Skocz do zawartości


Zdjęcie

improwizowany kubotan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_ld
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano Ponad rok temu

improwizowany kubotan
Hi
Nie wiem czy juz byl podobny pomysl na kubotan, ale dzisiaj popijajac piwko wymyslilem ze mozna uzyc duzego otwieracza do butelek jako kubotanu. Ma on ok. 14cm wysokosci i z jednej strony ma metalowe "cos" do otwierenia piwka ;) . Jutro zamieszcze fotki...
Powiedzcie co myslicie o skutecznosci takiego urzadzenia w walce... mysle ze bedzei calkiem okej...
Pozatym policja nie powinna sie przyczepic o otwieracz do piwa bo to moge nosic np. zeby otworzyc se butelke coli na ulicy albo piwko w domu(bo na ulicy nie mozna pic piwa) ;)

Pozdrawiam.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: improwizowany kubotan
Nie chce ci psuc radosci z wpadniecia na ten pomysl, ale wszystko co wystaje na jakies 2 cm z dloni i sie w tej dloni zmiesci moze byc kubotanem wie ameryki nie odkryles a skutecznosc kazdej z tych rzeczy prawdopodobnie bedzie taka sama.
  • 0

budo_ld
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano Ponad rok temu

Re: improwizowany kubotan

Nie chce ci psuc radosci z wpadniecia na ten pomysl, ale wszystko co wystaje na jakies 2 cm z dloni i sie w tej dloni zmiesci moze byc kubotanem wie ameryki nie odkryles a skutecznosc kazdej z tych rzeczy prawdopodobnie bedzie taka sama.


No wiem... ale chyba predziej sie przyczepia do metalowego preta niz do otwieracza do butelek ;)

Zreszta wczesniej jako kubotana urzywalem markera grubego... tez niepozorny, ale IMO otwieracz lepszy bo ma to metalowe zakonczenie ;)
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: improwizowany kubotan
Ja "używam" metalowego gryfu do 4 kilowych hantli które są niezbyt użyteczne ... grubość ok 2,5 cm waga 500 g długośc 12 cm powieszchni ©hropowatej + z jeddnej i 2 strony wystające na 1 cm gwinty o kniejszej średnicy ... = Fachowe :P
Tak sobie czytałem topic - Yawara odd wara i się bawiłem hantelkiem ... Looknołem, odkręciłem, chwyciłem i zaoszczędziłem kilkanaście (raczej dziesiąt złotych :P )
- Pozdrawiam :)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: improwizowany kubotan

Ja "używam" metalowego gryfu do 4 kilowych hantli które są niezbyt użyteczne ... grubość ok 2,5 cm waga 500 g

:) Pół kilo sprzętu (albo mniej), to ja targam łącznie czyli kosa, yawara, mutlitool. Noszenie półkilowego odważnika w kieszeni :roll:
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: improwizowany kubotan

Hi
Nie wiem czy juz byl podobny pomysl na kubotan, ale dzisiaj popijajac piwko wymyslilem ze mozna uzyc duzego otwieracza do butelek jako kubotanu. Ma on ok. 14cm wysokosci i z jednej strony ma metalowe "cos" do otwierenia piwka ;) . Jutro zamieszcze fotki...

Takie fotki już dawno były, zerknij sobie
Dołączona grafika
BTW z ładniejszych "otwieraczy" do piwka, to ten jest śliczny
Dołączona grafika
"Bootle opener" z tej stronki
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_fascynat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: improwizowany kubotan
To "cuś" na pierwszej fotce jest fajowe, kubotan służący jako otwieracz a w razie czego mam ostrze pod ręką(o którym nikt nie wie :wink: ), gdzie takie coś RobertP można dostać???
  • 0

budo_fascynat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: improwizowany kubotan
Ok, sorry, :oops: już znalazłem w innym poście jak pisałeś, że na bazarach u rosjan.. Niestety wogóle nie bywam na takich bazarach więc raczej czegoś takiego nie dostane, chyba, że są jakieś lepsze wersje czegos takiego w necie...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024