Skocz do zawartości


Zdjęcie

mam pytanie ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...

Kyokushin jest jedne bez względu na podziały organizacyjne,polityczne , a wszystko inne co jest pochodne z KK to ...............

...szkoda że nie dokończyłeś:( a co do twojej wypowiedzi...naprawde wiele styli wywodzi sie z KK że chocby wymienie shidokan, ashihara, seido i wiele innych i czy wszystkie to............?( nie wiem czy tyle samo kropek postawilem , w kazdym razie chodzilo mi o to samo slowo:p)
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...

ale powinien też zwrócić uwagę na to,jak zachowuje się osobnik zarządzający podległym mu klubem z Poznania,który notabene też startował w tych zawodach.I na pewno nie jest to zachowanie pokojowe i zmierzające w kierunku współpracy

no normalnie kcialem zobaczyc co to za lobuz z tej sekcji w Poznaniu...no ale stronka IKO3 jest kiepska pod tym wzgledem ze jeszcze nie skonczona a pozatym nie ma wykazu osrodkow...uwazam ze kazda organizacja powinna miec oficjalna strone na ktorej poza opisem stylu czyt. histori i tego dlaczego ten styl jest cacy a inne be :)heheheh powinien byc wykaz osrodkow oraz szefow tych osrodkow:)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
A co ma wpiać IKo -3 skoro maja tylko 3 ośrodku w kraju stan ze stycznia 2003 roku :(
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tu masz adres stronki tego "łobuza".Oczywiście na niej wyczytasz same hymny pochwalne...

P.S.Ja nie jestem na umieszczonej tam "czarnej liście" i nie szukam okazji do zemsty :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
Chwila czemu obrazu "łobuza" przeciez klijent jest obrotny i przedsiębiorczy mająć 2 kyu w kiokushin przeszedł do seitedo tam sie dorobił szybko 2 dan , a teraz znowu jest w kyiokushin i do tego nazywa sie liderem i chyba czeka juz na 3 dan .Tylko pogratulować nowej organizacji takiego przedstawiciela :(
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
dzieki za linka:) jush wiem o kogo chodzi...zreszta tak myslalem ...kiedys o tym panu czytałem w "samuraju" jakis wywiad z nim był...zna ktos moze powod jego odejscia z seitedo karate do IKO 3? bo z PZK do SEitedo przeszedł ponoc bo sie pan Drewniak za bardzo mu wtrącał jakiś tam swoich instruktorów mu wysyłał czy cos ( znaczy tak pisze na tej stronce) ...aha i jeszcze takie pytanko ile jest klubów kyokushin w poznaniu? i do jakich organizacji należa? i jeszcze jedno wyczytałem ze 10 ktu to pomaranczowy pas...hmmm wielu moich znajomych trenowało kyokushin i mieli białe paski...od kiedy to sie zmieniło?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
To nie prawda,że Pan Tomasz O odszedł z kyokushin do seitedo w związku jakimiś nie porozumieniami z panem Drewniakie .Poprostu facio nie zdał egzaminu na dana w Kokotku i sie obraził , a uważał ,że jest najlepszy bo prowadzi klub w prrlandi,gdzie swobodnie może działac 10 klubów kyokushin :) Lepej spytac czemu odeszed z seitedo ? :PPoprostu i tam sie poznali na człowieku więc się go pozbyli.
Obecnie w Pyrlandi działaja dwa kluby kyokushin z PZK czyli jeszcze IKO 1.
Pana Tomasz opuścił seitedo bo się na nim i tam poznali , a teraz znalazł naiwnych w IKO 3 Polska. Czyli facet juz trzy razy zmieniał organizacje ,a tera ciekawi mnie jak długo wtrzyma w tej i gdzie przejdzie dalej.Gdyz ponoc ma organizować walki i sytem szkolenia K1 tak bynajmniej podaje na afiszach reklamowych.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
karateko 1 najpierw piszesz we wczesniejszym poscie ze gosc odszedl z KK majac 2 kyu a teraz piszesz ze odszedl bo nie mogl zdac na dana...no troche w tym niekonsekwencji bo zeby nie zdac egzaminu na dana trzeba miec 1 kyu ktorego to on nie mial w KK( przynajmniej tak wynika z twojego wczesniejszego postu).nie mam zamiaru ani bronic ani atakować pana Tomka bo kompletnie mnie nie obchodzi on i ludzie którzy pod nim trenuja a zapytalem z czystej ciekawości...więc w końcu jak to było i kto kłamie? ty na forum czy on na stronce ? bo tam pisze co innego:( [quote]1994 Andrzej Drewniak przysłał do Poznania pomocników majacych prowadzić zajęcia. Nieporozumienia doprowadzaja do rozłamu wewnętrznego klubu i osłabienia
1995 r Tomasz Olejnik na spotkaniu w Gdańsku złożył oficjalny protest przeciwko wprowadzaniu na teren dobrze prosperujšcych klubów drugich jednostek organizacyjnych karate.
1996r Poznański Klub Kyokushin Karate zrezygnował z członkowstwa w PZK i przystšpił do nowej organizacji "Polski Zwišzek Seitedo Karate"[/quote] pozatym co by nie mowic swego czasu przynajmniej z tego co pisze ten gosc jego klub byl najwiekszym klubem KK w kraju z wieloma filliami.[/quote]
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
Olejnik ma 1kyu w IKO1.Nie zdał na dana i poszedł w jasną cholerę.
Mówi,że Drewniak mu się wpieprzał w kompetencje-ale nie wspomina już,jakie były jaja podczas egzaminu,gdy ludzie wykonywali techniki wg.nauk Olejnika,co jak się okazało różniło się znacznie od tego,czego wymagał shihan :evil: Ale za to Olejnik stosował niezastąpione techniki utwrdzające typu jodan tsuki z całej bomby na początek treningu...Nie ma co,prawdziwy duch budo :wink: :)
A teraz się reklamuje,że ma 18 sal w Poznaniu,prowadzi "prawdziwe karate" i K1...
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
podsumowujac...znaczy sie błazen? :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
Z tego co ja wiem facet miał 2 kyu i chciał zdawac odrazu na 1 dan,ale nie został dopuszczony więc nie zdał i się obraził.W Poznaniu ma tylko jedną salę i należy do słabszych klubów w tym mieście ,a Samuraj pisze bzdure ,które Olejnik dostarczy -szkoda ,że taka szanowana gazeta się dała nabrać na bzdóry.
PS.Mike słyszałes o orgiach obozowych ?
  • 0

