Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reportaz z poprawczaka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportaz z poprawczaka
Skasowac prowodyra (zawsze jest jakis) i od tego w jakim stanie bedzie reszta zalezy dalsza zabawa. Ewentualnie czekac na rozwoj sytuacji, tylko wtedy maja szanse do zajecia strategicznych pozycji. Chociz w sumie na sucho mozna dawac najrozniejsze rady a jak sie czlowiek zachowa bedzie wiedzial dopiero jak go cos takiego spotka.
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportaz z poprawczaka
Jezeli chodzi o małe gnojki to akurat jestem ost. w temacie.
U mnie naosiedlu jest grupka (na oko 20-30) kolesi w wieku 16-17 lat (znajdzie sie kilku starszych).

ost kumpel dostal od 1 plombe jak byl sam a tamtych bylo 4. Nast dnia odszukalismy kolesia, i kumpel zaczął go lac 1\1 (spokojnie by mu dojebał ale rozdzieliła ich mama tamtego kolesia).
Poszedlem z nim zeby mu pokazac który dzien wczesniej kozaczył, i zeby przyokazji nikt inny sie niewłączył (znam przypadki ze w 10-15 jednego kolesia butowali).
Jak sie okazało kolesie sie przestraszyli i mysleli ze ja go bede lał (wracal do domu z dworu z mamusia, nast. dnia kumpel mówił ze byli u niego zeby zemna pogadal zebym sie niewtracał i go nielal)

Moja rada na takich gnoii?
Odszukac i oddawac konkretnym gnoja za konkretne sprawy (niejest anonimowy, a jak zabierzesz kogos mocnego to nikt niechce dostac wpierdal za czyiś wygłup)
A jak sie postawia i nam wpeiprza? - to zebrac wieksza, mocniejsza ekipe i dowalic tym którzy sie stawiaja (stawiaja opór).
  • 0

budo_bartolomeo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportaz z poprawczaka

Jezeli chodzi o małe gnojki to akurat jestem ost. w temacie.
U mnie naosiedlu jest grupka (na oko 20-30) kolesi w wieku 16-17 lat (znajdzie sie kilku starszych).

ost kumpel dostal od 1 plombe jak byl sam a tamtych bylo 4. Nast dnia odszukalismy kolesia, i kumpel zaczął go lac 1\1 (spokojnie by mu dojebał ale rozdzieliła ich mama tamtego kolesia).
Poszedlem z nim zeby mu pokazac który dzien wczesniej kozaczył, i zeby przyokazji nikt inny sie niewłączył (znam przypadki ze w 10-15 jednego kolesia butowali).
Jak sie okazało kolesie sie przestraszyli i mysleli ze ja go bede lał (wracal do domu z dworu z mamusia, nast. dnia kumpel mówił ze byli u niego zeby zemna pogadal zebym sie niewtracał i go nielal)


Moja rada na takich gnoii?
Odszukac i oddawac konkretnym gnoja za konkretne sprawy (niejest anonimowy, a jak zabierzesz kogos mocnego to nikt niechce dostac wpierdal za czyiś wygłup)
A jak sie postawia i nam wpeiprza? - to zebrac wieksza, mocniejsza ekipe i dowalic tym którzy sie stawiaja (stawiaja opór).



i to jest dobry sposób --- każdego po kolei ;-)
  • 0

budo_mich
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportaz z poprawczaka
zalezy z kim sie ma do czynienia.... Ty wpadasz do nich ze swoja ekipa a na nastepny dzien oni przychodza w 3x wiekszej grupie do Ciebie :(
  • 0

budo_bartolomeo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportaz z poprawczaka
a tak w ogóle to czemu ludzie się biją ???
  • 0

budo_dagor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kolo szczecina...

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportaz z poprawczaka
bartolomeo, ludzie sie nie bija. Ludzie bija innych ludzi!
  • 0

budo_sven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportaz z poprawczaka
wiesz co ja sie nie bije. ja oddaje tak zeby koles juz nigdy nie oddal nikomu innemu.
przynajmniej sie bardzo staram. daje mi to pewnosc ze nigdy wiecej nie spotkam tegosamego napastnika.
dla jednego to urozmaicenie.
dla mnie bezpieczenstwo.
trzymajcie sie.
  • 0

budo_largo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Księstwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportaz z poprawczaka

zalezy z kim sie ma do czynienia.... Ty wpadasz do nich ze swoja ekipa a na nastepny dzien oni przychodza w 3x wiekszej grupie do Ciebie

to wtedy ty organizujesz (jeśli jeszcze jsteś w stanie :wink: ) ekipe 3x mocniejszą od ich ekipy i problem z głowy... :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024