Skocz do zawartości


Zdjęcie

Długie włosy na ulicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
ech piaba nie kituj ze jestes taki szybki ze cie nikt za wlosy nie zlapie :) to nie sa jakies pojedynki komiksowe i czesto gesto sie nie da nic na to poradzic. nie chce mi sie wymyslac sytuacji bo jest ich tak duzo. wlosy w walce przeszkadzaja. to jest fakt bezdyskusyjny. zobacz ktory z bokserow dzudokow czy walczacych w klatkach ma dlugie wlosy! :) to samo z ciezkimi butami. moze i costam spowalniaja, nie mam pojecia ale rekompensata w postaci zwiekszenia masy stopy i ochrony palcow twardym czubem jest olbrzymia. to tak samo jakby gadac ze kastet czyni piesc ciezsza i wolniejsza :)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Święta racja!!! Jak już ktoś Cie złapie za kłaki, to po walce. Wiem, bo tak robiłem. Dobry, mocny uchwyt to pełna kontrola nad przeciwnikiem.
  • 0

budo_ulver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
yoł
ja tez mialem dlugie wlosy, jakies 4 lata temu.
scielem bo mnie znudzili i wkurzalo mnie to ze myla mnie z dziewczyna
jechalem kiedys z siora i podeszla jakas kobieta pytajac sie czy jestesmy siostrami, fucking shit i zeby to 1 raz, ale czesto mi sie to zdarzalo wiec sie zgolilem i jest ok juz :D :D:D
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Trzeba bylo zapuscic brode a nie scinac wlosy :P :P:P Tez mialem dlugie przez 5 czy 6 lat, ale mi sie znudzilo. Pozatym tak mi wygodniej i lepiej wygladam 8)
  • 0

budo_ulver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
hehe no trzeba bylo :)
ale jednek krotkie wlosy sa duzo lepsze
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy

ale jednek krotkie wlosy sa duzo lepsze,
Trzeba bylo zapuscic brode a nie scinac wlosy, A długich włosów nie lubie.
A jak się nawalisz to możesz się pomylić i rano będzie wstyd.
Z tych samych powodow nie rozumiem czemu kobiety nosza meskie fryzury. Ale coz nie musze na szczescie rozumiec wszystkiego
itd...

O gustach sie nie dyskutuje, temat juz byl, ta edycja zamienia sie w czat.

BTW: temu panu co sie myli kobieta z mezczyzna to uswiadamiam ze jest cos takiego jak drugorzedne roznice w budowie anatomicznej nie tylko roznica w dlugosci wlosow.
  • 0

budo_sanga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Osobiście mam włosy do prawie pasa. Na treningach ćwiczę z włosami zaplecionymi w warkocz i w sumie jest ok. Jednak zdarzyło mi sie iż w porterze parę razy je sobie przygniotłem, no i byłem w opałach. Pamiętam jak na jeden trening przyszedłem bez warkocza, okurat były sparingi, i spadła mi gumka :o . To była masakra, przy jakimkolwiek szybszym ruchu włosy tworzyły mi dosłownie zasłonę. Partner robił ze mną co chciał. Skończyło się na tym, że zrobiliśmy przerwę żebym "doprowadził się do ładu".
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy

okurat były sparingi, i spadła mi gumka :o . To była masakra.


8O :?: :lol: :lol: No to zonk!
:wink:
  • 0

budo_hoj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Ostatnio poddalem sie i scialem wlosy. Teraz jest wygodniej, praktyczniej i podobno estetyczniej.
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
I tak trzymaj!!!

A maszynka elektryczna niech sie stanie Twoją najbliższą przyjaciółką!! :D
  • 0

budo_yoko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Osobiscie uwielbiam facetów długowłosych poprzez średniowiecznych rycerzy, samurajów i obecnych gości na ulicy;) Sama mialam włosy prawie do kolan a potem ścięte na dług. 1cm. I wtedy i wtedy było ok jeśli chodzi o treningi. Bbb. krótkie włosy nie przeszkadzały rzecz jasna wielka wygoda tylko że... mój facet się na długo obraził. Na szczęście włosy szybko mi rosną;) Włosy długie zaplecione w warkocz lub kucyk jeśli nie są aż TAK długie nie przeszkadzają wogole i fakt ze jak ktoś takim warkoczem mokrym i spoconym;) oberwie to... jest efekt zaskoczenia. Inna sprawa że dla samego posiadacza warkocza to też się tak może skończyć... Jednak najgorsze są takie włosy średniej dług. których spiąć nie możesz. Mam takie od 27godz i właśnie wróciłam z treningu na którym przeklinałam swą decyzję by się tak kretyńsko ściąć... Przydługa grzywka wpada do oczu wraz z kroplami potu- doskonale je podrażnia i umożliwia wypróbowanie jak to jest walczyć z zamkniętymi oczami... No ale włosy szybko mi odrastają :)
  • 0

budo_hoj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Z ta maszynka elektryczna to bez przesady, tak ze dwa centymetry wlosa na glowie to musze miec.
  • 0

budo_sven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
oh ja uwielbiam zlapac jakiegos hippisa czy punola z dlugimi wlosami( a juz wogole pacyfiste) za długie włosy
ostatnio na barbakanie mnie kiolo z dredami chcial zdemolowac.
ale dredy dobrze sie w rece trzymaja:))
  • 0

budo_sanga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Sven napisał:
"oh ja uwielbiam zlapac jakiegos hippisa czy punola z dlugimi wlosami( a juz wogole pacyfiste) za długie włosy"

hmmm, a podobno uczymy się walki aby bronić się.....
jak widać także przed pacyfistami :)
  • 0

budo_peruk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy

oh ja uwielbiam zlapac jakiegos hippisa czy punola z dlugimi wlosami( a juz wogole pacyfiste) za długie włosy
ostatnio na barbakanie mnie kiolo z dredami chcial zdemolowac.
ale dredy dobrze sie w rece trzymaja:))


