Skocz do zawartości


Zdjęcie

KAMAKURA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

KAMAKURA
mam takie pytanie dotyczace tego holenderskiego klubu a moze szkoly walki.co tam sie trenuje? bo z tego co mi sie udalo wyluskac z ich stronki ( a slabiutko u mnie z holenderskim hehehe) to na pewno trenuja tam kyokushin i chyba oyama karate...przynajmniej shihan G.GOrdeaux ma w tych stylach stopnie mistrzowskie .a i na zdjeciach widac ludkow w kimonkach z naszywkami oyama karate :-)
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KAMAKURA
To jest zdaje się jakiś mix karate kontaktowego...
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: KAMAKURA
a moze ktos wiec cos wiecej o G.Gordeaux?...jakie ma osiagniecia ( znam tylko te z walk vale tudo) ponoc mial starowac kiedys w k1 tak gdzies czytałem...interesowaloby mnie jeszcze jaka ten pan ma opienie w swiecie budo...i z jakim efektem startuja i ewentualnie gdzie zawodnicy Kamakury( bo Gerard to juz chyba nie startuje)
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KAMAKURA

mam takie pytanie dotyczace tego holenderskiego klubu a moze szkoly walki.co tam sie trenuje? bo z tego co mi sie udalo wyluskac z ich stronki ( a slabiutko u mnie z holenderskim hehehe) to na pewno trenuja tam kyokushin i chyba oyama karate...przynajmniej shihan G.GOrdeaux ma w tych stylach stopnie mistrzowskie .a i na zdjeciach widac ludkow w kimonkach z naszywkami oyama karate :-)

Może to byli ludzie z Krakowskiego Klubu Oyama Karate, bo nasi zawodnicy od czasu do czasu pojawiaj się na zawodac organizowanych przez Kamakura :) :) I całkiem nieźle sobie radzą :)
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: KAMAKURA
Kirin mozliwe ze sa to karateka z krakowa nie zaprzecze gdyz nie znam wszystkich trenujacych oyama karate :)
swoja droga po co na oficjalnej stronie kamakury byliby ludkowie z oyama karate z krakowa tego nie rozumiem ( ale nie twierdze ze tak byc nie moglo)...moga to byc rowniez zawodnicy kamakury gdyz G.Gordeaux legitymuje sie 4 danem w oyama karate.
p.s. zawodnicy z jeleniej góry tez startuja w zawodach organizowanych przez kamakure min. w 97 roku sensei Ligiżyński na otwartych mistrziostwach Europy w Hadze dostał nagrode za najbardziej stylowa walke w 95 sensei R. Majda na tych samych zawodach zajął 1 miejsce w kategori lekkiej a jakis rok temu startowało dwóch zawodników M.Janicki iM.Nowosielski nie zdobyli medalów ale tez chyba pokazali sie z niezłej strony( M.Janicki zrezygnował z dalszej walki na skutek odnowionej kontuzji żeber).
p.s 2.jak to jest z krakowskim klubem "masters"? na ostatnich mistrzostwach poslki IKO3 startowali zawodnicy z tego klubu i wyczytałem ze jest to klub niezrzeszony.Kiedys chyba był to klub oyama karate prowadzony przez J.Bierowca ( utytułowanego zawodnika oyama karate). Czy klub ten i jego szef wspolpracuja jeszcze z oyama karate?
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KAMAKURA
O J.Bierowcu od jakiegos czasu nie słyszałem. Nie słyszałem tez by zrywał współpracę z Oyama. Nie mam żadnych blizszych infosów o "niezrzeszonych"(mam przerwę w treningach więc jestem odcięty od najnowszych wieści).
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: KAMAKURA
Kirin w wynikach z mistrzostw Polski IKO3 zamieszczonych na stornie oyama karate jest napisane klub masters (niezrzeszony) wiec dlatego pytam :-)
swoja droga gdyby sensei bierowiec zerwał współprace z Dyduchem szkoda by było...byłby to kolejny "stracony" trener i zawodnik wysokiej klasy :(
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KAMAKURA
Wiem, że na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] są Aktualności - chodziło mi o to, że nie mam infosów z pierwszej ręki.
Wiem, że klub Masters startował - czytałem info- ale zupełnie nie wiem kto zacz...
Jeśli chodzi o sensei Bierowca - wątpię by odpuścił sobie Oyama - po prostu od dłuższego czasu było o nim cicho. W tym roku mignął mi przez chwilę na sali gdy był "zlot" przy okazji jakiegoś egzaminu or something.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024