Skocz do zawartości


Zdjęcie

BÓL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

budo_joker.capoeira
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dziwne ale w gruncie rzeczy to jestem bezpatryjny

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
mamy taki zwyczaj z koleżkami, ze gdy przychodi ciepło w nasze strony to idziemy sobie skakać na piasek... no i byliśmy juz raz w tym roku i poluzowało mi sie coś kolano, ale nic to, nie było to nic groźnego, lekko odczuwalne przeskakiwanie ściegienka czy tam czegoś, przeszło...
wczoraj nagle w pracy zaczeło mnie boleć kolano jak by mnie w nie ktoś kopnoł albo jak bym nim o coś zachaczył :? tak poprostu i bez niczego, i nawet mam siniaka lekkiego :?

"JAK NIE UROK TO SRACZKA"
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
siniak be z uderzenia w kolano= proponuje udac się do lekarza znaczy że coś mniej lub bardziej pękło w kolanie np.: łękotka... Może być nic ale lepiej nie lekceważyć
  • 0

budo_joker.capoeira
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dziwne ale w gruncie rzeczy to jestem bezpatryjny

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
dobra naoczna relacja z połamania nosa, a właściwie z bulu jaki teraz czuje,
jechałem na trening i ni z gruszki ni z pietruszki otrzymałem łokcia na nos...
miałem go juz operowanego, później złamanego... a teraz to jest masakra :cry:

na dodatek sprzedałem jedynie trepa i to nie smieciowi który mnie trafił tak bez przyczyny i orientu, a jego przydupasowi, jedyne co pocieszajace to to ze przydupas był wiekszy od śmiecia, a śmieć był nieco wiekszy odemnie, zresztą kto nie jest wiekszy odemnie :roll:

wysiadłem zlany krwią, i niezdając sobie sprawy co sie stało naprawde, dopiero koleś wpadl w szok jak mnie zobaczył przed szkołą w której trenujemy, no i zamiast na trening wędrówka do szpitala...

czemu tak jest, że nie czuć że sie coś złamało, nie mówie taki ból jaki mam teraz, ale gdyby przyszedł do mojego mózgu sms od nosa że jest w cięzkim stanie i to przez śmiecia, poprostu chyba dostał bym białej goraczki, zgineli by albo oni albo ja, jadąc do szpitala niewidziałem jeszcze sie w lustrze, a juz miałem nadzieje ze zobacze ich na przystanku, mimo tego że byli niecoo wieksi to wydaje mi się że śmieć i przydupas to dwa zwykłe placki ponieważ niezareagowali na to ze sie postawiłem ani na oplucie wiekszego - przydupasa, jesli nieliczyć ze przydupas chciał mnie trafic ale chyba zauważył że jest sam na sam z kimś kto nie chce sie poddać i wierzga nogami, wiec wyskoczył z autobusu, a ja tez nie miałem ochoty na przeciąganie tego... bo niewiedziałem wtedy jeszcze o złamaniu, a trening ważniejszy jest od smieci i udowadniania im czego kolwiek... później załowałem, a teraz to mi zwisa bo i tak nie mam siły na nic w tej chwili...

mieszkam gdzie mieszkam i nic na to nieporadze, pewnie przeszkadzało im ze mam długie włosy, albo birimbao ze sobą (moze pomysleli - pobijemy Winetu)...

we wtorek ide na ściągniecie tamponów... nienawidze tego... nienawidze nie móc oddychac przez bolący i zatamponowany nos, zatoki sie buntują i wydaje sie jakby chciały wybuchnąć i rozsadzić głowe, ale juz niemoge wytrzymać tego co zobacze w lustrze, co prawda miałem "nastawiany", ale co mozna zrobic na taką diagnozez RTG...
"liczne złamania kości nosa z przemieszczeniem"

operacja plastyczna to jedyne co mi chyba pozostanie, tylko k*** skad wziąść tyle kasy...
fajnie... :cry: :( :cry:
  • 0

budo_lost_soul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DDZ/Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
To straszne :( Naprawde bardzo mi przykro, trzymam za Ciebie kciuki :( Wiem co nieco o Legnicy, wiem co to za miasto, bo mieszka tam mój chłopak...
  • 0

budo_joker.capoeira
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dziwne ale w gruncie rzeczy to jestem bezpatryjny

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
dziekuje Ci, miasto w którym mieszkam jest pełne półmózgów i bezmózgów, "boCHaterów", którzy nie zaczepily by dziecka z liakiem gdyby byli sami i nie mieli gdzie uciec, aż szkoda słów na to coś.

