Skocz do zawartości


Zdjęcie

ROZPISKA na RZEŹBE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_lolo200
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ROZPISKA na RZEŹBE
Pozdrowionka dla wszystkich

Mam nadzieje, że mi pomorzecie chciałbym w szybki i zdrowy sposób osiągnąć mega dobra rzeźbe i siłe jak to wszystko połączyć w jedną skuteczną rozpiske.

Wielkie dzieki za pomoc a h a tylko zadne koksy nie wchodzą w gre na sucho :lol: WIELKIE DZIEKI
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZPISKA na RZEŹBE
1 - Dieta. To najwazniejsze
2 - zwiekszenie ilosci powtorzen w seriach (12-16)
3 - zastosowanie wiekszej ilosci cwiczen izolowanych (przede wszystkim maszyny, ale nie zapominamy o ruchach na wolnych ciezarach)
4 - aeroby (w zaleznosci od budowy ciala 4 do 7 razy w tygodniu od 40 do 60 minut)
  • 0

budo_maneva
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZPISKA na RZEŹBE
buhahahha :lol:
prowokacja ? "chciałbym w szybki i zdrowy sposób osiągnąć mega dobra rzeźbe" :lol: przemysl pytanie i zadaj je raz jescze. z sposobu w jaki je zadales widze ze jestes totalny laik.
  • 0

budo_orka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZPISKA na RZEŹBE
maneva, gdyby był takim fachowcem jak ty to by nie pytał... :?
  • 0

budo_maneva
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZPISKA na RZEŹBE
orka...ty tez ??? skup sie nad tym co zacytowalem szybko i mega rzezbe...moze ja jestem malo ambitny ale jak mozna zalatwic to szybko ? wiem !!! pewnie trzeba sobie kupic super gym !! takli co masuje miesien a ty sobie ogladasz dobranocke. za miesiac masz 50 w lapie :) Panowie... na litosc boska... nie trzeba byc arnoldem zeby wiedziec - ogolne przygotowanie, masa, rzezba.. Rzezba musi z czegos wynikac. A to cos to sucha masa miesniowa. A ta nie robi sie z powietrza tylko z ciezkich i dlugich trenningow podbudowanych odpowiednia dieta i suplementacja. W zaleznosci od genetyki i samozapracie jakos trza liczy od startu 3 lata. Nie podejmuje sie podejmowac dyskusji o trenningu na przedni oktan miesnia naramiennego za krotko trenuje. Ale o tym ze wogole trzeba cwiczyc - jestem gotow. Oczywiscioe sa wersje dla mniej ambitnych - laduje metadanol, silabolin. decadurabolon, sustron i inne takie inne. koksujesz jakies rok za rok jestes wielki. I chory.. bardzo chory..Nie znam innych drog -a lbo ciezki trenning albo koksy. I dlatego przerazaja mnie takie pytania. Sa one ewidentna pchanie sie dobrowolnie w klopoty. W najlepszym razie ktos doradzi ciezkie trenningi, nie podbudowane technika spowoduje rujnacje stawow, kregoslupa,zerwane przyczepy miesni inne urazy. W najgorszy znajdzie sie jakis dobry wujek ktory wkluje w d.... to co pisalem wyzej.. o konsekwencjachg nie powiem.Orka - nie wynika to z mojego przemadrzenia. Od trszec lat wchodze na silownie i rozne rzeczy juz widzialem.. Chwala Bogu ze podstwa uczycyli mnie najlepsi. Dlatego mam dystans do MEGA rzezby SZYBKO. To sie nie udaje :)
  • 0

budo_orka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZPISKA na RZEŹBE
maneva - w porządku, przyznam ze masz rację co do "mega rzezby najlepiej na jutro", ale ja postanowilem bronic go poniewaz troche nieładnie go zaatakowałes, przyznasz?
Chodzi mi o to, ze wlasciwie to jego wypowiedz nie ubliza nikomu i wogóle, więc nie ma sensu atakowac go i brac sobie tego tak do serca.
Twoj drugi post (patrz wyzej) był na miejscu bo był konstruktywny - wniósł cos do dyskusji... Uświadomił pewne rzeczy. Przy okazji zyskales nim wiele w oczach moich i napewno innych forumowiczów. Dlatego zachęcam cię do pisania częściej takich wypowiedzi.

