Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem ze stopą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_eternite22
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

problem ze stopą
Trenuję taekwondo od niedawna. Tydzień temu uderzylem niefortunnie stopę w kant packi. W efekcie zaczęła mnie boleć, utykałem. Nie było opuchlizny, bolalo tylko przy stąpaniu na tę stopę. Ból w okolicy nasady 3 palca od wewnętrznej ( tak to chyba mozna zlokalizowac :-) ) Jka tam dotykam też boli, jest siniak. Po trzech dniach ból osłabł, zdecydowałem iść na trening. Przez jego połowe bylo ok, natomiast potem sie odnowiło. I znowu zacząłem utykać, nie mogłem kontynuować treningu. W tej chwili chodzę normalnie, minęło 8 dni ale ciagle czasami przy stawaniu na tej stopie odczuwam ból. Co mogłem sobie zrobić? Jak mogę to wyleczyć skutecznie? Oczywiście wiem, że najlepiej iść do lekarza. Może ktoś z was miał podobna dolegliwość? Bardzo proszę o pomoc.
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem ze stopą
W piatek, w trakcie sparingu, mój frontkick został zbity łokciem. Oczywiście poszedłem do lekarza - mam pęknięty drugi palec. Lekarz zalecił chodzenie w sztywnym obuwiu i wypisał receptę na maść, która ma zmniejszyć ból - powiedział, że nic więcej się z tym nie robi. Idź do lekarza, chociaż możliwe, że to nic poważnego i wystarczy się oszczędzać przez 2 tygodnie. W każdym razie, idź do lekarza.
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: problem ze stopą
Wy tez :?: :(
niedawno (ze 3 tyg temu) trafilam ze 2 razy mawashka na lokiec srodstopiem... boli... siniak ale coz :evil:
do lekarza? nie bardzo mi sie chce :roll: bo matka mi nie da nic robic do konca roku :?

pozdro
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: problem ze stopą
Ta ja tez stopa wczoraj przygrzmocilem jak trzeba, bo li niezle ale przejdzie :wink: z tym ze ja w metalowa skrzinie (coprawda w bucie) z rozbiegu :D
ps. Seiryuu coto za podpis? Przeciez u nas wiosna w pelni :D
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: problem ze stopą
Ja juz mialem popekabe, powybijane prawie wszystkie palce u rak i jeden u nogi wiec juz sie tym nie przejmuje. :?
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: problem ze stopą
Przejmowanie się wynika z wyobraźni i wiedzy. Najczęściej przychodzi z czasem. Niestety często zbyt późno.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024