Skocz do zawartości


Zdjęcie

capo ubranka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
Taa, City magazine lansuje walki w klatkach teraz :)
boogie: cougar jaki jest kazdy widzi ;) szkoda klawiatury na takie przycinki ;)
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka

kurde.jakas moda a ja słysze od niej tylko od tych co to uprawiają.jeszcze nigdzie indziej nic nie słyszałem a wy już o modzie ?
spokojnie...na razie to tylko jedna koszulka do mody waszej sztuce tańczenia daleko...

O tym, że przychodzi moda na capo pisali m.in. w "Machinie". :D
W wielu kolorowych czasopismach dla pań było o niej, np. "Oliwia". :) Nie wiem czy szczycić się tym czy wstydzić się tego. :wink:
W TV w programach takich jak np. "Bar" "Dwa Światy".
Głośno było za każdym razem jak był organizowany Festiwal Kultury Afrobrazylijskiej (dzienniki w TV, wzmianki w gazetach).
Coraz częściej i więcej mówi się o capo. Jest popularniejsze. Więcej osób ćwiczy i wie co to wogóle jest. Jest pewna moda na to.
8)
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
Moim zdaniem bardzo ciekawy pomysl z ta kolekcja.Tylko racja,ze bedzie wuchta lochow z tymi koszulkami,ale coz moda przeminie,a Capoeiristas beda mogli te koszulke nosic zawsze.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka

Moim zdaniem bardzo ciekawy pomysl z ta kolekcja.Tylko racja,ze bedzie wuchta lochow z tymi koszulkami,ale coz moda przeminie,a Capoeiristas beda mogli te koszulke nosic zawsze.


z calym szacunkiem ale ta kolekcja jest beznadziejna i chodzi mi przede wszystkim o jakosc i sposob wykonania. mi to bardziej przypominalo ciuchy ze stadionu i niz markowe ubranie.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
hmm
jak to zobaczylem to :splat: biale cos, fason - porażka (jak moje spodnie do aikido :D ), a ten napis oczojebną nitką - szkoda gadac.

moim zdaniem duzo lepsze są juz ot choćby czarne koszulki z naszego warszawskiego batizado. Mają takie fajne biale logo na klacie (po lewej, jestem w niej na avatarku). Uwierzcie, ze naprawde fajne :) Pod skórzaną kurtką - ideal :D Na plaże ideal. na dyskoteke - ideal. To jest dopiero modna koszulka ;)
  • 0

budo_dora
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
Taaaa, te czarne koszulki sa wypasne, a zwlaszcza te wyciete w serek.
Szkoda, ze juz nie bedzie mozna takiej sobie kupic :(
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
Tdi pamiętam, że miał zajefajną koszulkę para cocacola ;) Moze sie postaraj nieco i wskanuj ją nam na forum? Ludziom sie spodoba sam pomysł ;)
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka

Moim zdaniem bardzo ciekawy pomysl z ta kolekcja.Tylko racja,ze bedzie wuchta lochow z tymi koszulkami,ale coz moda przeminie,a Capoeiristas beda mogli te koszulke nosic zawsze.


z calym szacunkiem ale ta kolekcja jest beznadziejna i chodzi mi przede wszystkim o jakosc i sposob wykonania. mi to bardziej przypominalo ciuchy ze stadionu i niz markowe ubranie.


Nie wiem,nie widzialem.Ale sam pomysl nie jest az tak zly.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
Idea słuszna, chociaż widzę też jej złe strony... Za to wykonanie - hmm... Przecietny sluchacz discopolo z 15 osobowej wsi, wożący sie krajowym osiągnieciem techniki - Fiatem 126P - by sie nie powstydzil :)
  • 0

budo_bielan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
chodzi o ta koszulke z napisem Capo - eira zrobionym tak jak napis Coca - cola? Jezeli o ta ci chodzilo to jest zajefajna. A co do americanos to bez komentarza, ja odpadam.


p.s.
zdaje sie ze to moj 1-szy post, zatem witam.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
Tak o te chodzi, rzeczywiscie ekstra byla :)
  • 0

budo_radosna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wejherowo

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
tyle krzyku o jedna koszulke... cieszcie sie, ze nikt nie bedzie sprzedawal abad + koszylki capoeira jako wspanialego kompletu na letnia przechadzke w gorace popoludnie :)
  • 0

budo_bielan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
byla? chyba caly czas jest :-)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
...dziekujemy panim za piekny pokaz damskiej bielizny.

Teraz na wybieg zapraszamy modeli prezentujących kolekcję wiosna/lato '2003 "na artesa" ;) Styl cechuje połączenie starego z nowym; brazylijski barok z nutką późnoniemieckiego industrializmu. Pierwszy Pan ma na sobie jasnoszare ogrodniczki, z rozpeitymi szelkami wiszacymi z tylu, prawa nogawka koniecznie podwinięta do 2/3 łydki. Do tego jasnoszara bluza z logiem grupy na plecach, zawinięte do łokci rękawy. Pani nosi bialy topic, obszerne biale spodnie na biodrach wiązane gumką z boku; wcięcie na udzie lekko uwidacznia opaloną cerę. Całość dopełniają dodatki, takie jak - u mężczyzn - czerwona bejsbolówka, czy Ołklejki za 15 złotych (dostępne na stoisku z okularami na każdym rogu ;) ) Obowiązkowe tlenione włosy, tatuaż na barku lub łopatce (może być Henna ;) ) Również nieodzowne stają się klapki japonki, najlepiej w kolorach żółtym, zielonym i niebieskim. Modnymi dodatkami są również długi pokrowiec na berimbau, czy plecak z firmowymi naszywkami. Całość to idealny strój na wypady poza miasto, na plażę, czy też na trening.
Ostatnio wielką popularnością cieszy się u mężczyzn kompozycja bluzy z kapturem w kolorze czarnym oraz założona na jej wierzch firmowa (koniecznie biała!) koszulka z logiem grupy. Jeśli chcesz wykazać się poświęceniem - zedrzyj z kilku palców stopy naskórek i owiń białym plastrem.
Jeśli jesteś na tyle odważny, zawsze możesz wyjść na ulicę w firmowym stroju treningowym ;)

Hehe, to tak z przymrużeniem oka, z obserwacji własnych ;)
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka

tyle krzyku o jedna koszulke... cieszcie sie, ze nikt nie bedzie sprzedawal abad + koszylki capoeira jako wspanialego kompletu na letnia przechadzke w gorace popoludnie :)


Oby nigdy nie powstala moda na abady.Ale watpie,bo w Bad Boyu sa juz jakies abady,a jakos jeszcze nie widzialem na ulicy nikogo w tych abadach.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
Badboy ma swoje rozne teamy to raz, dwa ze produkuje sprzet do sztuk walki, abady na stronie badboya sa do capoeira a nie do chodzenia po ulicy, chociaz, kazdy uzyje jak zechce ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024