Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mikov Knife


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Mikov Knife
Czesc,
A wiec tak. Chcialbym prosic o opinie na temat tych nozy. Moze ktos sie z nimi spotkal i uzywal. Noze produkcji czeskiej, stosunkowo tanie w wersji podstawowej. To co bylo na stronie

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

juz przeczytalem i teraz chcialbym poznac opinie uzytkownikow.
Z gory dzieki!

Aha i zeby nie bylo pozniej, ze jestem leniem :) Przeszukalem forum i nic nie znalazlem, opinii itp. Wiec jestem "czysty".
  • 0

budo_szeryf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mikov Knife
Temat był dopiero co. Szukajcie a znajdziecie.

Fajne TANIE!! pstryku pstryku. Jeśli droższy niż 100 PLN to nie warto zawracać sobie makówki :wink:
  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Mikov Knife
OK Szeryf.... No to albo jestem tepy i nie umiem wpisac Mikov w wyszukiwarke, albo nie wiem co....

Jak temat byl, to podaj prosze linka, a nie bede Was juz meczyl... Ja w kazdym razie nie znalazlem....

Nie jest drozszy niz 100 PLN, oczywiscie jak sam se go przywioze z Czech....
  • 0

budo_lubomir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca (zapraszamy uprzejmię)

Napisano Ponad rok temu

Re: Mikov Knife
bez wyjazdnu do Czech się obejdzie, w wielu sklepach z nożami są Mikovy od 95 do 120 zł, oczywiście nie tak piękne jak na cytowanej stronce tylko model podstawowy. a o mikovach owszem była mowa, przy zdaniach podzielonych co do tego czy warto wydać tą stówę czy nie ktoś pytał jak wymienić pękniętą sprężynę 8O
  • 0

budo_szeryf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mikov Knife
Proszę bardzo :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jeśli się nie otwiera to Mikova znajdziesz na 10 stronie tematów w "NOŻE - magia stali" oczywiście :)
Chwilka znaleźć... :lol:

A sprężyne faktycznie można wymienić trudno tylko dostać w sklepach jako zastępnik samą sprężynkę :(
  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Mikov Knife
Dzieki Szeryf.... Faktycznie jest taki temat...
Ale nich mnie diabli mi sie on nie wyswietla po wrzuceniu w wyszukiwarke Mikov, nawet pisane rozna wielkoscia liter....
Od dzis moge robic za forumowego glupka :)

OK, w kazdym razie dzieki, mam juz opinie o ktore mi chodzilo... Zastanowie sie jeszcze nad zakupem... W Czechach kosztuje 580 koron, wiec nie tak znow duzo...
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Mikov Knife
mialem 2 w sumie , jeden zaginał drugi skatowałem na smierc ALE TYDZIEŃ RZUCANIA W DRZEWO PRZERZYL POTEM POSZLA SREZYNKA wiec go zabilem.... ja swoje kupowałem dawno (oj ze 3 czy 4 lata temu ) trzeba bylo uwazac bo byly RÓŻNIE wykonane ( np szlif ostrza nierówny często ) lub MNIEJSZE i WIĘKSZE luzy ale dalo sie znaleźć coś w miare - ogólnie jak nawet za 80 zeta to bym kupił używać nie szkoda a złe nie były a po rzucie z 10 metrów problem z wyjeciem z dechy sie nawet zdarzał .... i nie giasie skubaniec - elastyczny był ......
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024