Skocz do zawartości


Zdjęcie

PROBLEM Z KREATYNĄ.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_maciek18
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

PROBLEM Z KREATYNĄ.
Zakupiłem kreatynę TIREC 200 mesh , uzywalem zgodnie z isntrukcja (no moze raz zapomnialo mi sie :D ) i w sumie poszly 2 pudelka... wykosztowalem sie na 140 zl , a efekty ze tak powiem "marne" . Piłem duzo wody, w dni treningowe polykalem kapsulki w czasie zalecanym na opakowaniu. A przyrost miesni jest znikomy... Co mogło spowodowac takie cos? Nie wiem czy decydowac sie teraz na HMB , bo jesli znowu mam wydac pieniadze na cos co nie przyniesie efektow to po co ... :cry:
  • 0

budo_sliver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KREATYNĄ.
A przez jaki czas brałeś tą kreatynę, jak mierzyłeś te "marne" rezultaty i jakiej budowy jesteś?
Bo możliwe jest, że za szybko spodziewasz się rezultatów LUB rezultaty są, ale patrząc w lustro tych kilku milimetrów nie widzisz LUB jesteś ektomorfikiem (?) i dupa zimna.
  • 0

budo_maciek18
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KREATYNĄ.
lacznie to bylo 41 dni.... tyle mniej wiecej trwaly te fazy rozpisane na pudelku. budowy raczej "masywnej" jesli mozna to tak powiedziec, mam 177 cm i waze 71 kg (nie jestem gruby :) ) no slyszalem po prostu ze daje ona duze rezultaty u mnie "duzymi" ich nazwac nie mozna, lekko "cycki" :) sie "napompowaly" i to wszystko.... a o tym akin$#$ cos tam to nic nie wiem zebym byl :D [/list]
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KREATYNĄ.

lacznie to bylo 41 dni.... tyle mniej wiecej trwaly te fazy rozpisane na pudelku. budowy raczej "masywnej" jesli mozna to tak powiedziec, mam 177 cm i waze 71 kg (nie jestem gruby :) ) no slyszalem po prostu ze daje ona duze rezultaty u mnie "duzymi" ich nazwac nie mozna, lekko "cycki" :) sie "napompowaly" i to wszystko.... a o tym akin$#$ cos tam to nic nie wiem zebym byl :D [/list]


No nie jestes gruby, to fakt. Nawet powiedzialbym ze szczuply. Wrecz szczapa :) . Spodziewales sie fajerwerkow po _jednym_ cyklu kreatynowym ? Spodziewaj sie dalej. "Cycki" ci sie napompowaly ? to i masz caly efekt, wiecej nie bedzie (tzn. bedzie, ale po paru latach CIEZKIEJ pracy :lol: a nie po jednym cyklu kreatynowym :lol:
  • 0

budo_vitamina 1
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KREATYNĄ.
Głupie pytanie : ćwiczyłeś na siłowni?
Jadłeś dużo białka?
  • 0

budo_maciek18
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KREATYNĄ.
nie cwiczylem na silowni, trenuje kickboxing, i regularnie chodzilem na treningi. a bialka ,hmm jadlem normalnie :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KREATYNĄ.
lol - zacznij trenować na siłowni przynajmniej 2x 1.5-2 h / tydzień - to będziesz miał efekty...

Jaki zestaw/y? Forum, www itp.

Zadne srodki nie pomogą - jeśli nie będziesz trenował siłowo... (nie mylić z koksowaniem). A jak już, to sam kick nie da Ci przecież przyrostu ... tylko właśnie siłownia...
  • 0

budo_vitamina 1
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KREATYNĄ.
Raczej 3 razy w tygodniu (trening obwodowy na wszystkie partie mięśniowe 8 powtórzeń w serii ) białka jedz około 2 gramy na kilogram nmasy ciała
  • 0

budo_vitamina 1
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KREATYNĄ.
a tak wogóle wejdź na [konkurencyjne forum] tam ci wszystko wyjaśnią

[] - by slaszysz
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KREATYNĄ.

Raczej 3 razy w tygodniu (trening obwodowy na wszystkie partie mięśniowe 8 powtórzeń w serii ) białka jedz około 2 gramy na kilogram nmasy ciała


Ehh pisałem PRZYNAJMNIEJ. Najlepiej taki trening:

Sztanga 5 serii x 10,
Skos 5 serii x 10,
Sztangietki do gory 5-6 x 10,
Sztangietki przod 5 x 10,
+ 2-3 cwiczenia
+ brzuch (to jeden trening)
  • 0

budo_vitamina 1
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KREATYNĄ.
nadal optuje za treningiem obwodowym jest najlepszy dla początkujących pozatym lubiany przez kickboxerów
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KREATYNĄ.
No stary chciałeś przyrost masy bez treningu na siłce? Pewnie siła Ci poszła ale bez ciężarów to masy nie zrobisz.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024