Skocz do zawartości


Zdjęcie

Długie włosy na ulicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy

http://budo.net.pl/forum/viewtopic.php?t=2560&start=0


To moj! To moj post!
Jest tam data, wlosy sciete dosc dawno temu. I dzieki bogu.
Nie mam wlosow w oczach, moge sie rozgladac normalnie, nikt mnie za wlosy nie zlapie. W parterze moge robic co chce.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy


P.S. jak sie noz nosi przy sobie to zawsze mozna sie uwolnic jednym rychem reki (ciachamy wlosy/reka przciwnika - zalezne od sentymentu do wlosow :twisted: )


No tak ale ile cm ostrze? Chyba ze masz pozwolenie na noszenie broni bialej :) bo o ile wiem to dopuszczalna dlugosc ostrza to okolo 10 cm. (odleglosc od klatki piersiowej do serca) chyba tyle kiedys tez slyszalem ze 5 cm. Sam mam noz kolo 25 cm skladany na piesc zeby Ci nikt nie wybil. Ale z nim chodzic po ulicy to w razie spisania przez policje jakies pol roku. (na przykladnie kolesia z okolicy) :P

A co do dlugich wlosow to z tego co mowia niektorzy kumple to tzw " latwy cel bo zlapiesz i kolanem" :P ale wedlug mnie to krotkie lepsze :P mniej problemu i chlodniej na treningu :)
Pozdrawiam


kowal, yak tego nie powiedzial. a ztym nozem to pleciesz glupoty. zarowno z rzekomym przepisem o dlugosci ostrza jak rowniez o odleglosci serca od skory :)
pozdrawiam rowniez.
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Ja prawie 9 lat nosiłem dluuugie włosy. Jak prawdziwy indianin. I w walce przeszkadzaja okropnie. Co prawda w stylach uderzanych - problem rozwiązuje spiętcie ich albo warkocz. Na kyokushinie przez 2 lata mi nie przeszkadzaly. Na Bjj po 3 miesiącach sciąłem. Tak powiem... po ścięciu włosów mój skill wzrósł o ok. 40%
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Ja też obciąłem i jest git. Odpadają wszystkie złapania za włosy i jest wygodniej szczególnie na treningach i wszelkich wysiłkach.
  • 0

budo_kowal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy


P.S. jak sie noz nosi przy sobie to zawsze mozna sie uwolnic jednym rychem reki (ciachamy wlosy/reka przciwnika - zalezne od sentymentu do wlosow :twisted: )


No tak ale ile cm ostrze? Chyba ze masz pozwolenie na noszenie broni bialej :) bo o ile wiem to dopuszczalna dlugosc ostrza to okolo 10 cm. (odleglosc od klatki piersiowej do serca) chyba tyle kiedys tez slyszalem ze 5 cm. Sam mam noz kolo 25 cm skladany na piesc zeby Ci nikt nie wybil. Ale z nim chodzic po ulicy to w razie spisania przez policje jakies pol roku. (na przykladnie kolesia z okolicy) :P

A co do dlugich wlosow to z tego co mowia niektorzy kumple to tzw " latwy cel bo zlapiesz i kolanem" :P ale wedlug mnie to krotkie lepsze :P mniej problemu i chlodniej na treningu :)
Pozdrawiam


kowal, yak tego nie powiedzial. a ztym nozem to pleciesz glupoty. zarowno z rzekomym przepisem o dlugosci ostrza jak rowniez o odleglosci serca od skory :)
pozdrawiam rowniez.


Nie odpowiem bo jak nie wiem to nie bede sie wypowaiadal :P
  • 0

budo_cajun
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Widziałem kiedyś motywik: Koleś z długimi włosami lezy na ziem. Ten co nadnim stał oplutł mu włosy do okoła szyji i zaczął nimi duśić i ch właściciela. Przechlapana sprawa.
  • 0

budo_folken
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
hehehe fajny temat
ja jestem dziewczynką i włosy mam dłuższe niż do pasa
na treningi nigdy ale to nigdy ich nie zwiazuję
co prawda na TKD wiecej się kopie niż łapkami macha ale i tak nie przeszkadzają- troszke przy przewrotach/gwiazdach itp ale da sie przeżyc
co do zastosowan ulicznych -czy nikt nie oglądał Shreka :wink: :wink: :wink: ??????????????
/jest tam taka scena jak Fiona kosi delikwenta warkoczem :wink: :wink: wbrew pozorom długi gruby warkocz nawet przy niewielkim ruchu głową nabiera duzego rozpędu :wink: wiem coś o tym :) :) :) /
  • 0

budo_folken
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
co do długości ostrza -można nosić co się chce dopoki nikogo sie tym nie terroryzuje i nie trzeba mieć pozwolenia na biała broń- dowiadywałam sie specjalnie u policjanta- :wink: /zastanawiałam sie czy mogę jeździc przez miasto z kataną w łapce - :wink: :wink: :wink: co prawda jak wyprowadzam wakizashi na spacer to i tak podróźuje w pokrowcu starannie zawiniete i udające wędke, ale teraz mam przynajmniej spokojne sumienie :wink: :wink: :wink: /
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
JEZU!! To w Lublinie dziewczyny zabierają na spacer wakizashi? A chłopaków tam nie ma? :) :)
  • 0