naprawde dziekuje Ci za te słowa,
jutro sie okaże na ile lekarz dał rade mnie poskładać równo
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
O stary... 8O Niemila akcja!! ... Az w sumie nie ma co pisac...kurestwo sie szerzy na ulicach czy to Legnica, czy Warszawa, czy Mikolajki... :?
  • 0

budo_madejsk8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hszanuf

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
mam taki problem a w y powinniscie wiedziec co mam robic..
robilem sobie au sem mao i podparlem sie reka ale w rece cos jakby przeskoczyloi bolal mnie caly miesien
padalo tak ze zdawalo mi sie ze wszystko przeszlo..
na dyskotece robilem au batido i w tej rece wrucilo mi sie wjszystko 2x mocniej [moze po 5 dniach]
2 dni pozniej gralem w noge i podparlem sie ta reke
no i teraz mam hardkor bo nei wiem czy to sciegno rozciagniete naderwane[ chyba nie] czy nadwyrezony miesien, czy rozruszac czy nie ???
jak podnosze reke do gory to mnie boli..
  • 0

budo_madejsk8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hszanuf

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
Joker => omg - dlatego najlepiej jak znasz mafie , cyganow i pol miasta , masz poszramiona twarz i wygladasz jak recydywista...
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL

na dyskotece robilem au batido


już wiesz chyba dlaczego cie boli?
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL

Joker => omg - dlatego najlepiej jak znasz mafie , cyganow i pol miasta , masz poszramiona twarz i wygladasz jak recydywista...


LITOŚCI :!: :!: :!:
I myślenia :roll:
  • 0

budo_madejsk8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hszanuf

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
Archi => nie wiem jak w Bialymstoku ale w Chrzanowie jest duzo takich meneli i nikt do nikt nie podskoczy...

a mozna wiedziec czy mam ta reke rozciagac czy nie ?
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL

Archi => nie wiem jak w Bialymstoku ale w Chrzanowie jest duzo takich meneli i nikt do nikt nie podskoczy...

a mozna wiedziec czy mam ta reke rozciagac czy nie ?


Człowieku....
Nie chodziło mi o to że nie ma tylko o wielką mądrośc Twojej rady :roll:

Nie rozciagaj, oszczędzaj , smaruj maściami tam gdzie boli ( np Naproxene)....
  • 0

budo_madejsk8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hszanuf

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
Archi => ale to nie rada tylko fakt.. :) :twisted: ja niko niezachecam zeby tak wygladal 8O [sam tez tak nei wygladam :D ]
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
Naproxen z tego co wiem to chyba na aspirynie jest robiony, wiec uwazajcie z nim, bo latwo sie uczulic.
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
Naproxen to naproxen. podobnie jak aspiryna (kwas acetylosalicylowy) należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. jeśli stosujecie go miejscowo i nie cierpicie na tzw. astmę aspirynową (astma wywołana przyjmowaniem właśnie tych leków- nie jest to uczulenie ale coś podobnego, raczej wrodzone) to raczej nie powinno być kłopotów. w każdym bądz razie miejscowo jeśli taka maść pomaga to bomba, można spokojnie używać.

pozdrawiam!
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
srry nie ma edytowania. ja ze swojej strony polecam maści zawierające diclofenac.
  • 0

budo_madejsk8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hszanuf

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
mi tam mama kupila altacet ale to ejst na stluczenia i to nic nie daje a z ta reka to juz przez 2 tydzien nic robic nie mozna :? i nie wiem czy nadwyrezenie czy naciagniecie sciagna - ale kupie naproxen bo jak aspiryna to rozgrzewajace bedzie :) thx a o tym ze na aspiryne jestem uczulonyto nic mi nei wiedomo :twisted: :lol:
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
nie chcę psuć nastroju ale aspiryna nie działa rozgrzewająco... :-P
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
Nie wiem jak aspiryna ale Naproxen działa chłodząco :wink:
I działa na mnie lepiej niż rozgrzewający Viprosal czy coś takiego ( było takie z jadu żmiji)
  • 0

budo_madejsk8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hszanuf

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL
nie wiem tam ale po aspirenie poci sie :) [Sowosz popsules nastroj buuu :( :twisted: ] dobra sprawdze ten naproxen - jak reka nie ruszam to juz nie boli ,ale jak siem podpieram to boli , skakac pewno bddzie mozna za ok tydz :) :(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024