Skocz do zawartości


Zdjęcie

capo ubranka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_nego
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeg

Napisano Ponad rok temu

capo ubranka
Ha - nareszcie będzie można kupić sobie koszulke do capo w normalnym sklepie - Americanos wypuścił nową kolekcję t-shirtów, bluz itp z napisami typu "Capoeira it's Brasil" itp :roll:
A teraz na poważnie - czy nie uważacie, ze to przegięcie??? Teraz co druga osoba na ulicy będzie miala koszulkę z napisem "capoeira" :evil:
Mam tylko nadzieję, ze to nie będzie przebój tego lata :wink:
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
Ja nie mam nic przeciwko :P , nie widzę nic złego w tym.
Może bym zazdrościł takiego wdzianka, ale to przyczyni się tylko do popularyzacji capoeiry. Nie widziałem tych ubrań, ale podejrzewam, że są fajne (marka). 8)
  • 0

budo_lena
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
Przecież to dobrze!Jeśli ktoś już kupi sobie koszulkę z napisem "capoeira",to się zainteresuje,czymże ta capoeira jest.A wtedy ja nie będe musiała każdemu tłumaczyć,jaką to dziwna sztukę walki trenuję :) A tak bardziej serio:przegięcie to było,gdyby zrobiono teledysk a la "Kung-fu fighting"(lata '70 czy '80) albo film o capo w rodzaju "Karate kid" :-) Ale koszulki-jak najbardziej,popieram :peace: Gorzej,jak zaczną lansować abady jako strój na zakupy albo cordao jako "modny dodatek"... :wink:
  • 0

budo_nego
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeg

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
Chodzi mi tylko o to, że będzie głupio jak capoeira stanie się towarem masowym i każdy pozer, który będzie chciał być cool kupi sobię taką koszulkę. To tak samo jak skate z deską pod pachą.
Ale nieważne - pewnie dramatyzuje :D

A jeśli chodzi o "Karate Kid" to "Tylko dla najlepszych" jest chyba na porównywalnym poziomie :wink:
  • 0

budo_biscoitinho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
hehehe ale bk - masz moze jakiegoś linka ze zdjęciem jak te ciuchy wyglądają bo bym chetnie zobaczył
  • 0

budo_zedd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
hmm... jest pokazana jedna damska koszulka na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .
Ale raczej badziewna...
  • 0

budo_largo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Księstwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
dajcie spokój!!!!! to jest już przesada!!! ostatnio widziałem w jakimś brukowcu ćwiczenia Capoeira w ramach aerobiku :evil: !!! Ciekawe dlaczego tak nagle rozpowszechniało capo?
  • 0

budo_tatsu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mamusi... podobno ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
czyżbym słyszała lekką nutkę zawodu?:rofl: capo tylko dla wybrańców :) No.. tu już przesadziłam... Ale jednak.. łezka w oku że nie jesteśmy już tacy orgnalni :twisted:
  • 0

budo_pogo24
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
hmm... jest pokazana jedna damska koszulka na [url=http://www.americanos.pl]www.americanos.pl[/url] . 

oj nie ładnie umieszczać linki do stron o treści xxx ;) :twisted:
  • 0

budo_nego
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeg

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka

ćwiczenia Capoeira w ramach aerobiku :evil: !!!

Ostatnio Rower Błażeja był o aerobiku i jakas panienka objasniała, ze istnieją 2 rodzaje cwiczeń: relaksacyjne i jakies tam cięższe. Do relaksacyjnych zaliczyła capoeira!! Paranoja! Hehe - ale pocieszeniem jest to, ze chyba sie za bardzo nie znała bo do tych cięższych zaliczyła jakies cwiczenia aerobowe i.... muay thai i kickboxing. :)
  • 0

budo_ato
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
nie mowila capoeirze tylko o elementach capoeiry i nie kickboxing, tylko dance-kickboxing (czy jak to sie nazywa), sprowadza sie to prawdopodobnie do tego ze przy lekkiej muzyce sa elementy brane z tych sztuk walki
  • 0

budo_lena
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka

Ciekawe dlaczego tak nagle rozpowszechniało capo?

