Skocz do zawartości


Zdjęcie

zajecia z dziecmi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: zajecia z dziecmi

Soory Aiki ale widziałem niejdenokrotnie jakie masz podejście do treningu i umiejętności - dziecka to ja bym do Ciebie na zajęcia nie posłał.
Poprostu przede wszystkim trzeba nauczyć dbać o własne bezpieczeństwo na zajęciach a później można zastanawiać się nad tym aby dbać o innych


z tego co sie orientuje to klamstwo.. wtulaj komu innemu te komunaly. A dobre rady dawaj swoim kolesiom..


Aiki za dużo mówisz za mało robisz przykład. Podobno co dziennie biegasz - kondycji na stażu z sensei Conarde' wystarczyło Ci raptem na 40 minut a może i tego nie (sam sensei się z Cibie podśmiewywał).
Kiedyś kiedyś dawno temu miałem okazję z Togą ćwiczyć w parze - naprawde trzeba CIebie uważać abyś nie zrobił sobie krzywdy zderzając się np. z ręką partnera (mam nadziej, że od tamtego czasu coś się zmieniło) - posiadałeś już hakame.


Oj nie ładnie nie ładnie :) :) :)
  • 0

budo_ares
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zajecia z dziecmi

Soory Aiki ale widziałem niejdenokrotnie jakie masz podejście do treningu i umiejętności - dziecka to ja bym do Ciebie na zajęcia nie posłał.
Poprostu przede wszystkim trzeba nauczyć dbać o własne bezpieczeństwo na zajęciach a później można zastanawiać się nad tym aby dbać o innych


z tego co sie orientuje to klamstwo.. wtulaj komu innemu te komunaly. A dobre rady dawaj swoim kolesiom..


Aiki za dużo mówisz za mało robisz przykład. Podobno co dziennie biegasz - kondycji na stażu z sensei Conarde' wystarczyło Ci raptem na 40 minut a może i tego nie (sam sensei się z Cibie podśmiewywał).
Kiedyś kiedyś dawno temu miałem okazję z Togą ćwiczyć w parze - naprawde trzeba CIebie uważać abyś nie zrobił sobie krzywdy zderzając się np. z ręką partnera (mam nadziej, że od tamtego czasu coś się zmieniło) - posiadałeś już hakame.


Oj nie ładnie nie ładnie :) :) :)


A z jakiego powodu - mówię tylko prawde. Jeśli ktoś uważa się za 7 cud świata niech się przejrzy w lustrze.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zajecia z dziecmi
Ares.. powiem wprost.. klamiesz jak ostatnie bydle..

Nigdzie nie napisalem ,ze biegam codziennie. Owszem biegalem kiedy zajmowalem sie aikido zawodowo. I tak jest na vortalu napisane.
Na stazu z cognardem wysiadlo mi serce.. notrudno mam z tym klopoty - pisanie o tym to brak wychowania i ogólnie badziew. Nie wierze ,ze ebnsej Cognard sie wysmiewal , podszedl do mnie i chcial pomoc..
Wiekszosc moich kolegow ptrzyjela ten fakt ze zrozumieniem i troska np.Panzer ( wielkie dzieki! )
W sumie co napiszesz to klamstwo , wiec nie widze powodu , by wierzyc w to co piszesz poza tym..

mocno zniesmaczony
  • 0

budo_ares
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zajecia z dziecmi

Ares.. powiem wprost.. klamiesz jak ostatnie bydle..

Nigdzie nie napisalem ,ze biegam codziennie. Owszem biegalem kiedy zajmowalem sie aikido zawodowo. I tak jest na vortalu napisane.
Na stazu z cognardem wysiadlo mi serce.. notrudno mam z tym klopoty - pisanie o tym to brak wychowania i ogólnie badziew. Nie wierze ,ze ebnsej Cognard sie wysmiewal , podszedl do mnie i chcial pomoc..
Wiekszosc moich kolegow ptrzyjela ten fakt ze zrozumieniem i troska np.Panzer ( wielkie dzieki! )
W sumie co napiszesz to klamstwo , wiec nie widze powodu , by wierzyc w to co piszesz poza tym..

mocno zniesmaczony


Nic dodać - nic ująć - tylko winny się tłumaczy.
Myślę, że nie ma co kontynuwować tej dyskusji - ty i tak uważasz że zawsze masz rację.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zajecia z dziecmi
no.. po prostu bydle.. aż dziw bierze...
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zajecia z dziecmi
zajecia w sekcj R. Hoffmana ..daaaaaaaawno temu.. sekcja dziecieca.
Dzieci cwicza zejscia.Jedno dziecko udaje byla i usiluje wziasc drugie na "rogi" , durgie usiluje zejsc z linii ataku. Sensej Roman mówi- a teraz robimy "byka" Byk - owo cwiczenie opisane powyzej...
Jedno dziecko stoi z boku nadęte.. Zbysiu -czemu nie bawisz sie w byka?
- Bo jak nie chem byc bykiem..
- A czym chcesz byc?
- Dzikom świniom motorowom.. !
(zapis oryginalny)

takie perelki z zjaec z dziecmi :-)))))))
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zajecia z dziecmi
Z zajec w zerówce...
najwieksze problemy w klasie sprawial Oskarek. Lal wszystkie dzieci, a te non stop biegaly do mnie na skarge, nie cierpie tego...wiec przede wszystkim zależało mi zeby ich tego oduczyc. Dzieci biły się często w czasie zajęć, musze przyznac ze czasemi zdarzalo mi sie zapominac i zamiast upomniec podziwiac ladne akcje.. :) zazwyczaj powodem mojej interwecji byly przerazone spojrzenia dzieciakow przyzwyczajonych ze nauczyciele zabraniaja im bójek na lekcjach a nie stoja i patrza z zaciekawieniem.
Dlatego tez nie interesowal mnie specjalnie Oskarek ani jego wyczyny.
Aż w końcu zaniepokoiło to jego samego, bo przyszedl do mnie i powiedział: "przepraszam ale gdzie jest Oskar? " ja oczywiście nie wiedząc ze on to on, a widze ze właśnie dzieciaki radosnie kręcą sie koło jednej z szaf, mówie wykrętnie: "a jest już! właśnie się znalazł podobno był za szafą..." .Oskarek popatrzył na mnie z pewnym wyrzutem i poszedł sobie , ale od tej pory ilosc jego walk znacznie sie zmniejszyla..

A tak na marginesie to byla najlepsza grupa..po miesiacu robili wszystkie szpagaty i stali na glowie...(co troche niepokoilo nauczycielki prowadzace inne zajęcia- bo dzieciaki ćwiczyły non stop)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024