Taaaa
Bzle sobie tzlko dresikw nie pochlapac
  • 0

budo_peruk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Przepraszam za bełkot
pochrzaniły mi się ustawienia klawiatury
  • 0

budo_dzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy

ostatnio na barbakanie mnie kiolo z dredami chcial zdemolowac.


8O 8O chciał Cię dojechać dredziarz :? :? To jest diablo dziwne. Wszyscy Dredziarze jakich znam to ludzie brzydzący się przemocą. Po raz pierwszy słyszę o bójce w której gość z dredkami jest agresorem (bo niestety dredziaże często są lani na prawo i lewo).
Tak po prawdzie to sam mam dredy i jestem osobą raczej spokojną.

Skoro już tu jestem to może napisze 2 słowa o dredkach w MA.

W czasach kiedy jeszcze trenowałem capoeire i miałem normalne długie włosy to zawsze dostawałem PIER*OLCA kiedy w roda po szybszym kopnięciu spadała mi frotka i twarz pokrywała mi szczelna kurtyna włosów. To była masakra. Ale po zrobieniu dredów wszystko się zmieniło. Po pierwsze związane w kucyk dredy w ogóle się nie rozwalają i można bez obaw robić nawet najdziksze ewolucje. Po drugie, jak nie są związane to i tak prawie nie zasłaniają widoku i można bez przeszkód ćwiczyć. Oprócz gry w Roda testowałem je ze znajomym kickboxerem i też było dobrze. Nie wiem jak sprawdzają się w parterze (podejrzewam ze jednak niezbyt dobrze) ale na treningi stylów uderzanych są idealne.

Co do ulicy to sprawa nie jest tak różowa. Niedawno miałem niemiłe doświadczenia z śmieciem który chciał wymusić ode mnie pieniądze. Wywiązała się bójka, doszło do zwarcia i złamas złapał mnie bobki:evil: :evil: . Miałem farta i udało mi się wsadzić mu kolano brzuch zanim on rozsmarowałby mi twarz na swoim. Dobrze też że mi dredków nie wyrwał.

Dredy w walce ulicznej to kategorycznie nie jest dobry pomysł. Ale poza tym to jest to genialny, dający swobodę fryz. Co prawda, na początku, przez jakiś czas nie można ich myć, robi się po nich straszny łupież, ciężko kupić środki do pielęgnacji, po umyciu szamponem z odżywką dredy, (zwłaszcza młode) się rozpieprzają, poza tym, trzeba je co jakiś czas dokręcać i dziergać szydełkiem i w ogóle jest z nimi cholernie dużo roboty ale i tak BOBKI RULEZ !!!! :) :) :)
  • 0

budo_peruk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy

ostatnio na barbakanie mnie kiolo z dredami chcial zdemolowac.



Co do ulicy to sprawa nie jest tak różowa. Niedawno miałem niemiłe doświadczenia z śmieciem który chciał wymusić ode mnie pieniądze. Wywiązała się bójka, doszło do zwarcia i złamas złapał mnie bobki:evil: :evil: . :)


No wiesz.. wstyd
Nie dość że masz dredy, to jeszcze chciałeś "zdemolować" pana co tylko chciał parę groszy na wiśniową prytę.

Pozdrawiam
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Nie podoba mi sie, kiedy kobieta ścięta jest "na chłopaka". To nienaturalne i nie estetyczne. Kobieta , nawet trenująca MA, powinna mieć długie włosy, które kaskadą opadają... na mnie...gdy jestesmy....

Sorki !! Rozmażyłem się!! :) :):)

Ale poważnie - kobieta + długie włosy = OK
Facet + długie kudły (bez obrazy) = ABSOLUTNIE NIE OK!!!

Choć nie wiem czemu w jakiś niewyjaśniony sposób to działa na kobiety. 8O Wczoraj byłem na koncerciku w klubie "Od zmierzchu do świtu" i na scenie pod koniec spiewał taki kolo: 199 cm wzrostu , chudy jak patyk (ledwo na nogach z niedożywienia stał :) ), twarz jakby mu ktoś zryw na buzi czołgiem zrobił ( taki ala janosik !!) ... no i długie włosy do pasa.

Kobiety obecne na sali to jakby mogły to by majtki przez głowe sciągały!!!

"Jaki on piękny!!", "Jakie ma wspaniałe włosy", "Ciekawe jakiego ma.." 8O

PARANOJA!!!!!! :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Długie włosy na ulicy
Zekiet z calym szacunkiem, ale dorosniesz poznasz sie troche na kobietach, zobaczysz, ze dlugie wlosy u nich to "w scenach lozkowych" to tylko romantycznie i podniecajaco w telewizji wygladaja.
A tym kobietom na koncercie sie nie dziwie - tyle ogolonych lbow wokol, ze jeden z dlugimi robi juz niezle wrazenie. Jedna z cech dobrego marketngu jest WYROZNIAC SIE!
K_P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024