budo_folken
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
:) :) :) no gdzieś chyba jakichś widziałam :wink:
ale wakizashi jest lapszym towarzystwem :wink: :wink: :wink: jest piękne :wink: nie gada głupot :wink: i można z nim pogadać :wink: no i sie mnie nie boi :wink: :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Mam długie włosy. Długie tzn ; 53-58 cm (niechce mi się mieżyć).
Chodze na siłownie 4 razy w tygodniu a myje je po przyjsciu do domu. Suszenie zajmuja jakieœ 20 minut. Potem się zakłada gumke:P i włosy ani nie lecš na oczy ani wogole się o nich nie myœli ... (czasami można je sobie gdzieœ przygnieœc. Jeżeli chodzi o Bjj, zapasy, judo to długie włosy sš dużym problemem ale jeżeli chodzi o szttuki walki udeżane to warkocz załatwia sprawe w 100 %. Co do prowokowania to wiadomo że drechów prowokujš. W 90 % kończy się na pokrzykiwaniu ale na te nieszczęsne 10 % też udało mi się KILKA razy trafić... W mojej szkole miałem długie włosy jako jedyny chłopak i wiem co to presja otoczenia. Walić ich :) . Jak ktoœ chce miec długie włosy to musi sobie zdawać sprawe że to troche więcej roboty niż z jeżem (też kieddyœ takjowe miałem) ale sš takie chwile dla których warto się męczyć :) Mojej dziewczyynie sie moje włosy podobajš a mam wielkš radoche jak widzi jak np. na rockowych imprezach laski się na mnie gapiš bo w sumie w dzisiejszych czasach koleœ z pól metrowymi czarnymi lokami to niewšdpiwa żadkoœc... ;) Heh ale sobie dosłodziłem ;) POZDRAWIAM :)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Połowa mnie zaraz ukrzyżuje za to , co napisze, ale muszę.

Jak dla mnie długie włosy są oznaką zniewieścienia w społeczeństwie.

U mężczyzn oczywiście.
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
;) hie hie hie przecież faceci mieli długie włosy od zawsze :) Choddzi mi o sredniowiecze i wogole ... Teraz jest och już stosunkowo mało porownując czasy 80 i 90 ... Jakoś nie czuje się zniewieściały ale każdy ma swoją opinie ;) ... Aha i dlaczego twój "obrazek" ma długie baty :P ?
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
yyyyyyy.......no.........yyyyy......... A niech se ma długie. Ja nie mam i nie popieram. Krutkie to higiena, wygoda i bezpieczeństwo.
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Ja tam uwielbiam nosic wlosy srenie - jakies 5 , 6 cm .
Mam o tyle szczescie ,ze sa raczej sztywne stoja tak jak po zelu. (nienawidze zelu);)
  • 0

budo_msj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Obiecana Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy

Połowa mnie zaraz ukrzyżuje za to , co napisze, ale muszę.

Jak dla mnie długie włosy są oznaką zniewieścienia w społeczeństwie.

U mężczyzn oczywiście.


Popieram. Z tych samych powodow nie rozumiem czemu kobiety nosza meskie fryzury. Ale coz nie musze na szczescie rozumiec wszystkiego... :)
  • 0

budo_g7tommyb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Ja tez mam dlugie wlosy teraz. Mialem kazdego rodzaju fryzure i Zekiet, kobiety lubia dlugie wlosy - hehehe.
A tak apropo to moze Zekiet nie lubi dlugich wlosow bo sam jest lysy 8)
  • 0

budo_folken
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
dlaczego od razu zniewieścienia ? - a warkocz samuraja czy długie włosy w Sparcie, do których noszenia mieli prawo jedynie zasłużeni weterani?? :wink: :wink: :wink: :wink:
g7tommyB ma racje :) "kobiety lubia dlugie wlosy " :wink:
jak widze niektórych kolegów po traumatycznych przejściach z kosiarką to sie zastanawiam czy oni luster w domu nie mają :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Łysy? nie. Raczej aerodynamicznie ostrzyżony. A długich włosów nie lubie. A jak się nawalisz to możesz się pomylić i rano będzie wstyd. :) :) :) :)
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Moim zdaniem dlugie wlosy nie przeszkadzaja w walce na ulicy.Dlaczego mialyby?Jesli jestes wystarczajaco szybki,to nikt Cie nie chwyci.Poza tym nie powinno sie martwic takimi rzeczami jak wlosy,ubranie itd. Ciezkie buty(glany)tez moga Ci przeszkadzac w walce,bo spowalniaja ruchy.No i co z tego.Nie martwil bym sie takimi rzeczami,bo ulica to nie pole bitewne,na ktorym wrog czycha na Ciebie za kazdym rogiem...

Naprawde bez przesady. :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024