Skocz do zawartości


Zdjęcie

Animal M-Stak + Animal Stak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

plewek1233
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Animal M-Stak + Animal Stak

W sumie to cykl zakonczylem 3 tygodnie temu ale postanowilem opisac moje doswiadczenie
z Animalem bo... bo nie mam co robic a spac sie tez nie chce smile.png

Dobra ale od poczatku.
Do dyspozycji mialem nastepujace suplementy:

Animal M-Stak 2 puchy
Animal Stak 2 puchy
Animal Pak 44 paczki
Animal Nitro 44 paczki
Animal Nitro G 16 saszet
Mutant mass 6,7kg
Vitargo Electrolytes 2kg
Dorian Yates Nox Pump 30 sasz

Cel treningu: MASA
Ilosc treningow/tydz = 3 (nie bede wstawial swojego treningu zwlaszcza ze w trakcie cyklu zostal zmieniony)
Waga wyjsciowa 82kg

Suplementy przyjmowalem w nastepujacy sposob:
Dorian Nox Pump - przed kazdym treningiem ok 15-20 min (oczywiscie na pusty zoladek) przez 1 tydzien pozniej bralem go tylko wponiedzialki do treningu nogi + barki + lydki. W inne dni treningowe powstrzymywalem sie z braniem bo kurwesko mnie pompowalo zwlaszcza biceps to tego stopnia ze nie moglem czasmi ugiac ramienia. Tak wiec ograniczylem sie do brania go w dni kiedy bylem bardziej zmeczony jako pobudzacz.
Ogolnie jako pomper i pobudzacz dla mnie Dorian jest SPOKO i polecam
Mutant Mass - Jako uzupelnienie diety kiedy nie mialem mozliwosci zjesc nic niesproszkowanego, w dni treningowe ok 1godz po treningu
Vitargo - jedna pporcja bezposrednio po treningu jako uzupelnienie glikogenu
Animal Nitro G - jedna porcja razem z vitargo
Animal Nitro - jedna paczka bezposredni przed treningiem
Animal Pak - jedna paczka codziennie po sniadanu

Teraz cos o najwazniejszym Animal M-Stak + Animal Stak
W/g zalecen producenta brac po jednej paczce dziennie ok 45min przed tyra a w dni wolne rano lub wczesnym popoludniem.
Ja musialem pogodzic 2 produkty o tej samej zalecanej porze brania.

Tak wiec zaczalem od: Rano na czczo 30min przed sniadaniem Stak pozniej ok 30min przed treningiem M-stak
Po 3 dniach brania zajebiscie zaczal mnie bolec zoladek wiec Stak bralem ok 1,5 godzin po sniadaniu a M-Stak bez zmian
Po 3 tygodniach tj w polowie cyklu staka zaczalem barc w nocy przed snem z racji substancji wspomagajacych produkcje testosteronu
a ze ten produkowany jest w nocy uznalem ze tak bedzie lepiej i w sumie dobrze bylo.
Ogolnie po tygodniu brania zaobserwowalem ze lepiej spie i wstaje bardziej wypoczety w porownaniu z przed cyklem.
Po 2 tygodniach dalej dobrze mi sie spalo bez budzenia i takich tam. I delikatnie sila zaczela wzrastac.
Po 3 tygodniu zaobserwowalem znaczny wzrost sily tak wiec zgodnie z tym co czytalem wczesniej Animal rozkreca sie w wiekszosci przypadkow w 2-3 tygodniu brania. Ogolnie po 3 tygodniach brania producent zaleca zrobic 1tydz przerwy czego nie zrobilem bo szkoda bylo przerywac w chwili kiedy dopiero zaczelo dzialac, ale zrobilem cos innego a mianowice zmienilem program treningowy tak ze obserwacje dalszego progresu sily zaczalem mozna powiedzec od poczatku.
Ale nie na sile mi zalezalo tylko na masie a nie chcialem sie przyzwyczaic za bardzo bo juz jakis czas jechalem tamtym programem. Jednakze sila szla do przodu tak czy inaczej. Koniec cyklu przypadl na tydzien przed swietami (na ktore pojechalem do siorki na caly tydzien odpoczac) ale pociagnalem jeszcze na sucho caly ten tydzien i naprawde dobrze poszlo.

Waga koncowa: 85,5 tak ze nie jest zle zwlaszcza ze dieta byla na 70-80%
Niestety podczas pobytu u siostry odbilem sobie caly cykl abstynencji abstynencji i pomimo tego ze staralem sie jak moglem spadlem do 84kg
Podsumowujac, cykl na Animalu wypadl pomyslnie i jestem z niego zadowolony i ogolnie polecam na cykl masa/sila miedzy cyklami kreatynowymi.

P.S w sumie nie wrzucilem zadnej fotki ale pomysle cos jutro jak bede mial chwile, co prawda beda to puste puchy ale zeby lepiej wygladalo a nastepny cykl opisze juz od poczatku

Pzdr

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...1-sasz-2,p.html


  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Animal M-Stak + Animal Stak
Zajebiste suple miales :)

Tez myslalem nad Animal Stak ai Animal M-stak, chociaz najbardziej mnie kusi sprobowanie Animal Test - jako najsilniesza wersje w serii. Probowales go kiedys?

Co do pompowania to ja tak mialem po Plasma jet, najgorzej bylo jak robilem biceps i triceps na tym samym treningu - masakra :D .

Jakie plany na nastepny cykl?
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

plewek1233
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Animal M-Stak + Animal Stak

Zajebiste suple miales :)

Tez myslalem nad Animal Stak ai Animal M-stak, chociaz najbardziej mnie kusi sprobowanie Animal Test - jako najsilniesza wersje w serii. Probowales go kiedys?

Co do pompowania to ja tak mialem po Plasma jet, najgorzej bylo jak robilem biceps i triceps na tym samym treningu - masakra :D .

Jakie plany na nastepny cykl?


Testa nie probowalem, Litwin mi go polecal na poczatku ale wybralem A. Staki.
Testa wezme ewentualnie na cykl po wakacjach ale kusi mnie tez Halodrol, zobaczymy jeszcze sporo czasu przedemna
a moze cos nowego wejdzie na rynek :D

Nastepny cykl zaczalem wczoraj a opisze go pozniej bo lece zjesc sniadanie teraz :D
  • 0

xawier
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15lat
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :47
  • Pas [cm]:91
  • Udo [cm]:70
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Animal M-Stak + Animal Stak

Zajebiste suple miales :)

Tez myslalem nad Animal Stak ai Animal M-stak, chociaz najbardziej mnie kusi sprobowanie Animal Test - jako najsilniesza wersje w serii. Probowales go kiedys?

Co do pompowania to ja tak mialem po Plasma jet, najgorzej bylo jak robilem biceps i triceps na tym samym treningu - masakra :D .

Jakie plany na nastepny cykl?


Ja wcianlem animal test 1 pudlo i m stacka 2 pudla i powiem Ci ze bylem zadowolony . .., po animalach fajnie sie czulem ,libido do góry i 2 kg mięcha mi poszło .. . polecem choc nie wali jak dobra kreta ale mozna cyklicznia z nią brać .. yh niestety od kąd dolar poszedl w góra aniamle razem z nim i na cykl 41 dni musisz troszki gotówki przygotowac :D pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024