Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pochwa do M.O.D Razorback


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_tatoine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Pochwa do M.O.D Razorback
Od pewnego czasu używam noża Masters of Defense Razorback. To bardzo specyficzny nóż, na pewno nie do wszystkiego ale właśnie taki nóż chciałem mieć.
Jedyna moja uwaga dotyczy pochwy to tego noża. Tej, która jest dodawana standardowo nie można niczego zarzucić, za wyjątkiem: no właśnie: pochwa jest przeciętna. Nawet noże CUDA wydają się mieć lepsze pochwy niż było, nie było M.O.D Razorback.
Czy ktoś z Was spotkał sie może kiedyś z jakąś firmą oferującą bardziej zaawansowane pochwy do tego noża.
Z górki dziękuję
Tatoine
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pochwa do M.O.D Razorback
A masz !!!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Pochwa do M.O.D Razorback
Tez mysle o tym nozu. Powiedz o swoich doswiadczeniach z nim.
K_P
  • 0

budo_tatoine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pochwa do M.O.D Razorback
Cóż, nie chcę powielać dyskusji która toczy się już na forum.
Powiem jednak tyle, iż Razorback to nóż o niezwykle agresywnym ostrzu. Z pewnością do krojenia, strugania itp istnieją lepsze noża, ale ten nóż został stworzony właściwie do jednego celu: przebijania.
Napisałem już wcześniej, iż jedyne co M.O.D mogłoby po prawić w tym nożu to pochwa. Ta którą otrzymujesz wraz z Razorbackiem jest bardzo wygodna i stabilna, a jednak od tej firmy możnaby oczekiwać czegoś exstra. Wcześniej miałem Cammilusa Cudę i tamta pochwa sprawiałą wrażenie bardziej zaawansowanej. Pytanie tylko, czy w takim przecinaku pochwa w stylu Cudy znalazłaby zastosowanie...
Wojtek22 (dziekuję Wojtku!) przesłał mi adres strony produkującej pochwy do noży. Jeśli okaże się, że moje odczucia związane z pochwą potwierdzą się w praktyce, wówczas ją zmienię. Noża Razorback nie zmienię jednak na pewno.
Tatoine
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024