Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rewelacyjne efekty!!! Co zostanie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

PiOtReK_02_07
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rewelacyjne efekty!!! Co zostanie?
Witam, kończę cykl [ z założenia 8 tygodni] na Cell Pump+ Mutant Mass+ No Adam. Efekty jak dla mnie świetne!!! Przez ten czas siła podskoczyła na ławce poziomej już dziś o 16kg z 98 do 114 kilo dzisiaj wyciśnięte a do końca cyklu jeszcze dobry tydzień. Dochodzi ładnie masa pewnie od mutanta, wiadomo nie przestanę na tym będę się starać dalej ... Dziwię się, że tak to na mnie podziałało;))
A teraz moje obawy. Nie chcę tego stracić, ale boję się ze skoro szybko przyszło to stracę moc po odstawieniu cell pumpa. Jakie rady na przerwę przed następnym cell pumpem. Nie chcę rezygnować z mutanta i witamin bo dobrze działają.
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Rewelacyjne efekty!!! Co zostanie?

Witam, kończę cykl [ z założenia 8 tygodni] na Cell Pump+ Mutant Mass+ No Adam. Efekty jak dla mnie świetne!!! Przez ten czas siła podskoczyła na ławce poziomej już dziś o 16kg z 98 do 114 kilo dzisiaj wyciśnięte a do końca cyklu jeszcze dobry tydzień. Dochodzi ładnie masa pewnie od mutanta, wiadomo nie przestanę na tym będę się starać dalej ... Dziwię się, że tak to na mnie podziałało;))
A teraz moje obawy. Nie chcę tego stracić, ale boję się ze skoro szybko przyszło to stracę moc po odstawieniu cell pumpa. Jakie rady na przerwę przed następnym cell pumpem. Nie chcę rezygnować z mutanta i witamin bo dobrze działają.


wiadomo ze cos tam pojdzie w dol, chociaz niekoniecznie, odstawiasz zwiazek energotworczy, ale przy dobrze zachowanej diecie, ktora jak widze uzupelniasz mutantem, przy braniu witaminek powinno byc OK
dokup najlepiej Aminokwasy - BCAA - z olimpa
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Rewelacyjne efekty!!! Co zostanie?
Mi siła po cyklu nigdy w dol nie spada,jak na cyklu pobije jakiś rekord to po cyklu tez tyle podniosę,po cyklu gainera nadal możesz brać ,witaminy non stop,a na nastepny cykl kup coś innego,a nie znowu cell pump.

PiOtReK_02_07
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rewelacyjne efekty!!! Co zostanie?

Mi siła po cyklu nigdy w dol nie spada,jak na cyklu pobije jakiś rekord to po cyklu tez tyle podniosę,po cyklu gainera nadal możesz brać ,witaminy non stop,a na nastepny cykl kup coś innego,a nie znowu cell pump.


Brać coś innego mimo tego, że tak zajebiście podziałało? Myślałem, że spokojnie zrobić drugi cykl na tym samym a później może storm... Gainerka i witamin nie chcę odstawić, ale z kretką trzeba się rozstać;( Rozumiem, że mam dokupić aminki i tak wyczekać do 8 tygodni?? pzdr
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024