To źle, że stało się powszechniejsze? 8O
I had a dream...wychodzę na poznańską ulicę rano,a tam roda na 30 osób :lol:
Zresztą co to znaczy,że jakaś MA jest popularna?Przeciętna osoba nieinteresująca się sztukami walki nie potrafi odróżnić taekwondo od karate,o kung-fu wie tyle,ile się naoglądała Bruca Lee,a judo kojarzy,bo mieliśmy kilku mistrzów w tej dziedzinie...tak więc nawet te MA,które goszczą w Polsce od dłuższego czasu,tak naprawdę nie są dobrze znane w szerszym kręgu.A na capo po prostu jest teraz moda :wink:
  • 0

budo_ato
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka

... a na capo po prostu jest teraz moda...

byla kiedys piosenka meksykanskich muzykow ktora pozniej byla spiewana przez brazylijska piosenkarke, swojego czasu pewna pani menager sprowadzila pioseneczke do europy, wylansowala (chyba) francuzki zespol nazywajac pioseneczke lambada, i nie wyszlo to tej piosence na dobre,
moda potrafi zniszczyc wszystko, mam nadzieje ze na capo szybko minie
  • 0

budo_wagabund
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Camangula Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
moda modą ale czy nie zagalopowaliscie sie troszke? chodzi przeciez tylko o koszulke, i to w americanos. osobiscie nie orientuje sie zbytnio w cenach ale nie bedzie ona chyba kosztowala 15zl, poza tym cale miasto nie kupi sobie nagle wlasnie tego modelu. a tak btw., skoro capoeira staje sie modna, to co z tego? do tego, jak wiecie, trza miec serce, a pierwszy lepszy modnis, ktory pojdzie na trening prawdopodobnie nie zrozumie tego i odpadnie po tygodniu :) . tak wiec sadze, iz nie ma sie czym martwic.
  • 0

budo_nego
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeg

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka

nie mowila capoeirze tylko o elementach capoeiry i nie kickboxing, tylko dance-kickboxing (czy jak to sie nazywa), sprowadza sie to prawdopodobnie do tego ze przy lekkiej muzyce sa elementy brane z tych sztuk walki

nie powiedziała dance-kickboxing tylko kickboxing i thai box. Wiem do czego sie to sprowadza bo pokazywała i w sumie to nie za bardzo przypominało jakąś sztuke walki. Tylko zastanawia mnie jak wygląda aerobikowa wersja capo bo tego akurat nie pokazała i to dlaczego jest zaliczana do ćwiczeń relaksacyjnych.
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
Relaks by jej bardziej zapewniło taj-chi albo aikido , no może troszke przesadziłem z aikido ale Capoeiry bym do takowego relaxu nie zaliczył...
  • 0

budo_boogie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
Capo relaksacyjne? Stajemy w quedzie i zasypiamy...

A jeśli chodzi o modę, to będzie tak jak we wszystkim, czyli minie prędzej czy później. Niewolnicy mody odpadną, ale też dzięki modzie dowie się o capo parę osób, które inaczej nigdy by o niej nie usłyszało. Więcej uczniów znaczy większe akademie i więcej pieniędzy, a zatem może więcej instruktorów z Brazylii i w rezultacie ogólnie wyższy poziom. Kto wie. Ja bym nie rozdzierał szat - póki co jeszcze nie ma prawdziwych po temu powodów.

No i przyznajmy szczerze sami przed sobą, że popularyzja capo wkurza nas dlatego, że przestajemy być strażnikami wielkiej tajemnicy :roll: Ot i tyle.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
kurde.jakas moda a ja słysze od niej tylko od tych co to uprawiają.jeszcze nigdzie indziej nic nie słyszałem a wy już o modzie ?
spokojnie...na razie to tylko jedna koszulka do mody waszej sztuce tańczenia daleko...
  • 0

budo_nishruu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
Z tego co widzialem po ludziach, to oni wiedza co to jest capo tylko z tego, ze widzieli np. pokaz, albo gdzies cos uslyszeli. Nic wiecej :P Wiec bez paniki...
  • 0

budo_boogie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: capo ubranka
Tiaaa, zresztą warszawskie City Magazine ostatnio napisało że capoeira już nie jest modna. Co ciekawe, napisali że teraz panuje moda na Vale Tudo :)

Cougar - sztuka tańczenia. Pffff... No nic, przyznajmy to wreszcie oficjalnie: to prawda. Capoeira nie nadaje się do walki, to taniec, a na forum budo znalazł się gwoli rozszerzania horyzontów vortalu (w planach: działy "Salsa", "Tango" i "Oberek").
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024