Najezdzanie na Ludzi" ? co ty na to?
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów
pumbiszon mam prosbe nie zamieniaj kolejnego tematu na tym forum w swoista pyskówke z moja skromna osoba ok?
P.S. chcesz to zrób temat pt. dlaczego pitman jest zły i tam wylewaj swoje żale i od razu goracy apel do moderatora zeby nie usuwał tego tematu i nie zamykał go niech sobie dziewcze pisze co chce :)
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów
A co mi tam. Terz przestaje byc anonimowy - Piotr Rabiniak
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów
Przyłaczam sie do JAWNYCH - Michał Dziedzic , Warszawa
  • 0

budo_pumbiszon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów
żeby nie było(chodz na stronce jest napisane)- Natalia Pawlak, Luboń koło Poznania:)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów

żeby nie było(chodz na stronce jest napisane)- Natalia Pawlak, Luboń koło Poznania:)

ONA JEST DZIEWCZYNĄ
  • 0

budo_pumbiszon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel do zdrowych głów

żeby nie było(chodz na stronce jest napisane)- Natalia Pawlak, Luboń koło Poznania:)

ONA JEST DZIEWCZYNĄ

A co ty myślałeś?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024