Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Znieczulona" dłoń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

"Znieczulona" dłoń
Od tygodnia mam brak czucia w połowie dłoni. Tak jakby mi wstrzyknięto znieczulenie.
czy ktoś miał podobny problem? prawie na pewno przyczyną jest jakiś nerw w łokciu, bo czuję przy dotyku, że to od tego.
Silvio
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Znieczulona" dłoń
w tygodniu przywaliłeś w coś łokciem lub przez dłuższy czas miałes go niewygodnie ułożonego przy siedzeniu lub leżeniu ?
  • 0

budo_eternite22
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Znieczulona" dłoń
Ja niedawno miałem takie problemy, traciłem czucie nawet w całej ręce. A było to spowodowane...półpaścem. Taka zakażna choroba. Pierwszy objaw dretwienie kończyn, drugi wysypka. W moim przypadku wysypke stanowiło pięć czerwonych kropek obok siebie pod łopatką. Z reguły choroba ta ma ciężki przebieg, jednak u mnie poza nieprzyjemnym barkiem czucia, drętwieniem , nie było żadnych poważniejszych objawów. Słyszałem , że w Polsce w tym roku grasuje taka odmiana tego wirusa, łagodny przebieg, ludzie często nie zwracają uwagi na drętwienia czy tez pare krostek. Aha, wiatrówka nie uodparnia.. Ale lekcewazyc nie mozna. Jesli nie wykryjesz u siebie wysypki, radze udać sie do lekarza, jak nie minie. Takich objawów nie należy lekceważyć. Poza tym, jezeli to by byl polpasiec, to nalezy podjac leczenie ( bierze sie jeden lek) gdyż choroba ta w ramach powikłań może zaatakować stawy, co w przypadku Twoich zainteresowań sportowych zapewne wskazane by nie było. Ale to tylko sugestia i moje doświadczenia, ty zapewne sie mocno uderzyles..
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: "Znieczulona" dłoń

zapewne wskazane by nie było. Ale to tylko sugestia i moje doświadczenia, ty zapewne sie mocno uderzyles..


dzieki za uwagi. nie uderzyłem się, bo w zeszłym tygodniu leczyłem poprzednią kontuzję. Nie wiem od czego mi się to zaczeło robić.
Łamany kołem przypominam sobie, że to drętwienie ręki zaczęło się po tym, kiedy zasnąłem z dziewczyną i ona położyła mi się na ramieniu. Ale przecież nawet jeśli ręka zdrętwieje, to szybko to mija, a to trwa już 10 dni!
Byłem u lekarza, kazała mi zrobić prześwietlenie kręgosłupa, bo może to jakieś kręgi uciskają na jakieś nerwy. no nic, zobaczymy...
Silvio
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: "Znieczulona" dłoń

[

Łamany kołem przypominam sobie, że to drętwienie ręki zaczęło się po tym, kiedy zasnąłem z dziewczyną i ona położyła mi się na ramieniu.


8O Tak poza meritum: to juz nie "precz z kobietami" ? 8O Juz sie rozmysliles z postanowienia celibatu.. ? :roll: :twisted: rotfl :wink: :)
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Znieczulona" dłoń

Łamany kołem przypominam sobie, że to drętwienie ręki zaczęło się po tym, kiedy zasnąłem z dziewczyną i ona położyła mi się na ramieniu. Ale przecież nawet jeśli ręka zdrętwieje, to szybko to mija, a to trwa już 10 dni!

Silvio

Być może to przez to po całej nocy ... wróć ... po połowie nocy w takiej pozycji z ilomaś kiogramami przyciskającymi Ci nerwy do kości to coś takiego mogło się wydażyć . lekaż dobrze radzi zrób prześwietlenie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024