Skocz do zawartości


Zdjęcie

SZOK TOTALNY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

SZOK TOTALNY
Witam jeszcze raz,

Właśnie przeżyłem największy szok swojego życia :D . Moja kobieta wzięła do ręki 8O P/K Companiona...

potem odłożyła...

następnie wzięła go jeszcze raz i zaczęła wymachiwać (nieźle!) 8O ...

odłożyła...

spojrzała na mnie, kazała włączyć kompa i zajrzeć do sklepów bo...

8O 8O 8O

ona CHCE CRKT Bear Claw'a albo lepiej La Griffe'a 8O i to KONIECZNIE bo MUSI mieć necka i w ogóle "te noże to jednak są super" :D

Jak mówi mój kumpel: "świat się kończy".

I jak my teraz zarobimy kasę na podwójną kolekcję??? A już zebrałem połowę kasy na BM Nimravusa :cry:

pozdrawiam,
DomR
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: SZOK TOTALNY
Bear claw :D bear claw :D bear claw... :D
kiedyś mój pierwszy nóż , potem sprzedany, a teraz w piatek na nowo kupiony - niedźwiadek ma to coś w sobie :wink:
  • 0

budo_mithrandir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: SZOK TOTALNY
Witaj szczęściarzu niesamowity!
Nie wiem czy ogarniasz. jakiego masz farta...
Moja kobieta jest fajna i udaje, że się interesuje, ale nie odróżnia jednego noża na dwóch różnych zdjęciach...
Stoi nade mną i krzyczy, że nieprawda...
Cóż...

Pozdrawiam
I łącze wyrazy poważania... jednocześnie licząc, że kiedyś dane mi będzie poznać tą niezwykłą kobietę.

Mithr
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SZOK TOTALNY
Wez Bear Claw ... potem zabierzesz i powiesz, ze zginal.
Ja mam i jestem zadowolony... oczywiscie dopoki nie pojawi sie jakis low-price kerambit. Wiem, ze to tylko AUS 6 ... ale ja nim nie mam zamiaru robic prac w garazu.
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: SZOK TOTALNY
Aha i jeszcze...

jak już chwyci Polkowskiego w łapkę to nic nie robi tylko tnie kartki papieru na paski i cieszy się, że taki ostry. Czyżby syndrom "ogolonego przedramienia" ? :D

"Przedramia" nie goli, bo nie ma czego, ale to jedyna przeszkoda :)
DomR
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: SZOK TOTALNY
DomR a moze to jakas desperacka akcja zaczerpnieta z bzdurnej gazety dla kobiet p.t.''Moj maz ma hobby,na ktore poswieca wiecej uwagi niz na mnie -odp. zacznij sie interesowac tym co on'' :P

Ale tak powaznie to tylko zazdroscic :)


pozdrawiam
  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: SZOK TOTALNY
Fakt masz szczescie.... Moja, jak ostatnio ogladalem w sklepie noze, to sie naburmuszyla: "Po pierwsze, na cholere Ci teraz kolejny noz, umywalke bys lepiej kupil! A po drugie: Co ten co Ci kupilam juz ci sie nie podoba ?!?!?".

No i awantura prawie gotowa... Zbylem to milczeniem, i skierowalem sie do drzwi, to bylo najlepszey wyjscie z tej sytuacji.... :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SZOK TOTALNY
Hehe... są na tym świecie kobiety które nas rozumieją...
Moja na ten przykład nosi ze sobą AFCK mini (combo, BT2)... a kiedyś na jakimś rodzinnym spotkaniu w warunkach polowych do pokrojenia ciasta z braku lepszych narzędzi wyjęła wspomnianego tu już BearClawa, wzbudzając tym lekką konsternację :)

Już nie mówiąc o wizytach w nożowych sklepach - kiedy ja coś oglądam, to Ona też musi - i zwykle jest tak:
Ona: pokaż...
Sprzedawca (z głupim uśmiechem): tylko proszę uważać, bo to bardzo ostre
Ja (z wrednym uśmieszkiem): proszę / podając jej nóż...
A potem następune seria otwarć i zamnięć jedną ręką, otwarcie samym tylko szarpnięciem nadgarstka, uchwyt szermierczy, reverse... i komentarz typu:
Ona: no, fajny, ale mój lepiej leży...

... i zostawiamy sprzedawcę z otwartymi ustami :D

BTW, jak ktoś ma okazję wpaść do Galerii Mokotów w Warszawie, to polecam wizytę w Sharq - być może uda wam siętrafić na mojego ulubionego sprzedawcę, który jest dla mnie nieustającym źródłem nieopisanej radości :) Trafiliśmy tam kiedyś na Spyderco Wengera - i nie mogłem sobie darować - musiałem toto wziąć do ręki i pomacać. I w czasie mojego obcowania z tymże nożem, dowiedziałem się że będzie mi służył przez całe życie, bo jest baaaardzo ostry, i taki jeden pan tu był bo nie mógł sobie zrobić dziurki w pasku bo niczym się nie dało - a nóż Spyderco dał radę, a w ogóle to on jest zrobiony z takiej specjalnej stali, AUS M8 (powtarzam: aus em-osiem) i w ogóle jest boski :D Shit. Toż on nawiet nie z AUS 8M jest, tylko z ATS-34... co ma zresztą z tego co pamiętam grawerowane na głowni ;)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: SZOK TOTALNY
LOL :D

Muszę go kiedyś odwiedzić. Wczoraj też byłem w jednym sklepie "nożowym" w Łodzi, fakt mają całkiem niezłe egzemplarze, ale sprzedawca to prawdziwy ekspert :) , pytam go, czy ma jakieś automaty, a on na to, że takiej broni nie prowadzą, bo to tylko jednostki AT mogą używać :D . "A co by pan chciał, UZI pewnie?" 8O No to tłumaczę, że chodzi mi o nóż no, tego, sprężynowy i to najchętniej wysuwany do przodu, a on "Panie, to jest gówno, niezależnie od firmy, nie dostanie pan dobrego" itp itd. Szkoda,że nie wiedział o istnieniu np. MT Ultra Tech 6 albo Halo 3 abo co...

pozdrawiam,
DomR
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SZOK TOTALNY
Uwielbiam tych pożal się boże ekspertów. Kiedyś spytałem z jakiej stali jest ColdSteel NightForce, bo podobał się Mojej Piękniejszej Połowie - i usłyszałem (uwaga! werble... fanfary)

ze specjalnej

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Pozdrówka,
AdamD
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024