Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki żel kupić ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_magic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jaki żel kupić ?
Witam !

Jaki moglibyście mi polecić miotacz gazowy ? Mam zamiar kupić coś w żelu, tylko nie wiem jaki, żeby się nie okazało w krytycznym momencie, że ma on moc obalającą żelu do golenia. W sklepach z bronią widziałem dwa typy pieprzowych: różnej wielkości "Cannon Anti-Attack" oraz "TW-1000 Gel" (jakoś tak to się nazywało). Może ktoś już miał okazje użyć jakiegoś żelu i mógłby podzielić się spostrzeżeniami na temat jego skuteczności (i napisać co to byl za model).
A może wybrać coś z nie-pieprzowych ? Chociaż one ponoć niespecjalnie działają na zwierzeta i podbitych osobników.
  • 0

budo_magic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki żel kupić ?
Sorki, na końcu miało być "podpitych".
  • 0

budo_sliver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki żel kupić ?
Temat już był wałkowany ze dwa bildziliony razy, jedni radzą gazowe inni żelowe, część pieprzowe reszta chemiczne. Jedni mówią, że pieprzowe działają na pijanych czy po dragach inni, że chemiczne.
Kup cokolwiek bylebyś to dobrze użył, ew. poczytaj grupe dyskusyjna pl.militaria jak to ludzie gaz ze sobą nosili ale przy rozboju mieli go "głęboko w wewnętrznej kieszeni" albo jak to psiknęli w gościa, nie trafili ten im sprzedał plombę, sami swoim gazem dostali, komóre stracili, bla bla bla...
Wszystko ma swoje wady i zalety. Ty masz tylko tego prawidłowo użyć :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024