Skocz do zawartości


Zdjęcie

co z paolo?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_jeszcze_nieumarly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co z paolo?????
wiem ze to oklepany temt ale ciekawi mnie co z paolo. niech go ktos w koncu obije...nie slyszalem o tym ze juz pojawil sie w grudziadzu. moze ktokolwiek ma aktualniejsze info?
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: co z paolo?????
Nom zdaje sie ze Pawelek zaczyna nasladowac przeroznych sensejow 120 dan piesc smoka siedmiu czelusci niebios od ktorych roi sie w USA. Tam cwaniaki robia gruba kase na naiwnosci ludzi ktorzy nie interesuja sie kwalifikacjami instruktorow tylko wierza ze to co im sie podaje to pierwszej klasy SW. Bylo o tym nie raz w tv [chociazby o combat ki - tam juz glupota ludzka byla przerazajaca, dla tych co nie widzieli: spasiony wasaty cwaniaczek uczyl 40 ludzi jak sie koncentrowac aby wytrzymywac wielokrotnie powtarzane ciosy piescia w szyje, krocze itp...].
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: co z paolo?????
No Wagabund pisal, ze Paolo otwiera w Grudziadzu sekcje BJJ :D Ojoj, zniszcza go :D
  • 0

budo_jeszcze_nieumarly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z paolo?????
w grudziadzu nie bedzie mu tak latwo. mieszka u nas paru wymiataczy :) ) jezeli kogos oszuka to na pewno dosc szybko noga mu sie powinie? a propos to czy paolo jest blondynem?
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: co z paolo?????
Chudy, rudy, blady i piegowaty - i jeszcze wciskał ze jest Brazylijczykiem
  • 0

budo_wagabund
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Camangula Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: co z paolo?????
z tego, co wiem, to obecne paolo mieszka w Olsztynie. znalezc go i obic to nie problem ale tak powaznie, to jaka to jest przyjemnosc z trzaskania chuchra, ktore wazy jakies 40kg? :D . poza tym jest on (przynajmniej u mnie) na 0, owszem zrobil ludzi w chuja itd. ale tez hmm... pokazal nam ogolny zarys tego, czym jest Capoeira. no ale jak znowu bedzie cos modzil, to juz inaczej pogadamy :wink:
  • 0

budo_jeszcze_nieumarly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z paolo?????
"jaka to jest przyjemnosc z trzaskania chuchra, ktore wazy jakies 40kg?" zawsze mozna przelamac na kolanie...hehehe
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024