Pozdrawiam - Orka.
  • 0

budo_maneva
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZPISKA na RZEŹBE
poklon orka - niewatpliwie masz racje. sorry ale u mnie to odruch.. ja widze takie pytania to sam mi sie noz otwiera...masz racje ze moglem inaczej to sformulowac. na swoja obrane mam tylko ze w konsekwencji po dluzysz wywodzie powiedzalbym to samo - albo prowokacja czyli oczekiwanie na cudowny trening albo koksy (patrz to co napsialem) albo kolejny mlody czlowiek podbudowany kilkoma wizytami na silowni. czyli laik.w tle co to widuje w okolicach marca u siebie na silowni. mlodzi i starsi ludzie szaleja w sztangach chcac albo sie napakowac albo zrzucic kilogramy. wiesz - lato idzie :) w jakies 3 miesiace... a co sobie zalowac. Flex-owi sie udalo byc duzym - mnie tez !! ehh.. nawet nie chce mi sie gadac.. cholera mnie bierze jak patrze na te wszytskie syfki na skorze i wode w miesnich po metce.basta - daje pokoj... jestem radykalista i moge tak dlugo przynudzac :) :):)
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZPISKA na RZEŹBE

poklon orka - niewatpliwie masz racje. sorry ale u mnie to odruch.. ja widze takie pytania to sam mi sie noz otwiera...masz racje ze moglem inaczej to sformulowac. na swoja obrane mam tylko ze w konsekwencji po dluzysz wywodzie powiedzalbym to samo - albo prowokacja czyli oczekiwanie na cudowny trening albo koksy (patrz to co napsialem) albo kolejny mlody czlowiek podbudowany kilkoma wizytami na silowni. czyli laik.w tle co to widuje w okolicach marca u siebie na silowni. mlodzi i starsi ludzie szaleja w sztangach chcac albo sie napakowac albo zrzucic kilogramy. wiesz - lato idzie :) w jakies 3 miesiace... a co sobie zalowac. Flex-owi sie udalo byc duzym - mnie tez !! ehh.. nawet nie chce mi sie gadac.. cholera mnie bierze jak patrze na te wszytskie syfki na skorze i wode w miesnich po metce.basta - daje pokoj... jestem radykalista i moge tak dlugo przynudzac :) :):)


Do Orka: ja sie zgadzam z maneva. Moj staz na "dresiarni" jest ponad 2x dluzszy niz jego - ale dokladnie to samo mozna zaobserwowac: mlodzi chlopcy wpadaja w zaklety krag "wiecej na klate" lub "ile w bicepsie" :roll: i w tym kregu zaczynaja sie sterydy, anaboliki... :evil: Noz sie faktycznie w kieszeni otwiera, jak duzo staran, pieniedzy i czasu mozna wlozyc w to, aby sie oszpecic i zrujnowac swoje zdrowie.. :? Tu bylo widac kolejny konkretny przypadek chlopiecia, ktore "cos by wzielo, ale do konca nie wie co..." :roll: To jakby zadac pytanie, czy mozna w ciagu miesiaca stac sie "supa fajta" i "wymiatac" na ulicy... :roll: Ja sie maneva nie dziwie, ze kolege wyszydzil. Ja sie pod tym podpisuje - sory, ale nie mozna byc az takim idiota, aby nie wiedziec, ze zmiany w organizmie zachodza pooowoooli (nie mowie o zlamaniach i zerwanych sciegnach, bo to sie dzieje w moment :twisted: ). Dzialania ekspresowe nie sluza zdrowiu :roll: , nawet procesy adaptacyjne zabieraja pewna ilosc czasu...
  • 0

budo_daras
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZPISKA na RZEŹBE

Pozdrowionka dla wszystkich

Mam nadzieje, że mi pomorzecie chciałbym w szybki i zdrowy sposób osiągnąć mega dobra rzeźbe i siłe jak to wszystko połączyć w jedną skuteczną rozpiske.

