Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztuka walki indywidualnie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_ogee
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Sztuka walki indywidualnie?
Zamierzam zaczac trenowac jakas sztuke walki, sport walki jednak chcialem to zrobic tzn.przejsc przez podstawy i takie tam najbardziej nudzace poczatki - (czesto zniechecajace do dalszych treningow) - szybko i efektywnie.

Zastanawialem sie czy ktos wogole slyszal o mozliwosci indywidualnych zajec? (albo przynajmniej male grupy) Tak jak jest np tennis indywidualnie? (trenuje tennisa 5 lat) Ile cos takiego kosztuje these days? Czy jest sens?
Prosilbym o jakies namiary - trenerzy w Warszawie? :wink:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?
a kursy korespondencyjne cie interesują?
  • 0

budo_sepulka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mojego pokoju

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?
Sally - gosc pyta powaznie, a ty mu takim tekstem. :wink:

Jesli ktokolwiek cos takiego prowadzi, to na pewno bierze za to cholernie gruba forse. Musialbys miec kasy, jak lodu, zeby moc sobie zafundowac cos takiego. Poza tym - nauka MA w ogole trwa latami 8) I nie sadze, zeby trening indywidualny wiele ci pomogl szczegolnie w okresie poczatkowym. Poznij, kiedy szlifuje sie juz niuanse techniczne tego rodzaju pomoc moze byc uzyteczna, ale na poczatkowym etapie nie ma to raczej wiekszego sensu. Mowiac krotko: zeby wycwiczyc te podstawy, ktorych jest naprawde duzo i tak bedziesz potrzebowal wpizdu czasu. Zalezy to w duzej mierze od twoich predyspozycji i ilosci czasu poswieconego na trening, jak rowniez zaanagazowania. Ja trenuje w 30 osobowej grupie i ni narzekam.
  • 0

budo_boski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?
Podstawy cwiczy sie caly czas, niezaleznie od stopnia zaawansowania. Potem mozesz je laczyc i kombinowac, ale podstawy sa podstawa ;-)
Nie wiem, bo nie slyszalem, aby ktos w Wawie sie zajmowal takimi zajeciami
Pozdrawiam
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?

Zamierzam zaczac trenowac jakas sztuke walki, sport walki jednak chcialem to zrobic tzn.przejsc przez podstawy i takie tam najbardziej nudzace poczatki - (czesto zniechecajace do dalszych treningow) - szybko i efektywnie.

Zastanawialem sie czy ktos wogole slyszal o mozliwosci indywidualnych zajec? (albo przynajmniej male grupy) Tak jak jest np tennis indywidualnie? (trenuje tennisa 5 lat) Ile cos takiego kosztuje these days? Czy jest sens?
Prosilbym o jakies namiary - trenerzy w Warszawie? :wink:


Mirek Okniński (BJJ) kiedyś dawał indywidualne treningi. Nie wiem jak to teraz wygląda.
Silvio
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?
Martius zdaje się coś takiego prowadzi, tylko nie pamiętam czy chodziło o treningi dla pojedynczych osób czy małych grup (ci, którym nie pasują normalne godziny treningów).
  • 0

budo_ngmui
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?
Jesteś w warszawie? zerknij na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - tam znajdziesz adresy instruktorów - większość z nich daje także lekcje prywatne i możliwość indywidualnego toku nauczania
  • 0

budo_ogee
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?
Dzieki NgMui, na stornce ktora podales byly informacje o indywidualnym trningu.

Slaszysz sorry ale nie jestem w temacie i nie wiem kto to Martius..mozesz cos blizej powiedziec?
Jak sie czegos wiecej dowiem to wam powiem jak to z tym indywidualnym treningiem...musze zadzwonic i popytac...
Dzieki wszystkim za odpowiedz...
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?
[quote name="Ogee"]Dzieki NgMui, na stornce ktora podales byly informacje o indywidualnym trningu.

Slaszysz sorry ale nie jestem w temacie i nie wiem kto to Martius..mozesz cos blizej powiedziec?
/quote]
Zajrzyj na forum ju-jitsu, jest jego moderatorem. :)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?
Info o zajeciach [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zajecia indywidualne Tylko w Piastowie no chyba ze ktos chce dodatkowo ponosic i koszty wynajecia sali oprocz kosztow instruktora.

Koszty - od 40 zl /h

Acha tu jest jeden aspekt - zajecia indywidualne sa dla specyficznej grupy osob ktore charakteryzuja sie silna samokontrola co do cwiczen poza treningami. Podstawa kazdej walki jest sprawnosc ogolna, wytrzymalosc itp - zajecia indywidualne to bardziej zajecia techniczne a dbac o sprawnosc fizyczna trzeba bardziej we wlasnym zakresie.

Sa dobrym dodatkiem do zajec grupowych. I tak zawsze zalecamy ludziom zeby od czasu do czasu przychodzili i na zajecia grupowe. Cwiczenie ttylko z instruktorem to nie to samo co cwiczenie z rozna waga, wysokoscia, technika innych osob. To jest tez niezbedny element treningu.

