Skocz do zawartości


Zdjęcie

[pytanie] Strzelnica w Warszawie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

[pytanie] Strzelnica w Warszawie?
Witam,

Chciałbym spróbować jak się strzela z normalnej, regularnej broni krótkiej - więc jeśli ktoś ma jakieś namiary na miejsce gdzie by było można (najlepiej za rozsądne pieniążki :) ) oddać kilka strzałów do jakiejś tarczy, byłbym wdzięczny za info.

Pozdrówka,
AdamD
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: [pytanie] Strzelnica w Warszawie?
Hala Gwardii /za halą Mirowską/ lub strzelnica Hutnika /przy cmentarzu żołnierzy włoskich/.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: [pytanie] Strzelnica w Warszawie?
Brakuje mi emotikonka . Oczywiście że Hala Gwardii. Dzięki, i pozdrawiam,

AdamD
  • 0

budo_lea
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z południa

Napisano Ponad rok temu

Re: [pytanie] Strzelnica w Warszawie?
No dobra, to ja się podepnę pod temat, bo nie chcę zakładać nowego, o praktycznie tym samym tytule tylko z inna nazwą miejscowości, bo może się to okazać bezsensem:)

Szukam strzelnicy w Bielsku-Białej, lub w okolicy, gdzie jako osoba cywilna będę mogła spróbować swoich umiejętności (na razie żadnych :wink: , bo strzelania z KBK-su na PO nie zaliczam do praktyki :wink: ). Na dobrą sprawę moga być to nawet Katowice. Jak na razie moje poszukiwania dają mizerne efekty, albo niezadowalające - bo dowiedziałam się o jakiejś strzelnicy w Goleszowie i bodajże w Bieruniu koło Tych (Tychów??? :) )I to wszystko. W Bielsku niby jest jakaś poza tą wojskową, ale nic bliższego na ten temat nie byłam się w stanie dowiedzieć. Może ktoś z Was jest bardziej poinformowany i ma lepsze dojścia w tych sprawach...Dlatego jesli ktoś ma jakieś informacje co, gdzie, kiedy i jak w mojej okolicy, to byłabym wdzięczna. Wiem, że baba z bronią może się źle kojarzyć :) , ale miewamy w końcu różne pasje i zainteresowania... :cry:

Pozdrawiam...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024