Wielkie dzieki za pomoc a h a tylko zadne koksy nie wchodzą w gre na sucho :lol: WIELKIE DZIEKI


najszybszym sposobem osiągnięcia mega sylwetki jest 3letni karnet na siłownie- jeśli tylko twoje geny są przygotowane do podjęci takiego wyzwania (miłościwie urzędujący tam trener z pewnością będzie skory do porad).
gwarantuje ci też że w ciagu kilku pierwszych miesięcy dostaniesz propozycje zakupu dopalaczy- no ale skoro piszesz że KOSY NIE :)
(i tego się trzynaj)
  • 0

budo_daras
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZPISKA na RZEŹBE
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_maneva
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZPISKA na RZEŹBE
Z tego co wiem na tym forum spamu raczej nie wolno uprawiac...
  • 0

budo_daras
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZPISKA na RZEŹBE

Z tego co wiem na tym forum spamu raczej nie wolno uprawiac...

8O
Informacje o Spamowaniu
1. Zakaz reklamy innych for dyskusyjnych, na forum głównym lub poprzez prywatną skrzynkę In BOX
2. W przypadku wykrycia spamu na prywatne skrzynki In BOX, użytkownik wysyłający spam zostaje zabanowany i wyrzucony z Vortalu Budo.
3. Reklamę innych for dyskusyjnych rozumie się jako umieszczanie linków do niego w postach lub w podpisie.
3. Zakaz nie dotyczy reklamy Forum Gorinkan.
4. Zakaz werbowania użytkowników dla stworzenia kopii Vortalu Budo, bądź tematyki mu odpowiadającej poprzez prywatne skrzynki In BOX.
5. Użytkownik, który zgłosi administratorowi o powyższym spamie na swoją skrzynkę IN BOX otrzyma stosowną nagrodę.

może czegoś nie zrozumiałem :?: :?: :?: :?:
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZPISKA na RZEŹBE
No dobra ... może od pouczania przejdziemy do rozpiski ... chciałbym poza pływaniem oraz brzuszkami i jazdą na rowerze poznać inne ćwiczenia na pozbycie się tkanki tłuszczowej i że się tak wyrażę wyostrzenie konturów( ort na 100%) mięśni :) . Poprosiłbym jeśli ktoś posiada równiez o wklejenie jakiegos planu co do długości dystansowych oraz rtozłożenia w tygodniu biegania i jeżdżenia na rowerze. Oraz of corz ilości powtórzeń podanych przez was Ćwiczeń z góry dziękuję.
  • 0

budo_maneva
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZPISKA na RZEŹBE
witam.. to jakis magiczny krag ?? Taketa - to twoje pytanie brzmi juz lepiej ale wciaz mu do doskonalosci. Ile cwiczysz czasu globalnie ? Ile cwiczysz razy w tygodniu ? Ile masz lat ? Jak okreslasz swoja genetyke ? Jak okreslasz swoj metabolizm? Czy stosuje suplementy (np, HMB czy kreatyna) ? Jaka stosujesz diete ? Czy stosujesz koks ? Jesli tak - jaki ? I jescze innych parenascie pytan..
Rzezba nie bierze sie z 20x wioslowania sztanga w opadzie x 3 miesice x 4 razy w tygodniu... Musisz miec jakas mase , jaka tkanke miesiniowa, jakies nadmiar wagi zeby przekuc. A rodzaj cwiczen to juz pochodna powyzszego. Musisz wiedziec jak sie odzywiac, jak wypoczywac, wiedziec co ci brakuje. Tak tylko dla przykladu - nie zbudujesz ladnej klatki jak pilnie nie przykladales sie do rozpietek. Brak podstaw do rozwoju miesnia ot co . Plywanie ? Bieganie ? Cwiczenia wytrzymalosciowe to calkiem inna bajka niz kulturystyka. Tak inna ze na cos trzeba sie zdecydowac. Albo "wielkosc" cokolwiek to znaczy ale triathlon :) Mysle ze fachowny spod znaku AWF potrafia to wytlumaczyc jakos naukowo. Nie chce popelnic skuchy dlatego tego nie robie. W sumie - najlepiej to jednak z wlasnym trennerem porozmawiaj ktory cie prowadzi.Najpewniejsze zrodlo informacji.
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZPISKA na RZEŹBE

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=12000038


Dooobre, dooobre. :)

Nie rozumiem tylko ludzi którzy to kupują, czy oni na prawdę wierzą w cuda?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024