Grupy w Piastowie sa okolo 8 osob a koszt jest 80 zl miesiecznie a wiec niezla alternatywa do zajec indywidualnych.

Ale nie uczymy stania sie niepokonanym w ciagu 3 miesiecy :) 8)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?

Ale nie uczymy stania sie niepokonanym w ciagu 3 miesiecy :) 8)


Tylko w cztery :) 8)
  • 0

budo_andy_hug
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?

Zamierzam zaczac trenowac jakas sztuke walki, sport walki jednak chcialem to zrobic tzn.przejsc przez podstawy i takie tam najbardziej nudzace poczatki - (czesto zniechecajace do dalszych treningow) - szybko i efektywnie.

Zastanawialem sie czy ktos wogole slyszal o mozliwosci indywidualnych zajec? (albo przynajmniej male grupy) Tak jak jest np tennis indywidualnie? (trenuje tennisa 5 lat) Ile cos takiego kosztuje these days? Czy jest sens?
Prosilbym o jakies namiary - trenerzy w Warszawie? :wink:


bardzo dużo stylów ćwiczy się tylko!!! indywidualnie lub w małych grupach, a ilośc takich grup na świecie świadczy tylko o sile tak prowadzonego stylu.
w Wawie jest sporo takich mozliwości, nie rozumiem tylko, co oznacza przejście bezproblemowo przez podstawy???
może chcesz np. w nozu od razu ćwiczyć ostrymi? mogę dać Ci namiary :wink:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?

bardzo dużo stylów ćwiczy się tylko!!! indywidualnie lub w małych grupach, ....:


a mówia że samemu nie można spuscic sobie wp...olu... :)
  • 0

budo_dohap
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?
[quote name="budo_sally"][quote name="budo_andy_hug"]

bardzo dużo stylów ćwiczy się tylko!!! indywidualnie lub w małych grupach, ....:[/quote]

a mówia że samemu nie można spuscic sobie wp...olu... :) [/quote][/quote]


mozna, mozna... :wink:
  • 0

budo_alucard
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?
szczerze wątpie żeby w Polsce ktoś prowadził zajęcia indywidualnie,a jak już ktoś to robi to za dużą forse.
Ale myśle że jak byś pochodził po klubach i pogadał z ludźmi to znalazłbyś kogoś kto byłby zainteresowany(oczywiście za opłatą)wprowadzeniem cie w meandry sztuk walki
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?

szczerze wątpie żeby w Polsce ktoś prowadził zajęcia indywidualnie,a jak już ktoś to robi to za dużą forse.


Zajecie indywidualne prowadzi wielu a forsa niestety nie jest az tak duza :(

Raczej w Polsce jest malo osob ktorych satc na nauke indywidualna a tych co stac lepiej czesto nie uczyc 8) no chyba ze instruktor jest pozbawiony norm etycznych.
  • 0

budo_ab1983
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?

a kursy korespondencyjne cie interesują?

Może to śmieszne ale ja na własne oczy widziałem reklamę kursu korespondycyjnego taekwondo. :lol:
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?

[Może to śmieszne ale ja na własne oczy widziałem reklamę kursu korespondycyjnego taekwondo. :lol:


Ehh wielka nowość śmieję się z tego na WWW!!

Dołączona grafika
  • 0

budo_sepulka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mojego pokoju

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?
rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl NA MAXXXXXXXXAAAAAAAAAA

hy hy hy hy hy hy hy hy hy hy hy hy hy hy hy hy hy hy
ha ha ha ha ha ha ha ha
he he he he

ufffff obsmialem sie jak norka :wink:

Czy to znaczy ze przysla mi podrtecznik i kasety "tkd w 24h"?
hehehehehehehahahahahhahyhyhyhy juz nie mam nawet sily sie smiac
:) :) :) :) :) :) :)
:-) :-) :-) :-) :-)
:lol: :lol:
[padl z wyczerpania]
  • 0

budo_lena
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki indywidualnie?
Jakoś nie rozumiem powodów,dla których ktoś chciałby trenować indywidualnie... :roll: Zajęcia MA w grupie to przecież okazja do poznania wspaniałych ludzi,uczenia się na cudzych błedach :D ,patrzenia na postępy innych(motywacja :wink: ),no a po treningu można się umówić na wspólne oglądanie Karate kid...
Zgadzam się z którąś z wcześniejszych wypowiedzi,że indywidualne treningi są dla tych,którzy coś już umieją.Na początku dobrze jest sobie poćwiczyć w grupie,przyzwyczaić się do rozgrzewki i ćwiczeń typowych dla danej MA...Ja na przykład po pierwszym treninu taekwondo po prostu padłam,właśnie z powodu dużej ilości ćwiczeń rozciągających,do których nie byłam przyzwyczajona i siłowych:paker: ,mimo że wcześniej uprawiałam sport.
A treningi indywidualne prowadzą trenerzy wing-tsun i ju-jitsu(ale w Poznaniu)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024