budo_twocrows
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
ale jak czytam te aroganckie wypociny karateki 1, to mnie przerażenie ogarnia, że ten człowiek naucza innych ludzi czegokolwiek. Bo jedyne czego może nauczyć to szowinizm międzystylowy. Odnoszę wrażenie, że stare powiedzenie "trening czyni mistrza" chyba w tym przypadku nie zadziałało. Osobiście wstyd mi, że tacy ludzie mogą kształtować wyobrażenie innych o SW. Acha, nie ćwiczę ani kk ani żadnej jego mutacji. I pozwolę sobie zauważyć, że ulubione wyrażenie karateki 1 czyli "odpad" jak ulał pasuje najbardziej do niego.
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
Nie,nie słyszałem 8O -może jakieś szczegóły :?: :)
Do "Samuraja" może napisać każdy,nawet jakiś tam grandmaster z Koziej Wólki,który ma w klubie 10 osób-gazeta cierpi na brak materiałów i drukują to,co im wiara nadeśle :lol:
Pitman-błazen to delikatne słowo.Takich typków należy wypleniać z polskiego świata budo,bo są z nimi i przez nich ciągle problemy i na ich podstawie postronni obserwatorzy wyrabiają sobie pogląd o karate.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
twocrows witaj w klubie uderz w stół , a n :) :) ozyće.....
  • 0

budo_twocrows
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
wiesz, co jest najgorsze jeśli chodzi o Ciebie? Że jesteś niereformowalny a Twoje malutkie ego aż puchnie z samozadowolenia. Rozumiem, że kk trenujesz już od jakiegoś czasu. Ze smutkiem zauważam, że niczego się nie nauczyłeś. Może i wiesz, jak kopać czy uderzać ale ...ech, szkoda klawiatury. I tak nie zrozumiesz...:-(
  • 0

budo_kamikaze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tej strony ekranu

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...

wiesz, (...)...ech, szkoda klawiatury.


twoc®ows to jakis kolejny wiezien swego sumienia ktory zaklaa nicka po to tylko aby wyrazic zal i ubolewnie w zwiazku z wypowiedziami karateki :lol:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
twocrows
nie załamuj sie czekam na argumenty nie przejmuj sie Poprostu taki jestem zimny drń" Pozdrów T.O
  • 0

budo_twocrows
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
Kamikadze - gratuluję przenikliwości
  • 0

budo_twocrows
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
Szanowny karateko 1. Twoj problem polega na tym, że jesteś impregnowany na argumenty :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam pytanie ...
A jaki te argumenty posiadasz co ? :) :( 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024